Hier word de baby groot geschat en ook zwaarder dan gemiddeld. Vorige week al geschat op 3,500 en 50 cm. Ze zou meer dan 4 kilo gaan wegen bij de geboorte. Ook 1 cm opening Maar heb je nu meer kans dat de baby sneller komt omdat ze groter zijn dan gemiddeld of? Groetjes
Volgens mij niet hoor. Bij een vriendin ook grote baby ( echt mega!) en zij is bevallen met 41 weken. Mijn dl werd ook groot geschat, of altijd, redelijk aan de grote kant. Is geboren met 39,4 en bleek uiteindelijk klein hahaha (2940). Dus het kan nog alle kanten op voor je. Succes met de laatste loodjes!
Mijn beide kindjes waren ook aardig aan de maat door zwangerschapssuiker. Bij beide spontaan met 37+4 gebroken vliezen... of het door het gewicht kwam? Geen idee maar zou goed kunnen dat ze het daarom zelf ook wel tijd vonden. Met 37+4 was mijn dochter 3650 en mijn zoontje 3880
Ik mocht ook niet voorbij de 40 weken omdat ze zo groot zou zijn! (vooral een groot hoofd!) Ik ben met 39+1 bevallen en ze woog maar 3205 gram en 49cm. Ze heeft een heel fijn koppie en past nu (met 7 weken) nog steeds in maat 50!
Bij mij 3 van de 4 groot geschat, de kleinste was met drie dagen maar het minst over tijd, de andere drie 10 tot 16 dagen overtijd. Dus zegt helemaal niks, of ze moeten zelf eerder in gaan leiden.
Hier ook een grote baby en liep notabene juist onder controle omdat ik niet een hele brede bekken heb en complicaties bij mn eerste bevalling. Ze hebben me een week over tijd laten gaan, uiteindelijk werd het een keizersnede.
mijn ventje woog 4255 met 38 weken... toen werd ik vooral in de gaten gehouden door zwangerschapsvergiftiging en niet door de grootte van ons ventje. (ik had trouwens geen zwangerschapssuiker hebben ze tig keer getest) Ze zouden me niet eerder inleiden, alleen mocht ik niet thuis bevallen. Maar uiteindelijk ingeleid wegens zwangerschapsvergiftiging. Nou de bevalling ging super (kun je lezen bij genante en memorabele bevallingsverhalen) En de gyn waarschuwde me alvast bij de nacontrole voor een nog grote baby, maar dat zou geen probleem worden. Ik heb ruimte genoeg (en ik ben maar 1,70 en weeg 65 kg dus dat wil niks zeggen ) Dus ik mag gewoon bij de verloskundige onder controle de volgende keer, en ik hoop stiekem zelfs thuis bevallen Maar ik weet niet of ik dat dan wel durf als ik over de 40 weken heen ga want hoe groot word de baby dan wel niet
Hier hebben ze uk op 8/9 pond geschat bij 40wk en ik ben nu 40+4 en nog steeds niets... Had gehoopt dat bevalling eerder zou beginnen, maar helaas!
Mijn zoontjes waren 4405gram en 4435 gram geboren bij 39+2 en 39+3 weken. Dus wel iets eerder maar niet heel vroeg. Bij de jongste mocht ik met 37 weken al ingeleid worden, maar wilde het toen zelf nog afwachten. Uiteindelijk zou ik met 39+2 gestript worden en anders met 40 weken ingeleid. Maar precies met 39+2 (voor de afspraak om te strippen) is hij geboren. Nu verwachten ze wel weer een groot kind, maar weet nog niet wat de plannen zijn Morgen weer een groeiecho, maar ga er wel op aandringen om me niet overtijd te laten lopen. Wil geen 10ponder!
Nee hoor dat is niet zo. Voorbeeld: vriendin van mij verwachtte een dochter van ruim 9 pond (eerste) Die kwam pas met 41+5. Ze zou ze dag erop ingeleid worden..
Volgens mijn verloskundige komen zwaardere kindjes vaak later omdat ze het zo goed hebben daarbinnen ... En ik ken meerdere 8 en 9 ponders en deze waren inderdaad allemaal te laat.
onze tien ponder is 11 dagen overtijd geboren, en nog ingeleid ook.geloof dat hij het idd wel erg naar zijn zin had daar binnen..
Nee hoor.. mijn dochter bleef tot 41.1 zitten en wou er toen nog niet uit want kreeg na heel wat uurtjes een keizersnee.. en de 2e nog zwaarder en is blijven zitten tot de geplande ks met 39 wk
Bijna hetzelfde hier; oudste dame geboren bij 40+3, 4685 gram en 56 cm. Na 1,5 dag weeën heláas alsnog een keizersnee omdat ze niet paste... Jongste dochter dmv groeiecho's in de gaten gehouden en gehaald met een geplande ks bij 38+3 en toen al 3910 gram, 52 cm en een hoofdomtrek van 38 cm!