Jij ook veel sterkte ik weet helaas hoe dit voel... hopelijk loopt het bij jou beter af... liefs Pluisje
Vanmiddag nog gehoord dat ze willen dat er 9 personeelsleden zelf ontslag nemen, want dat budget hebben ze ook nog nodig. Ze laten dus de eer aan het personeel, want zij zijn zo'n goede werkgever want ze ontslaan niemand. Ben ondertussen al aan't solliciteren, maar nog niks gehoord. Laatste functie waarvoor ik gesolliciteerd heb: 380 kandidaten... Ze gaan nu vooral de tijdelijken aanpakken door geen contractverleningen meer te geven. Ik heb onbepaalde duur en ben in januari 10 jaar in dienst, dus op dat vlak zit ik wel veilig. Maar 't is gewoon niet meer fijn werken, geen appreciatie, geen respect voor personeel.
@doubleD Sterkte meid, @Nijntje wat rot zeg gedver! ook raar dat je werkgever verwacht dat er een aantal mensen zelf ontslag nemen.. @hier ontroerd... soms gebeuren er dingen die je gewoon even een extra zetje geven..
Haaahahaha! Ik zet tegenwoordig alles in albums, vind het zo vervelend dat ik telkens geen upload-ruimte meer heb en weer moet kiezen wat ik nou weg zal halen..
En dan zeg je dat niet ff tegen mij. Valt toch een beetje tegen hoor! Maar nice! Buikje begint goed te komen he? Leuk!
Mijn buikje bij de zs van mijn zoontje, was echt mega!!! Ik heb nog een paar foto's gevonden...geen wonder dat ik bijna niks meer kon....oh ja hier was ik 31 weken!!
Zo.... Wwjk Ik ben verrot gisteren en oriflame party en daarna heel lang nagezeten,opzich eigen schuld, maarja dl was dus wakker dat ik thuis kwam.. Voeding luier gecontroleerd en kolven, maar dl viel niet in slapp... Bleeek natijd nog gepoept te hebben... Lag uiteindelijk om 03.30 op bed gaaaaaaap
Jij lag er om 3.30 in, ik was toen alweer op... Jelle had zijn bed volgespuugd... Arm kind... Bed verschoond, kind er weer in, bak ernaast en weer proberen te slapen. Daarna heeft hij nog 5x gespuugd, waarvan 1x de hele overloop onder omdat hij de bak voorbij was gelopen... Sta je daar om 6.00 met je slaaphoofd puke op te ruimen... Getver! Nu ligt hij op de bank onder een dekentje, met een emmer er naast... Tot nu toe nog maar 1x gespuugd gelukkig... Nou maar hopen dat hij morgen beter is, want dan zouden we naar sinterklaas gaan op mijn werk... Zou jammer zijn als hij niet mee kan.
Oef herkenbaar verhaal, hier gisteren hetzelfde met onze oudste. Hij bleef maar spugen totdat de spuug groen werd...Bah! Vandaag lijkt hij weer helemaal te zijn opgeknapt. Beterschap voor je zoon!
Dank je... Het lijkt wat beter te gaan, het is bij die ene keer gebleven. Nu net toch maar geprobeerd of hij een paar hapjes soep wilde eten, iets zoutigs is wel lekker, denk ik. Hij heeft in elk geval iets binnen, anders drinkt hij alleen maar water dat is ook niet goed... Maar nu begint Jitte ook... Ze heeft het steeds koud, zegt ze, maar ze voelt echt heel warm aan. Ze eet wel goed, dus misschien valt het mee.
Beterschap voor de zieke kindjes, en sterkte voor de mama's die de "ellende" mogen opruimen.. Wwjk; ik heb zin in het weekend! Morgen bij mijn moeder Sinterklaas vieren en zondag bij mijn schoonouders. Dan zijn we er weer lekker voor een jaar vanaf, haha.
Beterschap voor de zieke kindjes Ze is hier ook niet exht op dreef, wil geen brood geen banaan kan me vinger er niet op leggen maar nee niet echt zoals t hoort... Kwakkelt al een paar dgn zo, huilen brullen zomaar... Zo lekker bakken oefenen voor ons sinterklaasfeest, volgende week zat. Speculaascakjes met speculaasvulling en appeltjes can oranje-jam