De mijne zagen er ook zo uit zelfs al 1 dag na me nod. Maar dat kwam waarschijnlijk ook door dat wij een tweeling verwachten al wisten we dat toen nog niet !
de beauty van vandaag! stoppen lukt nog niet tot de eerste echo vrees ik 21 dpo.. Dalijk is het echt een tweeling
Zo, nog mooier dan die anders! Stop toch eens met testen haha!! Kan zeker een tweeling zijn ja! Wie weet! Hoeveel testen heb je nog ytest? Ik nog 1, maar die ga ik lekker dicht laten! Had maandagavond dan een mooie knaller op 5 weken (of 4 en een half, had onregelmatige cyclus), dus ik kap ermee!! Hoe is het met je kwaaltjes e.d.?
Ik heb er nog 5 heb geen rust in m'n kont tot de echo denk ik .. De menstruatiepijn is weg.. Af en toe wat in m'n rug. Ik ben grieperig, verkouden, koppijn.. Dat wel.. Maarja of dat door de zwangerschap komt?
Niet misselijk? das lekker! Ben continue misselijk! Als ik wat eet, gaat het even goed! Daarna weer! En voel mn banden! Maar tis ook de 1e voor mij, dus alles moet nog goed uitgerekt worden! Nog 5?? Voor elke week 1 dus haha! Kzag dat jij de 12e mag! Ik de 2e al en dat duurt al lang! Beterschap in ieder geval! Is niet lekker grieperig zijn !