leuke uitspraken van je partner

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door eva33, 16 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Porkie

    Porkie Bekend lid

    11 dec 2012
    693
    3
    18
    Ooh hihi ja ik kom van belgie en hier zeggen ze dat inderdaad kinderen kopen ;)

    Gelukkig niet echt natuurlijk :)
     
  2. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zit in belgie op school en daar vroeg ook iemand of nr 2 al besteld was. Vond ik ookal zo vreemd.
     
  3. Porkie

    Porkie Bekend lid

    11 dec 2012
    693
    3
    18
    Ja ik kan me voorstellen als je zo een uitspraken niet gewoon bent het vreemd in de oren klinkt! Nu hier zeggen ze dat altijd dus voor mij is het een normaal gezegde ;)
     
  4. Evientje

    Evientje Niet meer actief

    Geen opmerking van vriendlief maar van zoonlief (van ex) mama als jij nou doet kusjes geven met M. (Vriend) dan krijg jij een baby in de buik, en dan krijg ik een broertje of zusje. Vind ik een goed idee.
    Paar dagen later ziet hij ons kussen, als een stuiterbal door het huis, ik krijg een broertje of zusje... Zegt hij dat was een goed idee he mama!

    Heerlijk om te horen, ben benieuwd hoe hij reageert als het inderdaad zo is...

    Vriendlief maakte afgelopen keer wel een opmerking, dachten zwanger te zijn en zou een test gaan doen buigt hij over mijn buik, last maar goed zien dat je er bent!
     
  5. Dreamchild

    Dreamchild Bekend lid

    19 mei 2013
    518
    0
    0
    Zuid- Holland
    Ik weet nog wel dat toen ik zwanger was van onze dochter en vanaf week 32 begon manlief elke keer het liedje te zingen van kung fu panda (die film) als ik aankwam. Zeker in mijn badjas. (ik was 32 kilo aangekomen!)

    Zoonlief heeft mij verteld dat hij nog een broertje of zusje mag van zijn papa, dus ik moest het maar "ff" maken. Manlief had dit met zoon besproken, om mij te verassen dat hij er voor wilde gaan. Omdat we een weekend bij mijn moeder waren, liep zoonlief naar beneden en zegt tegen oma (met wijzend vingertje) "ga maar niet naar boven, want papa en mama zijn nu een kindje maken!"
    Helemaal in een deuk komt moeders toch boven......
     
  6. PrettyMuffin

    PrettyMuffin Bekend lid

    25 feb 2012
    937
    0
    16
    Bij het naar bed gaan nadat ik had verteld dat hij papa wordt:
    Schatje, ik ben echt heel blij hoor, maar ik denk dat ik de komende maanden heel weinig ga slapen.

    De arme jongen is al helemaal in de stress geschoten :p
     
  7. Searwen

    Searwen Actief lid

    22 mrt 2013
    311
    0
    0
    NULL
    NULL
    Moet je een keertje zeggen dat je denkt wat voor weeën te hebben, de mijne deed een nacht lang geen oog dicht.:p Zelf prima geslapen, hahaha.
     
  8. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Hahahahaha heel slecht!! hahahaha Ook heel slecht dat ik hier om lach. Geweldig!! :D
     
  9. bloem86

    bloem86 Fanatiek lid

    31 jan 2011
    1.004
    0
    0
    Dit is zoooon leuk topic!
    Ik kan me van mijn eerste zwangerschap weinig grappige opmerkingen van manlief herinneren maar hij noemde het speentje van onze dochter: 'de zwijgplug' :D
     
  10. djoon

    djoon Niet meer actief

    Ik vond dit wel heel grappig we lagen in bed en vl zat te wrijven over me buik en maakte een opmerking over mij weet niet meer wat maar vond ik niet leuk dus ik zeg ga maar weer naar je eigen kant goor zegt ie doodleuk!
    Nee want ik ben met onze baby bezig. En wrijft doodleukverder over me buik.
    Ik moest zo lachen
     
  11. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis

    whahaha die houden we erin hoor!!:D:D:D:D
     
  12. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Niet van mijn vriend maar van een vriend van hem. Dl lag te slapen jn de box toen hij op kraambezoek kwam. Hij kijkt naar haar en zegt: met hoeveel dagen doen ze eigenlijk de ogen open?
     
  13. Fietwordtmama

    Fietwordtmama Niet meer actief

    Mijn fysio kan er ook wat van:

    Ze vroeg hoe het de afgelopen week was gegaan. En ik vertelde dat ik een stukje mee moest wandelen met een grote groep mensen. En dat die wel rustig aan deden, mar dat het me toch echt moeite kostte om ze een beetje bij te houden.
    Zegt ze: Ja logisch, jij gaat meer naar links en rechts dan rechtuit (waggelen).

    En een tijdje terug kwam ik binnen met nieuwe hoge laarzen (echt heel erg cool model en ik was er best trots op).
    Zegt ze: Goh die geven zeker ook veel steun. Is goed tegen spataderen. (tot zover dus cool ;))
     
  14. hartmannetje

    hartmannetje Actief lid

    20 jul 2011
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij moesten gisteren wegens minder leven voelen naar het ziekenhuis voor een ctg...Zegt mijn man eerst terwijl we in het zh zijn we moeten naar afdeling polygimie,om vervolgens te zeggen ooo ik dacht dat je in zo'n buis moest(dus een cat scan géén ctg).
    En vervolgens na een uur aan dat ding te liggen,komt de arts binnen en verspreekt zich door te zeggen,godemiddag ik kom u verleiden ehm pardon verlossen van het apparaat!:D
    Ik heb in een scheur gelegen van het lachen en tegen de arts zei ik dat hij beter op een andere afdeling kon gaan werken als hij vrouwen wilde 'verleiden' hahahhaha hylarisch!
     
  15. hartmannetje

    hartmannetje Actief lid

    20 jul 2011
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Whahahahhaaaaa wat lachen!:D:D:D:D
     
  16. sterrentje

    sterrentje Bekend lid

    26 mrt 2013
    508
    0
    0
    werken bij de nettorama
    tilburg
    heerlijk al die leuke reacties!!

    ik kan hier echt heel hard om lachen! haha
     
  17. sterrentje

    sterrentje Bekend lid

    26 mrt 2013
    508
    0
    0
    werken bij de nettorama
    tilburg
    mijn vriend was laatst mee aan het kijken toen ik hier een beetje aan het rondneuzen was...
    vroeg hij sta ik daar ook tussen? ik zo natuurlijk!
    was hij niet zo blij mee geloof ik haha hij keek nogal lelijk
     
  18. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Geweldige reacties staan hier tussen, ik heb in een deuk gelegen.
    Die van mij kan er ook wel wat van.

    Ik maakte mij een beetje druk om finaal in te scheuren en vertelde vriendlief dat ik op internet een artikel had gevonden over hoe je een stukje huid daar beneden kon masseren voor een betere doorbloeding. Dat zou misschien kunnen helpen tegen inscheuren.
    Ik zal het minder grof verwoorden dan hij deed...
    Hij keek me alleen maar raar aan en vroeg gelijk of hij tijdens een vrijpartij me dan in "2 gaatjes" tegelijk moest "masseren" :$:)

    Achteraf moest ik er wel om lachen maar op dat moment wist ik even niet wat te zeggen ;)
     
  19. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Mijn partner : Brengt de verloskundige je dan alleen naar het ziekenhuis?

    Ik : Nee schat... ze gaat mee naar binnen om de bevalling te begeleiden..... :D Wat dacht jij dan? Ze gooien me af en rijden weer hard weg? :$


    Dit dacht hij dus echt!!!! :D
     
  20. Zouzograag

    Zouzograag Fanatiek lid

    1 mei 2013
    1.346
    1
    36
    "Moeten we de kinderwagen meenemen naar de verloskundige? Dan kan zij even beoordelen of íe goed genoeg is"

    Met 14 weken zwangerschap:
    "lief, ik ben 14 weken zwanger".
    "Oh..."
    "Was je 2 maanden geleden al zwanger toen we naar (naam) gingen?"
    "Eh.... ja dus lief"
    "ja... ik weet toch niet wanneer je zwanger geraakt bent?"
    "Nou, 14 weken geleden, en jij was erbij! "
     

Deel Deze Pagina