Titel zegt het al, wat vinden jullie van Rory voor een meid? Omdat het niet een gangbare naam is in Nederland vragen wij ons af of onze omgeving het een rare naam zal gaan vinden. Voor de duidelijkheid, mijn vraag is of jullie de naam raar vinden dus ongeacht of je hem mooi of niet mooi vind (dat vind ik minder belangrijk )
Doet mij denken aan gilmore girls. De Engelse uitspraak vind ik niet verkeerd alleen Nederlanders zullen de naam denk ik heel letterlijk uitspreken. Het is maar net of je je daar aan stoort. Ps., ik denk dat je topic word verplaatst naar het namen forum
Raar.. Mwah, dat niet. Ongebruikelijk? Dat zeker! Zou het ook meer een jongensnaam vinden. En hij doet mij denken aan Roary de racewagen hihi (tekenfilm op Nickelodeon?).
Raar? Nee, wel apart, maar dat vind ik niet perse verkeerd. Ik heb zelf wel vreselijk moeite met de uitspraak, zeker als je het wilt uitspreken op de Engelse manier.
Mij ook. Vind het geen rare naam, maar wel een beetje lastig uit te spreken door die twee R-en. Tenminste, ik kan de r niet zo goed uitspreken.Vind het een lastige letter.
Vind m te moeilijk uitspreekbaar Maar ik heb problemen met de R Jory vind ik leuker! Ken een jongen en een meisje die zo heet