Ja idd erg rustig hier!! Weet iemand of ik een autostoeltje van safetyfirst op de bugaboo kan bevestigen?
Kahlan, ik zou het niet weten. Misschien even een babypark bellen, waarschijnlijk heb je van die adapters nodig. Ik ben vandaag 27 weken!!!
Jeetje wat een dansfeest hier hihi. Hier ook rustig gehouden dit weekend. Zoonlief zat natuurlijk met zijn waterpokken en zelf was ik ook niet lekker. En ik heb echt zo´n last van mijn buik steeds.
Balen van die pokken... Wel fijn dat hij ze heeft gehad. Maar wat bedoel je pijn aan je buik? Je banden? Ik heb dat dus ook
Das waar, liever nu dan dat die kleine er is. Met mijn buik wisselt het elkaar af. Harde buiken (stuk of 10 per dag denk ik), bandenpijn (vooral spieren links onderin) en nu ook het gevoel van spanning op mijn buik/huid rondom mijn navel....Ik moet echt rustiger aan doen, maar ja hoe doe je dat haha.
Hier nog geen harde buiken, denk ik. Wel geregeld het gevoel dat er een strakke band om mijn onderbuik zit, net boven m'n schaambeen zeg maar. Wie van jullie moest er ook bloed prikken voor bloedgroepbepaling van de baby? Hebben jullie al een uitslag?
Nyneave is dat dan geen harde buik? Zo voelt het hier ook wel aan hoor Bloedgroep is hier volgens mij al bepaald
Hier weinig buikpijn gelukkig (even afkloppen, klop klop). Soms een harde buik helaas. Soms een beetje jeukende buik. Haha! Hoe is het met jullie navel? Ik heb normaal een diepe maar hij komt echt naar boven Gisteren bij een bevallingsinfo avond geweest in het zkh. We wisten al best veel ivm eerste zwangerschap, maar het is fijn om alles gehoord te hebben. Zeker over pijnbestrijding. Ik hoop dat ik het zonder kan doen en anders een ruggenprik. Weten jullie al wat jullie willen? Vandaag bloed laten prikken. Ik ben benieuwd wat er uit gaat komen. En anders geven ze me maar een prik bij 30 wk en na de bevalling. Geen probleem. Volgende week weer controle.
Mijn navel ploept er al bijna uit Kwa pijn bestrijding wil ik niks.... Beide keren zonder gedaan en het is te doen.
Ik wil liever ook geen pijnbestrijding ben twee keer ingeleid en dat is prima gegaan maar zeg nooit nooit maar ik ben aardig eigenwijs hierin LOL
Nou als ik dagen lang bezig zou zijn misschien wel maar anders .. Als het weer hetzelfde zou gaan niet hoor.
Bij de bevalling van mijn zoontje een ruggenprik gehad. Ik zeg niet meteen dat ik dat nu weer wil, maar sta er niet negatief tegenover...