Bang en zeurderige pijn

Discussion in 'Eerste symptomen' started by marievs, Nov 14, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niekske78

    Niekske78 Actief lid

    Nov 18, 2013
    484
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig ben ik niet enige... Ook ik heb sinds vandaag last van een soort ongi pijn in de onderbuik. Ik heb al gezocht op internet, maar daar wordt je niet echt gerustgesteld. Gelukkig zitten hier meer ervaringsdeskundige, en ben ik weer gerust!
     
  2. misty1984

    misty1984 Fanatiek lid

    Mar 17, 2009
    1,550
    1
    0
    Noord Brabant
    Hier op en af steekjes in mijn buik of een zeurend gevoel. Ook op en af een pijnlijk gevoel aan mijn borsten. Vrijwel de hele dag een weeig gevoel/licht misselijk. En heel veel honger! Vooral in de avond...
    Hopelijk een goed teken...
    Nog even volhouden tot 2 december. Wij mogen begin van de middag..
     
  3. marievs

    marievs Fanatiek lid

    Sep 16, 2013
    2,132
    300
    83
    Oh, dat is lekker. Dan mag je al lekker vlot. Wat duurt het nog lang he. Voor jou is het je 2e kindje. Je hebt alles dus al wel een keer meegemaakt. Ik ga echt voor het eerst een echo laten maken. Zo spannend :). Erg veel zin in.

    Ik herken me in jou symptomen. Ook af en toe steekjes en heel de dag misselijk. S'ochtends het ergst. Honger heb ik ook, maar als ik dan twee happen op heb, zit ik vol :(. Probeer regelmatig te eten. Dat helpt ook tegen de misselijkheid.

    Nu heb ik ook erg veel witverlies. En last van mn zij. Dit komt omdat ik s'nachts niet lekker lig en mn zij in de verdrukking duw haha. Mijn onderrug doet al veel minder pijn gelukkig. s'avonds zijn mijn kwaaltjes het ergst. Merk dat mn lichaam dan echt rust wilt.
     
  4. Ana leigh

    Ana leigh Fanatiek lid

    Feb 11, 2013
    1,753
    9
    38
    Female
    x
    Ben nu bijna 9 weken zwanger, en gisteravond en vandaag behoorlijke buik en vooral rugpijn. Het schijnt dat dit komt door het groeien van de baarmoeder lees ik heel veel?

    Heb ook echt al het gevoel dat bm gegroeid is... dat ik hem al kan voelen van buitenaf.... dat kan toch nog helemaal niet? Heb van mezelf al een behoorlijk buikje, dus veel verschil zie ik toch nog lang niet. ;)

    Liefs,
     
  5. Ytest

    Ytest VIP lid

    May 11, 2012
    13,444
    9
    38
    Herkenbaar.. Die rug en buikpijn.. Maar kan dat al met 5,5 wk? ;)

    Hey pearl, nog niet over nagedacht maar we gaan best gelijk op :D
     
  6. Ana leigh

    Ana leigh Fanatiek lid

    Feb 11, 2013
    1,753
    9
    38
    Female
    x
    Geloof het wel hoor ytest! Had ik ook wel, het is een soort van menstruatie pijn vind ik, en dat had ik vooral net na het positieve testen ook. :)

    Heb hier al ergens gelezen dat je lichaam zo 'gewent' is om elke maand ongesteld te worden, dat daar die pijn ook vandaan komt. :) *raar lijf van mij! Want door de pcos werden wij helemaal niet eens opgesteld! :D ;)

    Liefs
     
  7. Ytest

    Ytest VIP lid

    May 11, 2012
    13,444
    9
    38
    Ja inderdaad, menstruatiepijn dat is het!
     

Share This Page