November 2013 buikjes.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by MaaikeFerryJari, Mar 6, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlindertjuh1987

    Vlindertjuh1987 Niet meer actief

    mama2girls, gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!! Wat een mooi mannetje, geniet ervan!!

    Hier, nog niet bevallen, we wachten het af haha!!
     
  2. marietje

    marietje Bekend lid

    Jan 24, 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    @saffira: nou we zitten aardig op één lijn!! haha!! ;)
    Toen ik vanmorgen om half 6 aan het voeden was, vroeg ik me ook af waar ik toch mee bezig was en dat ik echt uitkijk naar het moment waarop we over kunnen stappen op de fles. en vriendlief maar klagen over zn nachtrust!!! Terwijl hij gewoon lekker kan blijven liggen. dat hij dan niet kan slapen, kunnen wij niets aan doen.
    ik kan ook echt slecht zonder nachtrust. gisteravond heeft ie om 21.30 laatste voeding gehad. toen kwam hij om 2.00 en om half 6. op zich nog redelijk netjes.
    om half 6 zat ook weer heerlijk alles onder de stront. Nu is hij niet wakker te krijgen....
     
  3. marietje

    marietje Bekend lid

    Jan 24, 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mama2girls: gefeliciteerd!! En genieten van de kleine man en je kraamweek! ;)
     
  4. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Marietje: nou precies!

    En vannacht was ook wel een drama nacht.
    (Voor het eerst gelukkig)
    Half 12 laatste voeding.. Half 2 wakker! :(
    Huilen, stil.. Huilen, stil..
    Tot half 3 zo doorgegaan. (Tussendoor 10 min speentje in gehad bij haar)
    Vriend er om half 3 uit gegaan want die werd er toen pas wakker van.. Weer speentje gegeven..
    Om 3 uur heb ik gezegd, genoeg, kom maar bij de melk fabriek!
    Gevoed.. Gespuugd! :(
    Nog wat na gegeven...
    Binnen gehouden.
    Terug nr bed... Weer huilen..
    Nou, toen heb ik alles nog even gecheckt en de deur dicht getrokken.
    Vriend eruit en haar nog met een speentje zoet gehouden, viel ze in slaap, loopt ie weg, brullen... Pffffff
    Uiteindelijk ben ik in slaap gevallen omdat ze nooit aan 1 stuk door huilt maar meer een beetje mekkert...
    Maar ALSTUBLIEFT bespaar me deze nachten! Haha..

    Op hoeveel voedingen zit jij nu per dag..?

    Vlindertje: jij bent volgende week vrijdag uitgerekend he..?
    Nog geen gerommel ook verder..?
     
  5. Vlindertjuh1987

    Vlindertjuh1987 Niet meer actief

    Wat een nacht heb jij achter de rug, dat valt niet mee!! Ik hoop dat je komende nacht beter slaapt!! Ik ben volgende week vrijdag uitgerekend inderdaad, als ik loop heb ik regelmatig het gevoel dat hij eruit komt zakken haha maar verder valt het mee. Ik heb geen idee of dit gerommel is en of hij zich binnenkort laat zien, kan zomaar nog een paar weken duren volgens mij haha!! Het slapen en draaien in bed is wel een drama, ook het waggelen als een eend valt niet echt meer mee, maar we zullen zien wanneer hij het tijd vind om eruit te komen haha!!
     
  6. Dinges1989

    Dinges1989 Fanatiek lid

    May 4, 2012
    1,478
    0
    0
    Gehandicaptenzorg
    West-friesland
    Jaaaaaa mama2girls, gefeliciteerd met jullie mannetje!!

    @saffira, jeetje wat een nacht.. Klinkt al mijne van van de week :(
    Ook de onze was niet vlekkeloos.. Aimy had veel last van lucht en krampjes en ook steeds huilen en persen huilen persen..
    Dus die heeft tot 4uur op mn buik/borst gelegen daarna eindelijk zelf inslaap grvallen en geslapen tot 9.30 toen wakker gemaakt met koude handen want we krijgen haar echt niet wakker voor voedingen om de 3uur.
    S avonds vanaf 7uur komt ze deblaatste dagen om de 2uur om bij te tanken en komt dan 1/2 x snachts.. Ik mag niet klagen denk ik..

    Oh vlindertje spannend! Ben je het niet behoorlijk zat?
     
  7. Vlindertjuh1987

    Vlindertjuh1987 Niet meer actief

    Sneu is dat he, als ze zo`n last van hun darmpjes hebben!! Dat gehuil is echt hartverscheurend!! Toen Robin nog een heel klein baby'tje was (hij is nu 6 jaar), had hij ook even last van zijn darmpjes, hij kreeg er toen medicijnen voor. Volgens mij heeft hij toen hij iets ouder was, er nog weleens last van gehad en toen kreeg hij er zakjes met poeder voor, nu is hij er al jaren vanaf. Ik vind het nu trouwens wel zwaar worden hoor, de zwangerschap, het zijn echt de laatste loodjes haha, maar maximaal nog een paar weekjes volhouden, we wachten het af!!

    Maar wat een mooie foto`s van je meisje heb je geplaatst zeg, ik zag ze laatst pas en weet niet of ik er al op heb gereageerd, maar wat een mooi meisje!!
     
  8. Dinges1989

    Dinges1989 Fanatiek lid

    May 4, 2012
    1,478
    0
    0
    Gehandicaptenzorg
    West-friesland
    Dank je wel meis!! Zijn echt super trots op haar :D

    En ja dat kan ik me voorstellen! Nou was mijn zwangerschap een geval apart maar kan me voorstellen dat het dubbel zo zwaar is als je er al een hebt rondlopen!
    Ja ze hebben genoeg voor darmkrampjes hoor maar ik kijk het nog wel even aan, ook omdat ik bv geef.. Ze zeggen wel dat het achterhaald is maar ik ga wel een beetje opletten met wat ik eet, kijken of dat verschil maakt..

    Ik ben dan ingeleid, wat super spannend was! Maar het lijkt me ook heel spannend en best moeilijk om over je UD te gaan en maar te wachten tot er wat gebeurd..
    We helpen je door het wachten heen hoor meis!
     
  9. Vlindertjuh1987

    Vlindertjuh1987 Niet meer actief

    Dan is het misschien wel een goed idee om eerst even te wachten wat je eetpatroon met de borstvoeding doet en of dat helpt. Gelijk aan de medicijnen is ook niet alles en dat kan altijd nog als dit niet werkt. Met hoeveel weken ben je ingeleid en waarom?? Je zal het vast wel verteld hebben, maar ik weet het even niet meer haha!! Kan me voorstellen dat dat ook heel spannend is als je ingeleid wordt, dan weet je precies wanneer het gaat gebeuren natuurlijk!! Af en toe ben ik nu ook wel heel zenuwachtig hoor, kan toch elk moment gebeuren!! En lief dat jullie me er doorheen slepen haha!!
     
  10. Lilly156

    Lilly156 Fanatiek lid

    Dec 9, 2012
    1,698
    0
    0
    Mama2girls, gefeliciteerd! Wat een super bevalling!
    Lekker genieten van de kleine man.

    @ borstvoeding, hier ook een helse nacht gehad. Geslapen van half 12 tot kwart over twee. Kwart over drie huilen, huilen, krijsen. Pak haar op, poept ze haar luier tot aan het randje vol. Verschonen en toen weer in bed. 4 uur, 5 uur, 6 uur en uiteindelijk van 7 tot half 9 geslapen. Nu sinds half 10 in volledige rust.... Grrrr is. Ze dat snachts niet doen?
    Overstappen naar flesvoeding... Kan het me voorstellen. Zeker doen als dat beter voelt! Het geeft alleen geen garanties voor doorslapen. Ik ben echt pro borstvoeding dus heb het er (nog steeds) allemaal voor open.

    Vanmiddag even shoppen voor nieuwe schoenen. Kan er steeds zo naar uitzien om even weg te gaan. Heerlijk!
    Wat zijn jullie plannen voor vandaag?
     
  11. Ik ga vandaag mijn verjaardag vieren…. moet eigenlijk nog opruimen, maar ik ben zooo moe, dus ze zoeken het maar uit. Als de visite het vies vindt, dan pakken ze zelf maar een bezem, hihi ;)
     
  12. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Ik ben ook voor borstvoeding hoor! Maar ik vind het wel erg vermoeiend..
    Je hebt best kans dat ik gewoon weer door ga vandaag, haha maar snachts ben ik dan zo chagrijnig! :p

    O en betreft darm krampjes..
    Je moet, als je bv geeft, zoveel mogelijk eten wat je tijdens je zwangerschap hebt gegeten.. Dus niet opeens pittig als je dat in je zwangerschap ook niet hebt gedaan.
    Maar als je in je zwangerschap juist wel pittig hebt gegeten kan je dat nu ook gewoon doen, hun darmpjes zijn er dan al aan gewend. :)

    Wij hebben net de shoot gehad! :D
    Er zitten hele leuke tussen.... Kan niet wachten tot ze binnen zijn!!
    Haha.. Nog even anderhalve week wachten.
    Enne, mevrouw moest ik even 5 min de borst geven om haar tevreden te houden en wat denken jullie......... (Naakt de borst gegeven)
    Schijt ze me helemaal onder!!!! :O

    Gelukkig wonen we er 2 min lopen vandaan hahaha...
     
  13. marietje

    marietje Bekend lid

    Jan 24, 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    haha saffira!! Lekker!! ;) hoe vaak bryan mij al niet over de vingers gescheten heeft tijdens het verschonen.... ik ben de tel al kwijt!! ;) haha

    ik ben ook voor bv hoor. is gewoon het beste. alleen 's nachts vind ik ook echt zwaar. 1x is te doen, maar 2x vind ik echt zwaar. maar als ik dan nu naar de kleine kijk, heb ik het er ook wel weer voor over.

    gaan jullie straks, als je weer aan het werk moet, ook door met de bv? Ik zat te denken aan 's ochtends en 's avonds bv en tussen door de fles. bij mij op t werk is kolven beetje lastig. ik heb al zo veel rooster wensen en dan komt dat er ook nog bij... worden ze niet blij van denk ik.... al maakt me dat ook niet zo heel veel uit. mn leiding gevende weet heel goed dat er wat met hem aan de hand was/is, maar ze heeft nooit gebeld, gemaild of gesmst hoe het gaat. beetje onfatsoenlijk vind ik eigenlijk...
     
  14. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Dat vind ik ook onfatsoenlijk idd.
    Soms verrassen mensen je ten positieve en soms dus helaas negatief.
    Beetje jammer altijd..

    Ik stop voor die tijd sowieso.
    Ik heb vanaf het begin gezegd dat ik het 1 à 2 maanden wil doen.
    Wat jij zegt zou evt nog een optie zijn, sochtens en savons alleen bv.
    Maar dat ligt dan wel aan je bv, als die teveel terug loopt daardoor dan heeft het nog weinig zin.
    Ik ga vanmiddag iig een flesje geven. Daar hou ik het dan voorlopig op..
    Ze pakt toch alles in haar mond gelukkig, dus hoef niet bang te zijn dat ze m'n tepel niet meer pakt.

    Idd, 1x op een nacht is goed te doen maar 2x is echt vermoeiend.
    Ik heb ook vaak klaar wakker, mannen slapen sneller in.
    M'n vriend klaagt idd ook, terwijl ik er 9 van de 10x uit ga.. De aanstellers! ;)
     
  15. marietje

    marietje Bekend lid

    Jan 24, 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    wij gaan van het weekend ook flesje proberen. of beter gezegd: mn vriend gaat het proberen en ik ga lekker ff lopen met de hond in het bos!! ;)
    we zitten nu op ongeveer 6 voedingen per dag. soms 5, soms 7. en dan 's nachts meestal 1x.
    gisteravond kwam hij om de 2 uur ineens. vandaag weer om de 3 uur. hij is nu al vanaf half 10 wakker! hij heeft miss een half uurtje geslapen. hopelijk slaapt ie vannacht dan echt goed! ;)
    hij geeft wel steeds vaker even een mondje terug na het voeden. is niet erg toch?
     
  16. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Een mondje terug na het voeden is hier ook vaker..
    Zou een teken zijn dat ze genoeg hebben of net iets teveel.

    Volgens het cb kan het geen kwaad iig, zolang alles gewoon goed loopt.

    Onze kindjes zijn praktisch even oud en hebben elke keer rond de zelfde dagen een afwijkend schema lijkt wel.. Haha
    Grappig..
     
  17. Lilly156

    Lilly156 Fanatiek lid

    Dec 9, 2012
    1,698
    0
    0
    Iedereen moet hef zelf weten hoor. Zo bedoelde ik het niet! Alle manieren van voeden zijn goed tegenwoordig.

    Ik heb me voorgenomen om tot 6 mnd borstvoeding te geven. Is een wens maar als hef straks anders loopt stel ik dit gewoon bij.
    Gisteren heb ik mijn kolf besteld dus manlief kan binnenkort mooi gaan helpen :)

    Vanmiddag word aline haar tongriempje geknipt/gekliefd. Deze is wat verkort. Toch wek een beetje spannend!
     
  18. marietje

    marietje Bekend lid

    Jan 24, 2012
    686
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja he? viel mij ook al op!! Nou wel een geruststelling dat het dan waarschijnlijk gewoon 'normaal' is.

    hier weer lichtelijk irritatie over mn schoonzusje. vraagt me elke dag hoe de nacht met onze kleine is gegaan. en dan krijg ik altijd even een berichtje terug dat die van hun het weer langer heeft volgehouden.... dus net wat langer heeft geslapen....zucht... krijg wat van dat mens....
     
  19. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    Jan 23, 2013
    1,765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Lilly: aaaaaaaahhh.. Zielig!! Maar wel nodig..
    :(
    Hopelijk is het mee gevallen..

    Marietje: ja he.. Haha misschien heeft het dan toch met regeldagen te maken, vind het namelijk wel erg toevallig.

    Oh ja daar zou ik ook slecht tegen kunnen.
    Ik zou morgen gewoon zeggen: hij heeft de hele nacht door geslapen! Haha daar kan ze niet tegen op! ;)
     
  20. Elleinad

    Elleinad Fanatiek lid

    Aug 22, 2012
    1,361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Saffira bedankt voor t duimen! :D hoop dat je er geen rsi duim aan over hebt gehouden want onze man mag helaas niet naar huis! Wordt misschien maandag maar misschien zelfs nog later!

    Ik laat t hier even bij voor vandaag want zit er echt even goed door heen! Ben zoo klaar met dit klote ziekenhuis! Communiceren kunnen ze hier nog wel leren!

    Fijne avond allemaal dames! Hopelijk slapen jullie beter vannacht!!
     

Share This Page