Hi .. Hier gaat het weer redelijk... Voel me ook niet meer zo in een dip! Pff gelukkig maar. @infaco - heb ik geprobeerd maar vond het maar niets. Heb nu ouderwets cinababy van VSM.. werkt geweldig! @marktplaats - ik vertrouw het ook niet altijd!! Heb ook een paar missers gehad. @BI - vooral voor Teske- tijdens mijn bevalling is mijn SI gewricht door mijn hyper mobiliteit ontwricht tov de heilig been. Ik ben 4 keer naar mijn osteopaat geweest en het is weer terug!! Het blijft inderdaad een zwakke punt maar ik kan nu weer gewoon lopen en zak niet meer door heen... - toch misschien het proberen waard voor je??? Ik moet weer gaan ... XX Oktober
Zo weer een goede nacht gehad. Houd elke avond mn adem in na de laatste fles. Gaat hij slapen en hoelang zou hij door slapen. Ik ben verwend. Al twee weken lang 6-8 uur op een nacht. De afgelopen dagen daarin tegen waren wel wat heftig. Meneer is flink gegroeid. Zitten nu in maatje 62. Zo van de een op de andere dag. Maar heel wat huiltjes en samen op de bank liggen aan vooraf gegaan. @steenbokje. Dat klinkt positief over de osteopaat. Wat doet zo iemand precies? Heb wel eens vaker over gehoord. Dat is toch niet zo'n kraker net als manuele therapie? Ik ga er eens over nadenken.
@oktober: fijn dat je er weer een beetje boven op komt @hier: een heerlijk rustig kind vandaag. Hou dan altijd m'n hart vast voor de avond hihihi! Vanochtend de gehoor test gehad en gelukkig doen ze het allebij Net lekker een tukkie gedaan en dan zo op naar de turnvereniging. Even ons meisje showen. Dan een happie eten bij een vriendin voordat we papa weer op gaan halen. Voor het eerst een uurtje of 4 de deur uit. Vind het enig sinds spannend want als ze het op d'r heupen krijgt, is het rond 7 of 8 uur . Gaan het meemaken Fijne avond allemaal!
Whoop Whoop!!! Wat hebben wij een lekkere nacht gehad Gister avond om 24:00 laatste fles. Slapen in de bedje was wel een issue dus in de wagenbak tussen ons in en tukken maar tot 6:00!!!!! Weer fles gegeven en tukken tot 10:00 8)!! Waren we echt ff aan toe Hoop dat jullie ook een goede nacht hebben gehad
Wat heerlijk Siertje. Onze man is 's nachtd ook een hele goed slaper. Wat een geluk. Overdag daarin tegen een stuk minder. Meestal 1 of 2 uurtjes tussen de voeding in. Twijfel dan wat te doen. In zn reiswieg laten liggen. In de box of in de reiswieg met de kap naar beneden. Lastig hoor.
Woehoe.... hier ook een nacht van 6 uur. Van 12 tot 6. Heerlijk. Daarna nog 1.5 uur dus heerlijk. zojuist met ml gaan shoppen. Had zo'n zin in nieuwe kleding. En aangezien ik weer op mijn oude gewicht ben had ik het wel verdient vond ik. En nogmaals woehoeoe want ik pas gewoon mijn oude maat weer. Dus ik zier er met de kerst helemaal toppie uit.
Hier een goede dag. Hebben weer een wat beter ritme gevonden. En nu slaapt hij ineens weer goed. Fijn hoor. Wat een vrolijke vent is het toch. Erg gelachen vanavond. Hij was boos omdat hij uit de tummytub moest. Eenmaal in zn badcape gewikkeld was het weer goed. Hier luxe nu we helemaal over zijn op kv doet vl deze keer de nacht. Hoef ik er iig één nachtje niet uit. Ook weleens fijn. Hoop dat iedereen een goed weekend heeft. @anouk, fijn hè 6 uur achter elkaar. Hopelijk vannacht weer. Leuk lekker shoppen. En fijn dat je je kleding allemaal weer aan kan!
Woehoe!!! Het begin van het doorslapen is er! Ze is nu net pas wakker geworden, laatste voeding om half 11! Dat is toch zo'n 8 uur!!!! Enige nadeel: was volledig door de zoogkompressen heen gelekt...
Mijn mupke slaapt nu ook al 4 nachten door. Half 10 de laatste fles en pas om 7uur weer wakker heeeeerlijk!! Ze is nu wel echt verkouden, heel de tijd hoesten en niezen, neusje vol met snot en oogjes heel slijmerig en waterig. Zal ik iets van luuf halen of een ui onder haar bedje? Wat doen jullie?
Echt een feestje! Ook vannacht van 23 tot 5 doorgeslapen! Wel moeite met in slaap komen. Gister een drukke avond gehad en denk dat ze dan ff de energie kwijt moet (was vrijdag avond ook zo). Heb haar op een gegeven moment maar ingebakerd en toen was het goed. Vandaag heeft mama een verplichte rustdag. Heb al 3 dagen last van hoofdpijn en heb moeite met het trappen op m'n rem. Maar m'n litteken is erg gevoelig, m'n hele lijf trouwens, ben duizelig en dus hoofdpijn. Dus ml heeft maar even op m'n rem getrapt . @nieuwe kleren: heeeeeeerlijk ff shoppen!!! Kan niet wachten tot ik weer op m'n oude gewicht ben!!! Deze week weer een kilo kwijt, zit nu op ruim 12 kilo van de 20 dus ga de goede kant op . Of ik de kerst red met m'n oude maatje, dat weet ik niet, maar goed, dat zien we dan wel weer. Gister wel de eerste jurkjes voor m'n meisje gekocht. Hadden natuurlijk alles neutraal en dus broekjes met shirtjes. Wilde eigenlijk ook wel echt wat meisjesachtige dingen. Dus gister 2 super schattige jurkjes gekocht bij de H&M @steenbokje: beterschap voor de kleine! Hier nog geen ervaring met verkoudheid dus helaas ook geen tips.
Ik zit nog 6kg, (van de 19 die erbij waren gekomen), verwijderd van mijn oude gewicht en pas nog niet in mijn broeken. Maar ben wel al heel blij met hoe ik er nu uitzie. Krijg veel complimenten dat ik mijn oude figuur weer terug heb. Terwijl dat niet zo is haha. Dus of ik met kerst weer mijn broeken aankan weet ik niet maar zie er voor mijn gevoel in ieder geval wel weer goed uit
Hoe doe je dat? Ik wil ook slapen om 23.00 laatste fles gehad en om 1.30 weer!! En toen 'pas' om 6.00 maar toen werd m'n dochter om 4.00 wakker...... Hij heeft constant honger dat is erg vervelend voor hem en ons. En hij krijgt al 7 flessen van 120! Vanmorgen heeft hij om 9.15 gehad en rond 11.00 wou hij al weer. Na de fles sliep hij maar nu ligt hij weer wakker en vanmorgen ook al niet geslapen.... Pffff vandaag dus een baggerdag! Ik ben erg moe....
Kan me voorstellen dat je er ff doorheen zit! Heb je geen regeldagje vandaag? Geen idee hoe ze het doet, maar ben er wel blij mee hihihi Femke krijgt nu 6 flessen van 120 en is tevreden daarmee. Hopelijk blijft het zo, dan hebben we iig goede nachten. Succes vandaag meid!
@doorslapen, heerlijk hè die lange nachtjes. Vind het wel heel fijn. Hier een druk dagje. In de ochtend kwamen opa en oma. Foto's maken van onze mooie man. En in de middag sinterklaas vieren. Mn nichtje is twee en die krijgt er steeds meer van mee. Leuk. De winter kan hier iig beginnen, Thijm heeft een muts, sjaal en handschoenen gekregen. Heel fijn. Geen koude handjes meer. Meneer wil nog weleens met zn handen boven de deken liggen, in de kinderwagen, zelfs als het koud is.
Lekker daggie teske! Vreemd hè? Femke ligt ook altijd met d'r handjes boven de dekens. Koud dat die handjes dan zijn! Sinterklaas word idd leuk als ze wat ouder zijn en ze het een beetje beginnen te snappen. Vandaag hier een druil dag. Ze zit niet in d'r hum... Veel huilen en of het nou de krampjes zijn, ik weet het niet. Heb me de hele dag heel rustig gehouden en toch voel ik me niet top... Morgen nog maar zo een daggie doen. Ml is nog tot een uur of 4 thuis, dus nog even van profiteren . Morgen avond weer, zoals normaal, les geven en squashen, dus hij is dan pas rond half 12 thuis. Net op tijd voor de laatste fles hahaha! Ik wens iedereen een fijne avond en een goede nachtrust toe. Dikke knuf!
Bah! Ik heb geloof ik de buikgriep te pakken... Zit veel te veel op de wc! Net tussendoor nog wel kunnen voeden, maar ik kan niet helemaal rustig zitten. Ben blij dat mijn man nu thuis is, na het voeden nam hij haar meteen over zodat ik weer naar de wc kon... Morgen ben ik wel alleen, hopelijk is het dan weer beter! Maakt het eigenlijk voor de bv nog uit als je ziek bent?
Nmv, nee maakt voor bv niet uit geloof ik. Had het laatst opgezocht toen ik zelf ziek was en nog bv gaf.
Zo meiden iedereen begint een doorslaper te krijgen. Hier ookvan 11 tot 6!. Ziet er vrij laat uit tegenover somige. Hoop dat dit aangehouden wordt. Verkouden. Ik heb toen een neusspray gekocht speciaal voor babys, ook wst het cb zei tegen mij. Werkt erg goed en de snotjes komen vrij snel los. Ik had een vraagje. De bv blijft pijndoen me tepel is en blijft gevoelig. Als hij drinkt krijg ik aan het einde vaak pijn met het drinken en dan erna blijft het doorbranden. Als dit blijft wordt ik gek en kap ik ermee weet iemand hier misschien meer van?
@life, is het geen beginnende spruw? Zo voelde het bij mij toen ook... Hier echt flinke buikgriep! Vannacht echt alles eruit gegooid en nu net het eerste glas drinken dat er niet meteen weer uit komt... Mijn moeder heeft heel lief wat kleine boodschapjes gebracht. Ook heeft ze ORS meegenomen. Als ik teveel vocht verlies is meteen de melkproductie vermindert, dus eventjes goed in de gaten houden... Hopelijk krijgt mijn kleine meid het niet, weet niet zo goed wat ik dan zou moeten doen. Ik hou haar dus goed in de gaten en temperatuur haar af en toe... Hopelijk gaat dit aan haar voorbij!