Februari mama's 2014 deel 3

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Gean85, 28 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. logo

    logo Niet meer actief

    Joh wat vervelend Wendy!
    Hoe kan zo'n bloedneus nou ineens komen? Heeft hij dat vaker?

    Hier een dipje. Ben aan het twijfelen of ik het zkh moet bellen. Ik voel de kleine minder en ook best zacht, maar ik voel hem wel. :(
     
  2. Nyneave

    Nyneave Actief lid

    11 sep 2013
    426
    0
    0
    Brabant
    Mijn neefje van 4 heeft ook de waterpokken. Hij is er ook een paar dagen goed beroerd van geweest, maar voelt zich nu weer beter.
    Die bloedneus weet ik niet. Ben nog niet zo thuis in de kinderziektes...
     
  3. troy

    troy Actief lid

    3 mei 2012
    494
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wendy beterschap, denk bloedneus komt omdat je ventje zo'n last heeft?! Sterkte!

    Logo wat een onzekerheid.....ik bedoel als je eigen onzeker voelt en twijfel dan zou ik het gewoon doen!!!
    Je zit in het weekend en slapen zal je niet lukken omdat je zorgen maakt,wat weer stress geeft.....nee meid gewoon bellen ook al is het niets 😉 echt doen hoor.....ben je weer gerust😊👍
    Succes 😉
     
  4. Nyneave

    Nyneave Actief lid

    11 sep 2013
    426
    0
    0
    Brabant
    Logo, als je twijfelt gewoon bellen, hoor! Daar zijn die mensen voor...
    Ik hoop dat er niks aan de hand is...
     
  5. logo

    logo Niet meer actief

    Net ging ik in bad en toen kreeg ik een harde schop en nog een paar kleine schopjes. Nu even gerust en ik kijk even hoe het morgen voelt.
    Pffff, wel een beetje eng hoor. :(

    Ik voel me soms ook een beetje schuldig naar het zkh toe. Ik ga al wekelijks en ben al 2x in het weekend gegaan.
     
  6. Kahlan

    Kahlan Fanatiek lid

    18 apr 2013
    1.242
    0
    0
    NULL
    NULL
    He dames, gelukkkig niet zoveel gekletst, dus lekker bijgelezen.
    Vervrlend hoor die waterpokken, wendy, hopelijk knapt ie snel op.

    Logo gewoon bellen! Ze zeggen altijd, we hebben liever dat wel belt! Dus gewoon doen'

    Hoer 3d gehad, ze lijkt precies op papa's baby foto, je had hem moeten zien glunderen!!! (Plaats er zo eentje!).

    Vrijdag moet ik de verlos kamers bellen en dan hangen ze asn de ctg??? Bloeddruk niet goed, eiwitten in urine, en baby toch wrl klein. Week daarna weer ctg en groeiecho... Balen zeg! Misschien toch maar snel wat dingen in orde maken... Je weet het nooit...
     
  7. Kahlan

    Kahlan Fanatiek lid

    18 apr 2013
    1.242
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kijk mijn prachtige mupje!!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      20,9 KB
      Weergaven:
      8
  8. logo

    logo Niet meer actief

    Wat een mooie echo!

    Joh Kahlan wat een gedoe allemaal. Weten ze waar het vandaan komt? Hoe hoog is je bloeddruk? Denken ze aan beginnende zwangerschapsvergifteging?

    Ik kreeg net nog een paar schopjes (lig op bed), dus nu geloof ik er wel weer een beetje in. Als ik weer ga twijfelen ga ik morgen. Maar voor nu is het wel oke denk ik. Bedankt voor jullie reacties!
     
  9. Nyneave

    Nyneave Actief lid

    11 sep 2013
    426
    0
    0
    Brabant
    Mooi Kahlan! Blijft leuk, dat 3d :D
    Denken ze aan zwangerschapsvergiftiging? Goed dat ze je in de gaten houden.

    En logo weer een beetje gerustgesteld, gelukkig.
     
  10. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    14 jun 2013
    5.350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)
    Die van mij hebben dat zo vaak vooral als ze ziek zijn, verkouden, verhoging, mijn kids zijn het zo gewend dat ze hun neus dichthouden uit hun bed klimmen naar de wc een doekje pakken en dan mij roepen hihi
     
  11. hamil

    hamil Lid

    23 jul 2013
    87
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Even mijn 28 weken dansje doen :D

    Mooie foto Kahlan, wat een lief kindje.

    2 weken geleden ook een 3D echo gedaan. Wat was het bijzonder!!! Wij hebben onze kleine meid kunnen zien hoe ze eruit zou zien. Net zo mooi als haar mama natuurlijk :D Wij hebben haar ook zien glimlachen, dat was zo speciaal. Ons kindje wordt een kleine baby want ze heeft meer de Aziatische bouw.

    Vandaag laatste dag in Maastricht/Valkenburg. Wij zijn even tussenuit een weekendje weg. Wat is de Kerstmarkt leuk hier!

    Zo, dames, volgende keer weer een update van mij.

    Wendy, beterschap met je zoontje. Toen ik klein was kreeg ik ook soms last van bloedneus en het gebeurde zomaar. Ik denk dat het gewoon wat te veel is voor je zoontje. Maar als je twijfelt moet je de dokter gewoon bellen.
     
  12. logo

    logo Niet meer actief

    Wendy hoe gaat het?

    Ik ben weer helemaal happy! De kleine heeft vanmorgen een uur lang lopen schoppen en stompen :) niet super hard, maar je kon echt zijn voetjes of handjes voelen uitsteken. Ik denk voetjes, maar dat voel ik nog niet zo goed.
    Het is zo grappig dat je daar zo gelukkig van kan worden!
     
  13. Nyneave

    Nyneave Actief lid

    11 sep 2013
    426
    0
    0
    Brabant
    Gelukkig, Logo. Ik vind het ook zo'n heerlijk gevoel.
    Wij zaten gisteravond op een verjaardag en onze mini heeft ook zeker een uur flink zitten boxen in mijn buik :D Wel lastig om je dan op een gesprek te concentreren ;)

    Over een uurtje lekker samen met ml een dagje thermen doen. Voor het eerst in weken weer eens een dagje met z'n tweeën, relaxen... Ik heb er al de hele week zin in!
     
  14. logo

    logo Niet meer actief

    Nyneave veel plezier!!!
     
  15. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Hallo dames,

    Mijn zoontje voelt zich gelukkig wel beter. Ik denk en hoop dat die bloedneus gewoon toeval was. Heeft hij nog nooit gehad.

    Logo, fijn dat je weer wat gerustgesteld bent. Kan het me heel goed voorstellen. Misschien lag je kleintje net even in een andere positie.
     
  16. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    14 jun 2013
    5.350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)

    Have fun!
     
  17. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Dus je verrassing gister was de shower tiger?
     
  18. Kahlan

    Kahlan Fanatiek lid

    18 apr 2013
    1.242
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk Hamil, ben je in de grotten geweest??

    Ja, zwangerschaosvergiftiging zit in de familie, dus dat gaan ze nu goed in de gaten houden.
     
  19. troy

    troy Actief lid

    3 mei 2012
    494
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mooie foto kahlan schitterend!😊👍
    Ps iedereen een druk weekend gehad? Zijn we rustig op het forum hihihi me to!!
     
  20. Nyneave

    Nyneave Actief lid

    11 sep 2013
    426
    0
    0
    Brabant
    Wij waren gisteren lekker ren dagje naar sanadome in Nijmegen. Heerlijk, de hele dag bungelen, lekker eten en ontspannen.. :D

    Nu weer gewoon aan het werk, helaas..
     

Deel Deze Pagina