Spannend Love2Live! Van temperaturen enzo weet ik niets, maar zolang je niet vloeit kan het. Hoop het zo voor je! Kan me voorstellen dat je graag wilt blijven testen.
Ik wil even doorgeven dat mijn temp vanochtend weer ietsje is gestegen naar 36.73 Vandaag is mijn nod, ik test maar niet. De dag is nog niet om. Als mijn temp morgen niet is gedaald of ongi er nog niet is doe ik meteen een test.
Vandaag negatieve Kruidvat test. Helaas Blijkt dat CB Digital ook het LH-hormoon meet, vandaar het lichtblauwe streepje. Die is er inderdaad (bijna) altijd.
Hier 6DPO vandaag: Wit slijm. (Sinds gisteren al) puistjes gevoel in mijn buik is precies of er een zwaarder voorwerp op mijn buik ligt is ik in de zetel hang. Ben aan het kijken naar een film (al eens gezien), 2min triestiig stuken moet mij inhouden om niet te wenen. En dat is dan een komedie. Puistjes krijg ik normaal maar vanaf 11DPO. Die hormonen maken mij toch echt gek op bepaalde momenten.
7DPO Hoofdpijn. Had ik vorige cyclus ook 4dagen aan een stuk barstende koppijn, hopelijk deze keer geen 4dagen. En totaal niet uitgeslapen, en op hetzelfde uur als anders in bed. Kan ook wel aan de winter liggen.
Temp weer gekelderd! I'm out! Wel erg balen dat blijkt dat mijn ei dus op dag 16 is geweest ipv dag 14. Dag 14 zou perfect zijn wat betreft het klussen. We dachten eindelijk op dag van ei geklust te hebben!
Jeeej!! Gefeliciteerd mamavanjuul! En jammer voor je love2live! Nu maar snel ongesteld worden, dan kun je weer verder! Spannend adria!
Nieuwe ronde! Laten we nu hopen dat we dit x op de dag van ei klussen. Waarschijnlijk heeft VL veel snelle zwemmertjes
Ik ben nieuw hier dames hallo. Over 4 dagen me nod test was negatief . heb al 10 dagen pijn in me onderbuik en onderrug soms lichte hoofdpijn boeren sinds 3 dagen steken in lies alleen in de avond 4 dagen soms kramp in benen Alles komt en gaat in vlagen , ook weinig eetlust en een weeïg gevoel net niet misselijk. ik weet echt niet wat ik moet denken september nog mk gehad wat denken jullie !!! HELP !!!
bertine1984: Het beste is toch te wachten tot je NOD. De symptomen die je opnoemt zijn herkenbaar, voor zowel zwangeren als niet-zwangeren. Ik hoop voor jou dat het betekent dat het raak is! Dag 6 alweer van mijn cyclus. Tijd vliegt! Nog ruim een weekje tot mijn ei.
Ja idd het is afwachten ja krijg wel steeds meer last overal van . waar ik anders echt nooit last van had. Ha arts vertelde dat het zelf geregeld voor komt dat positief testen ook gebeurt 1 week na nod dat wist ik niet en dat de symptomen wel erg op lijken . Dus afwachten maar
Vorige cyclus voelde ik alles wat ik daarvoor nauwelijks tot niet voelde. Ik vertrouw nu alleen maar op een positieve test Ik zit momenteel ih buitenland met een tijdsverschil van 6 uur. Ik moet dus vooral vertrouwen op mijn cervixslijm en ovutesten. Ben benieuwd!
Mijn ei is weer gesprongen! Heb het nog nooit zo duidelijk gevoeld. Buikpijn, diarree, opgeblazen bolle buik en hele zere borsten. Ook draderige doorzichtige afscheiding. 'S ochtends een smiley en vandaag niet meer! Heb vrijdag geklust, hoop dat t voldoende is! Weer op het wachtbankje!