negatieve test na pregnyl, kansen nu verkeken?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Mamaartje, 24 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamaartje

    Mamaartje Lid

    4 aug 2012
    42
    0
    0
    Almere
    Dag allemaal,

    Maandagavond 11 november heb ik pregnyl 5000 gespoten en vandaag had ik een negatieve test in handen. Betekent dit nu dat mijn kansen verkeken zijn of is er nog een kans dat het toch nog raak is?
    Ik heb nu 4 rondes clomid achter de rug en moet bij de volgende ronde gaan prikken met puregon omdat ik van de clomid moordneigingen kreeg (bij wijze van spreken dan ;) ).
    In januari gaan we starten met iui, maar ik hoop zo dat dat uiteindelijk niet hoeft!

    Bedankt voor het lezen iig!
    groetjes Maartje
     
  2. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    20 feb 2012
    1.453
    1
    0
  3. Maar TS zit nog niet eens op 13DPO, want als ze op de 11e de Pregnyl heeft gezet, was de eisprong pas 1 of 2 dagen later. Dus nee, ik zou nog niet van een mislukking uitgaan! Ik hoop dat je test de volgende keer wel positief is! :)
     
  4. Hooverphonic

    Hooverphonic Fanatiek lid

    30 sep 2013
    2.234
    0
    0
    Precies wat schadixxx zegt, je zit pas op 11 dpo, nou ja vandaag dan op 12 dpo. Alles is nog mogelijk, het is hartstikke vroeg om al te testen. De duimen draaien hier hoor
     
  5. nana33

    nana33 VIP lid

    17 nov 2008
    5.536
    3
    0
    Vanaf 11 dpo is de kans dat een negatieve test, negatief blijft volgens FF groter dan 60%. Dus de kansen zijn niet in je voordeel, maar het kan natuurlijk nog wel. Even speuren naar "negative HPT before positive HPT" op FF leert dat er zelfs genoeg verhalen te vinden zijn van vrouwen die op 13 dpo negatief testen en daarna alsnog positief. Ik weet dit omdat ik hier zelf zo'n beetje elke keer op zoek als ik weer een witte test heb op 12 of 13 dpo :p. Maar bij mij zijn ze daarna nog nooit positief geworden helaas.

    Succes, ik zal voor je duimen!
     
  6. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    20 feb 2012
    1.453
    1
    0
    Sorry, ik kan niet rekenen! ;) maar je kunt ook een andere dag 11 dpo invullen, dan ziet het er inderdaad logisch beter uit gelukkig! Hoe gaat het nu? Heb je weer getest?
     
  7. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Meis je hebt te vroeg getest :)

    Pregnyl, dan 40 uur verder en dan 14 dagen verder. Das de eerste dag die je kan testen.
     
  8. Mamaartje

    Mamaartje Lid

    4 aug 2012
    42
    0
    0
    Almere
    Bedankt voor jullie reacties!
    vandaag toch weer getest (lang leve de action!) Maar helaas gewoon weer negatief.
    Ik ga nu gewoon geduld hebben tot woensdag en hopelijk is er dan meer duidelijkheid.
    Moet zeggen dat dit de eerste ronde is dat ik redelijk relaxed ben. Misschien komt dat wel omdat ik na het spuiten van de pregnyl stiekem getest heb onder het mom "mag ik ook een keer 2 streepjes! !" En dat heeft me best een fijn gevoel gegeven :)
    Herkent iemand dit toevallig??
     
  9. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Ik weet dat veel mensen het doen maar ik niet omdat het niks zegt en ik bang ben voor een grote teleurstelling later in de cyclus..

    Ik begrijp het gevoel wel trouwens.
     
  10. Hooverphonic

    Hooverphonic Fanatiek lid

    30 sep 2013
    2.234
    0
    0
    Haha ja hoor, heb ik zeker ook gedaan! :D
     
  11. En ik heb ook wel eens élke dag na Pregnyl getest, tot het moment waarop ik ongesteld werd ;) Heel herkenbaar dus! ;)
     

Deel Deze Pagina