Bedoel je ovu of zw testen? Welk merk ga je bestellen? Nog een hele week wachten..pff.. maar mezelf kennende zal ik over 2 dagen al beginnen
Ik bestel de ovutesten van 123thuistesten.nl daar zitten zes zwangerschapstesten bij. Dus twee in 1 klap!
Ik ook! Ja, bij 123 thuistesten heb je 30 ovu en 6 zwtesten (13,95) bij zwanger en kids 20 ovu en 4 zwtesten (14,50). Het voordeel van zwanger en kids is dat de testen uiterst gevoelig zijn. Maar omdat ik nu gewend ben aan 123 thuistesten durf ik niet naar een ander merk over te stappen. Waar heb jij goede ervaringen mee?
Ik heb deze maand voor het eerst ovu testen gebruikt, die van zwanger en kids en die van de action. Heb ze nooit nodig gehad, raak best snel zwanger. Maar de eerste 2 weken heeft mijn lichaam mij voor de gek gehouden. Had op de 10e buikpijn en eisprong kwaaltjes, maar de test bleef licht. Ik overgestapt op die van de action en die werden donkerder. Op de 13e en 14e hele erge buikpijn en dat was dus pas de eisprong. Is goed zaken doen voor de verkopers van de testen
Toen ik zwanger was geworden hebben we ook niet getest maar het gewoon zeer regelmatig gezellig gemaakt. Niet echt romantisch maar wel met resultaat. Daarvoor regelmatig getest maar was daar ook wel laks in. Het heeft 11 mnd geduurd voordat ik zwanger was, duurde voor mij lang maar is wel gemiddeld. Nu test ik vooral om te weten of mijn cyclus weer op gang komt en natuurlijk ook om weer zwanger te raken. Maar daar houd ik geen rekening mee (kan t altijd meevallen). Als ik mijn cyclus weer weet dan is het allemaal wel wat makkelijker. Trouwens ik voel nu best veel steken links in mijn buik. Wellicht is dat m. Kan de eisprong komen als de test al lichter is of komt deze tijdens de donkere testen? Mijn vriend is nu naar bed gegaan ga hem voor de zekerheid maar snel achterna!
Haha erg he? Die mensen die ooit zwangerschapstesten en ovulatietesten hebben uitgevonden worden heel erg rijk van ons.. Sassie; balen dat je je nog rot voelt! Ik herken het wel, zodra je jezelf iets beter voelt, weer alles doen.. En dan weer helemaal instorten! Haha.. Nu dan toch eerst even uitrusten! Tientje; Spannend hoor, je eisprong zal nu toch wel geweest zijn!! En Bibi; De dagen aftellen!! Zo benieuwd of het streepje duidelijk gaat worden!!! Zou super zijn natuurlijk!! @ hier: Toen ik zondag positief testte, begonnen daarmee ook gelijk de kwaaltjes hahaha... Alsof je jezelf er dan aan toegeeft.. Zo moe als een hond.. En nog steeds honger als een paard. Vorige zwangerschap had ik wel trek in specifiek eten, maar nu eet ik alles! Mijn borsten zijn zwaar gespannen, af en toe beetje misselijk, last van mijn buik! Noem maar op :-D Gisteren ook gelijk de verloskundige gebeld, ik mag 9 december voor mijn echo. Dat is gelukkig vrij snel!! De vraag is natuurlijk.. Hoelang ben ik nu zwanger?? Als mijn cyclus echt 40 dagen was, ben ik nu 4 weken en 4 dagen oid.. Maar als het wel eerder was, kan ik dus al 6 weken zijn! Maar dat denk ik niet.. We gaan het wel zien!! Hoop zo dat alles goed gaat, als ik dalijk de echo krijg en het hartje klopt weer niet.. pff ik weet niet hoe ik dat dan moet redden.. MAAR we gaan van het positieve uit!! Nu gaat alles goed !! Ben zo benieuwd voor jullie allemaal meiden!!
Goede morgen! Hoe gaat het hier? Met mij wel redelijk, net wakker en gevoel de marathon te hebben gelopen zware benen Nog steeds diaree maar geen griepverschijnselen ofzo. En gisteravond keer kokhalzen met water uitspugen met tanden poetsen Me testen zijn gisteren op de post gegaan, heb me ochtendplasje bewaard. Post komt meestal rond 1uur dus hopelijk dit keer een duidelijker streepje als heb ik het gevoel dat ik s middags geconcentreerde urine heb. Woon ik de stad maar heb geen zin om naar de kruidvat te gaan nu
Helaas! Ik zie een heel raar grijs streepje op allebei maar krijg ze niet scherp dus het zal wel niks zijn! Weer wachten dus
Ja zeker gezellig gehad . Niet echt steken... De ovu testen worden wel iets lichter maar blijven goed zichtbaar. Heb voor de zekerheid maar testen gekocht bij de action. Want ben vergeten testen te bestellen via internet. En ik heb er nog maar 1 over nu. Merk jij al wat?