Hallo, Ik vroeg mij af of jullie met 6 maanden iets aan de laatste fles voor het slapen gaan toevoegde. Rijstebloem, pyjamapapje, zwaardere fles? etc... Mijn zoontje zit op 4 flessen. Maar is elke ochtend om 5 uur a half 6 klaarwakker. Zijn laatste fles later geven werkt niet, dan is ie alsnog zelfde tijd wakker.
hier 1x gedaan toen ze 6 maanden was ,ze kreeg er vreselijke buikpijn van dus nooit meer gedaan. maar met rijstebloem of een pyjama papje is ook niet gezegd dat ze langer gaan slapen hoor, daarnaast zou ik dan eerder voor rijstebloem dan pyjamapapje kiezen
Met 6 maanden is het heel normaal dat je zoontje rond die tijd wakker word. Dat veranderd denk ik niet door een zwaardere fles te geven de avond ervoor. En rijstebloem en pyamapapjes voegen in voedingswaarde ook niet echt iets toe. Ik zou er zelf nooit voor kiezen.
Zou het ook niet doen. Met 4 mnd rijstebloem gedaan maar cb raadde ochtendfles aan. Zelf prop je jezelf ook niet vol voor het slapen gaan
Mijn zoontje werd bij een leeftijd van 4 maand weer wakker 's nachts. We zijn toen begonnen met rijstebloem in zijn laatste fles. Hier werkt het wel, hij slaapt de hele nacht tot 8 uur in de ochtend ( ja, heel luxe!). 's Ochtends krijgt hij pap met bambix. Is wel 2x pap op een dag, maar als ik 1 van beide weg laat is hij niet tevreden. Ondanks dat we al flink met andere hapjes begonnen zijn. Gewoon een hongerige beer!
Hier was het geen succes, van rijstebloem raakten z'n darmen verstopt en van een pyjamapapje (had zo'n kantenklaar proefverpakking) werd ie klaar wakker en viel erg zwaar op de maag. Hij had het ook niet nodig om door te slapen, dat deed ie al goed. Je zou het gewoon kunnen proberen en zou dan wel voor de rijstebloem gaan.
Ivan krijgt sinds 2 weken rijstenbloem toegevoegd aan zijn laatste fles (2 eetlepels), maar heb totaal niet het idee dat het iets helpt Dus ik stap er denk ik maar weer gewoon vanaf. Vraag me wel af of je 's ochtend papa MOET geven ? Hij krijgt nu gewoon 180/6 meer niet.
Nee hoor, pap moet niet...voegt niks extra's toe. Hier geen papkind dus toen ie met 11 maanden de ochtendfles niet meer wilde zijn we overgegaan op een broodje met een beker gewone melk als ontbijt, tot die tijd was het een gewone fles.
Hier ook echt geen pap als ontbijt. Vroeg het toevallig afgelopen week nog op het cb of een melkvoeding nog een een gooed ontbijt is of dat ik toch echt moet overgaan op pap of brood met melk. Dit las ik namelijk in een foldertje van Bambix. Maar nee, zei de arts, laat je niet beinvloeden door al die reclames. Een melkvoeding is nog een prima ontbijt! Mijn baby is trouwens bijna 8 maanden en ik laat hem dus lekker 's morgens nog bij mij in bed drinken bij me.