Weinig Boodschappengeld: Wat eten? Deel 3

Discussion in 'De lounge' started by Bonkie, Apr 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minon

    minon Niet meer actief

    En hem meenemen? Ik zou zelf ook even willen wachten hoor.
    De eerste keer uit eten was Marith 3,5 maand oud. Toen gingen we even vieren dat we weer in openbare gelegenheden mochten komen (mocht drie maanden niet ivm infectiegevaar) en dat alles helemaal goed was met ons meisje. Geen hartschade meer etc etc. Hebben een rustig restaurant uitgekozen en gereserveerd op een tijdstip vlak na haar flesje. Bij het reserveren aangegeven dat we haar meenamen en of we in een hoekje mochten zitten. Ze zat heerlijk in de maxicosi naast ons op de wagen om zich heen te gapen en heeft geen kik gegeven. Met speentje en dekentje enzo heeft ze zelfs nog geslapen. Hebben wel gevraagd aan de bediening of het eten wat sneller dan normaal door kon komen en dat hebben ze gedaan. Was echt superleuk. En oppassen :):):) Ze was een dikke 8 maanden oud toen we zonder haar weg gingen met een oppas thuis (buiten de gastouder dan maar toen was ze ook rond de 8 maanden oud daarvoor bij oma's) :):):) Altijd overal mee naar toe genomen.
     
  2. minon

    minon Niet meer actief

    #2522 minon, Nov 20, 2013
    Last edited by a moderator: Nov 20, 2013
    Weet niet of jullie dit filmpje kunnen zien? Heb me echt suf gelachen. Onze dochter bij oma met sinterklaasliedjes. Haal em dadelijk wel weer weg hoor.

    *weg*
     
  3. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Oh leuk Nijntje. Als je man wat speciaal voor jou verzint. De uitwerking is dan weer wat minder tactisch, maar ach.

    Bolkje: Ik kon het ook niet hoor. Ik geloof dat Hanna een maand of 4 was toen ik haar voor het eerst wegbracht en ben toen nog tussendoor gaan voeden ook:) Neem er de tijd voor en blijf erover praten. Het is voor mannen ook wel een hele omschakeling.
     
  4. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    #2524 Ons Kleintje, Nov 20, 2013
    Last edited by a moderator: Nov 20, 2013
    Nijntje wat leuk dat je man jullie uit eten wil nemen :)


    Wij namen het eerste jaar onze oudste mee uit eten, hij ging dan gewoon slapen :) Later kon dit niet meer, maar nu nemen wij hem mee wanneer we uit eten gaan, ALS we uit eten gaan want dat doen we weinig. Vorig jaar toen we 4 jr getrouwd waren was de laatste keer. Hij vind het heel erg leuk en krijgt dan wat extra aandacht van papa en mama. gedraagt zich supernetjes en blijft keurig zitten, zit dan lekker te smullen.
    Wij zijn binnenkort 5 jaar getrouwd, en gaan dan ook uit eten.
    Ik denk dat ik wat treintjes en ipad meeneem voor het geval het wat langer duurt dan hij kan volhouden. Mijn peuters zijn nog wat te klein, :) Ijsje bij mc donalds is tot nu toe het enige wat lukt haha!


    Oh ja, de oudste heeft me net geholpen met auto wassen, ik wilde naar de wasstraat maar hij wilde graag met een emmer water de auto schoonmaken. Dus weer paar euro bespaard :)
     
  5. Vind ik ook!!

    overigens is zo'n kleintje voor ons nog best een besparing lijkt het,…. We hebben dan wel 400 euro uitgegeven aan baby-spulletjes, maar we hebben geen geld uitgegeven aan uitstapjes en spulletjes voor de inrichting van ons huis tot nu toe ;)
     
  6. Meenemen durf ik (nog) niet aan… De ene dag is ie superrustig, de volgende dag huilt ie de hele dag door zonder dat we er een reden voor kunnen vinden, om dan vervolgens opeens in slaap te vallen en doodstil te zijn zonder dat we ook maar iets anders hebben gedaan dan dat we daarvoor deden :p
     
  7. Ik heb trouwens iets leuks gewonnen via een win-actie op twitter:
    - het boek 'rupsje nooitgenoeg' (vroeger mijn favoriete boek, dus supergaaf dat ik hem nu straks aan mijn zoon kan voorlezen :D )
    - een rupsje nooitgenoeg vingerverfboek
    - lezen en leren met rupsje nooitgenoeg

    Ben helemaal happy :D
     
  8. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Nee toen hij een paar weken oud was deden wij dit ook niet(hij lag zijn eerste 2,5 maand in het ziekenhuis en de andere kindjes nog langer) , pas later, toen hij 5-6 maanden was. Dan gaven hem een potje, en mocht hij wat spelen in de kinderwagen. Later, toen hij ouder werd, kon het ook een tijd niet. Krijste hij de boel bij elkaar. Lekker genant... hihi, toen maar even om een doggybag gevraagd.
     
  9. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    ik heb een leuke bespaartip! op internet gevonden. Je neemt een lange kaars. Deze breek je in 4 stukken. de lont breekt dan niet en kun je er zo uit trekken. Deze lont kun je gebruiken wanneer je zelf kaarsen wilt maken: gewoon restjes van kaarsen verzamelen (je hebt sowieso de resten van die lange kaars) en in een lege (groenten)pot smelten au bain marie.
    je knip een stuk van die lont af en zet de lont dan in een ander (groenten)potje of leuk potje waar eerst een kaars in zat. eerst een klein laagje onderin de pot laten stollen zodat de lont goed aan de onderkant blijft vastzitten, dan later kun je de rest erbij doen. Dan heb je weer heel veel branduren een nieuwe kaars. Kun je de verwarming weer een graadje lager zetten :)


    en ik heb zojuist mijn eerste chocoladebrood gemaakt door een derde pak hagelslag door het brooddeeg te doen hmmmmmmmmmmmm
     
  10. Peetj

    Peetj Bekend lid

    May 28, 2013
    753
    0
    0
    Bedankt! Nog meer tips?
    Even tellen, denk zo'n 20 personen, wij niet meegerekend. Ik verwacht ze vanaf een uur of 14/15uur.
     
  11. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0

    Ik had 4 van de goedkoopste bouillion potten gepakt waar wel nog wat vlees zeg maar in zit en waar je water bij moet doen. Twee grote zakken soepgroente en goedkoopste zak vermicelli. Je kunt er eventueel nog soepballetjes uit blik bij doen, ook de goedkoopste.
    Dan Euroshopper knakworst en die goedkope grote zakken witte bolletjes (AH) en 1 pot mosterd.

    Iedereen had gesmuld en had nog voor 3avonden soep ingevroren :D

    Euroshopper chips (paprika dn naturel) en dipje van mayo ketchup mosterd azijn en water.

    Gezien je taart en "avondeten" doet zou ik niet teveel hapjes doen, dan eten ze of geen soep meer of de hapjes blijven liggen.
     
  12. minon

    minon Niet meer actief

    Spijt me zeer maar kant en klare balletjes in de soep. Brrrr dat zij net zemelappen vind ik altijd. Maar is wel goedkoop :)
    Wat hier ook altijd een succes is: blik tropisch fruit en ananasstukjes (incl sap) in een schaal en aanvullen met kiwi, appel, banaan, peer, meloen gewoon van allerlei soorten fruit. Daar wat fruitsap bij doen gewoon uit een pak wat je ook drinkt bijvoorbeeld sinaasappelsap. Gaat schoon op altijd.
     
  13. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0
    Normaal draai ik ze zelf maar dochter was jarig in "krappe tijden" en er kwamen 30 man..


    Maareu fruit uit blik is toch net zo chemisch ! :D
     
  14. Peetj

    Peetj Bekend lid

    May 28, 2013
    753
    0
    0
    Waar heb je die bouilon gehaald en wat kostte het?
     
  15. LoesjeX

    LoesjeX Actief lid

    Oct 20, 2013
    121
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag dames hier ben ik ook weer. Hier gat alles redelijk. Auto was kapot, helaas iets wat echt direct gemaakt moest worden. Ik dacht zelf dat het wel mee zou vallen. Maar was uiteindelijk 220 euro kwijt en nig steeds geen nieuwe sleutel... Nah ja goed, jammer maar helaas. Hebben het maar betaald en niet meer over nagedacht.... En toen ging een paar dagen geleden de CV ketel raar doen. Viel steeds uit, storing. Als je hem reset deed, dan deed ie het weer een uur of 2 en viel dan weer uit. Dus iedere keer hartstikke koud s nachts.... En ook geen warm water. Wij balen want vorig jaar hebben we hem voor dik 300 euro al laten maken, en dat ding is 5 jaar oud!

    Pffff. Nu heeft mijn man gistern een kennis van hem gebeld die loodgieter is. Die is vandaag langs geweest en heeft de ketel gemaakt en ook meteen de verwarming in de douche want die lekte al een tijdje. Dusss als het goed is zijn we er nu vanaf en waren we voor een vriendenprijsje van 50 euro geholpen!

    Ik heb nu nog 5 euro te besteden tot aan de 24e. Hoop dat het lukt, maar lijkt me wel. Ik heb nog drie broden en genoeg broodbeleg. Ook veel groenten, heb nog vlees, aardappels en een beetje rijst.

    Ik hoop trouwens op een leuk kerstpakket en leuke eindejaarsbonus dit jaar!
     
  16. LoesjeX

    LoesjeX Actief lid

    Oct 20, 2013
    121
    0
    0
    NULL
    NULL
    Met gehaktballen smokkel ik trouwens altijd een beetje. Behalve kruiden voeg ik ook 2 eieren en wat extra griesmeel/paneermeel toe. Dat scheelt weer.
     
  17. minon

    minon Niet meer actief

    Klopt maar het sap wat erin zit heb je nodig haha.
     
  18. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0

    De bouillon groente en ballen bij de PLUS. Maar geen idee meer wat dat koste. Ah heeft vast ook Euroshopper bouillon potten.
     
  19. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Gut, die verjaardagen ook altijd ;)

    Wij zijjn alledrie binnen 2 maanden van elkaar jarig en ik ook nog eens in december...
    Melle 20 okt, man 7 nov en ik 19 dec.

    Dus dit jaar vieren mijn man en ik het samen op 30 november. Scheelt toch weer.
    We doen zijn familie tussen 12 en 14 voor lunch en mijn familie smiddags voor koffie en taart en avondeten.
    Ik weet nog niet wat ik maak, in ieder geval wel goedkoop ;) een tulband en appeltaart zijn niet duur. Stokbrood en salades met gehaktballetjes en pindasaus, gevulde eitjes. Daar denk ik nu aan. Maar niet te lang want het hele gezin is ziek, overgeven en diarree :( bah....helse nacht gehad!

    Uit eten.....ik houd er zo van! :) als ik gewoon kan eten en niet van alles misselijk word :p
    Wij gingen voor het eerst met mijn verjaardag toen melle 2 maanden was. Naar de japanner en melle werd thuis vertroeteld door mijn ouders.
    Tegenwoordig gaat hij altijd mee, laatste keer vorige maand naar de japanner met vrienden. Hij gedraagt zich altijd heel goed. Speelt, eet, drinkt, speelt, maakt grapjes met het bedienend personeel en na anderhalf uur gaat ie zich vervelen en gillen en wil hij niet meer zitten. Gelukkig duren die arrangementen altijd 2 uurtjes, dus het laatste half uurtje houden we hem bezig met een ijsje, wij nemen zelf nooit een dessert.

    Maar uit eten zit er voorlopig niet in, denk ik. Ach, des te leuker zal de eerst volgende keer zijn :)
     
  20. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    hier nog 64 euro over voor de boodschappen. luiers en voeding heb ik nog dus met dat bedrag moet het te doen zijn. alhoewel, ik bedenk me terwijl ik dit typ dat ik nog moet tanken!!! gooi er wel een tientje in. kan ik volgende week iig naar mn werk.

    heb weinig nog in de vriezer liggen.
    -kladje frietjes
    -kroketten/frikandellen
    -spinazie
    -2 hamburgers
    -kipsate

    dus denk een dag met hamburgers, gebakken aardappels, spinazie
    dan een dag kipsate met brood en soep (uit voorraad)
    dan een dag aardappelpuree, erwtjes wortels (uit voorraad) en vlees
    en 2 dagen bij s.ouders eten en dan zijn we weer bijna rond.
     

Share This Page