Dat wij vanmiddag flink onbeschoft hebben geshopt voor de verjaardag van onze dochter aanstaande maandag en voor Sinterklaas. Veel te duur maar ik kan niet wachten om de gezichten van de kinderen te zien.
@brabbel: gefeliciteerd wwjk: vandaag bij sinterklaas geweest met onze dochter, daarna naar rommelmarkt met mijn moeder.
Ah meid toch. Zoiets is nooit leuk! Meestal lopen dit soort mensen wel tegen de muur en komen ze zichzelf nog wel tegen. Dikke kus.
Dat ik vanmiddag met mijn man mijn verjaardagscadeautje heb gekocht....een 26cm doorsnede Staub braadpan in prachtig ouderwets rood. Blij! Met ons uitdijende gezin werd mijn oude braadpan te klein bol.com | Staub Braadpan Braadpan rood 26 cm | Koken en tafelen
Nee, dit zal geen Pregnyl meer zijn. We testen sowieso vanavond en morgen nog n x, en dan zal ik de foto's posten. Dan moet de streep van morgen sowieso dikker zijn. IEDEREEN bedankt voor de felicitaties!!!!!! Super lief!
Dat ik weer een beetje bijgekomen ben van alle schrik van de afgelopen dagen, donderdag flink veel bloed verloren en in de nacht erop veel kramp gehad, en inmiddels helaas niet meer zwanger. Heel erg jammer en balen, maar vandaag wel weer leuke dingen gedaan en genoten. De knop gaat om, op naar de volgende ronde!
Dat ik erg negatief ben ingesteld en denk dat ik nooit een diploma krijg. Wil het liefste stoppen maar dan heb ik geen enkel diploma dus ook geen kans op een baan. Dit is al meerdere keren gebeurd, wat een mislukking ben ik toch.
wwjk: kids op bed.. manlief aan het werk (nachtdienst) zal ik uitgebreid in bad gaan of een snelle douche en een lekker filmpje.. haha kan niet kiezen ben altijd bang dat als ik lekker in bad zit de kids wakker worden oid..
Brabbel, wat leuk!! Gefeliciteerd! Ik word gek van m'n vriend. We worden het maar niet eens over de kleur van de kinderwagen. Zoiets stompzinnigs, maar we zijn er al dagen over in discussie
haha vervelend! als ik 1 tip mag geven.. neem geen lichte kleur daar zie je alles op tussen welke kleuren twijfelen jullie dan?
M'n vriend wil de bugaboo avenue, donkergrijs met donkerblauw. Inderdaad vanwege vlekken. Maar ik ben bang dat iedereen dan denkt dat we een jongetje hebben. En ik vind het zelf ook meer een jongenswagen eigenlijk. Ik wil hem in de kleuren sand met offwhite kappen. Vind die zo mooi en dan in combinatie met een lichtroze dekentje, zie t al helemaal voor me haha.
Haha het word dus een meisje? nee dan vind ik donkerblauw ook niet mooi en grijs met een roze dekentje en dan met offwhite kappen? haha lastig succes met jullie keuze
Ja dat is inderdaad een compromis die we nu aan het sluiten zijn. En t wordt inderdaad een meisje dankjewel voor met meedenken!
Wauw GEFELICITEERD!! Wat ontzettend fijn voor jullie! Het is jullie ook heel erg gegund! Geniet ervan!
Ik heb een zwarte wagen (heeeeeel handig.. je ziet er niks op ) In die wagen had ik een crème hoes met een klein roze biesje, en roze stiksels. Zelf gemaakt Nu heb ik wel een lichte buggy (nuna pepp bisque) en hoe vaaaak ik de vraag niet krijg hoe oud HIJ is en hoe HIJ heet. Nou HIJ is 22 en heet Gaylord zeg ik de laatste tijd Zelfs al is ze in het roze.. ik zou zeggen..doe zwart..das unisex, en kleed de wagen zelf aan, met roze luiertas/dekentje enz enz.