Wauw, en je kindje is 5 weekjes als ik het goed begrijp uit je ot? Gefeliciteerd!!! Snap dat het een hele verassing is, dit kleintje wil heeeeel graag en snel bij jullie gezinnetje horen blijkbaar. Kunnen je kleintjes straks lekker samen spelen!
Het is schrikken voor jullie natuurlijk, maar ja je moet zo denken ; het heeft zo moeten zijn inderdaad. Jullie moeten even wennen aan het idee van nog een kleintje erbij binnenkort, geef het even de tijd. Maar dat komt allemaal wel goed hoor, het zal allemaal wel los gaan lopen. Wat vind je partner ervan?
Gefeliciteerd! Alleen snap ik het nu niet meer. Is jullie 2e kindje nu een maand oud of 16 maanden oud? (Dat staat in je andere topic namelijk)
Hallo Dames, mijn banner klopte niet, die is nu aangepast, mijn jongste is nu 16 maanden. hij zal net 2 zijn als nr 3 komt, dus dat valt gelukkig mee (oudste is nu 4). Mijn man vind het geweldig! ik was klaar met 2 kinderen maar hij heeft altijd gezegd meer zou ik niet erg vinden.. surprise.. nu heb ik 2 ks gehad dus dit keer wordt het sowieso een ks.. ik denk dat ik de boel meteen vast laat binden om verdere verassingen uit te sluiten
Oh dan is dat iets anders als ik eerst dacht, want ik vroeg of je baby nu 5 weekjes was nog, maar je jongste is al een dreumes. Dan is dat toch wat makkelijker indd, valt nog mee Fijne zwangerschap!
Toen ik de titel las dacht ik dat je zwanger was van een vreselijk persoon. Maar gelukkig is het een beter bericht! Gefeliciteerd!!
Ach na 5 weken had ook kunnen zijn hahah tussen onze jongste twee zit precies 10 maanden Maar ik denk dat het een stuk makkelijker is met een dreumes haha Gefeliciteerd en geniet ervan!
Dank je! Dan zou ik even niet meer voor rede vatbaar zijn denk ik als het zo snel achter elkaar was gebeurd) wel leuk voor later zo weinig verschil)
Dat dacht ik ook! Maar gelukkig is het heel wat leuker nieuws. En natuurlijk even schrikken, maar dat maakt het niet minder leuk toch? Gefeliciteerd!