Rare tik?

Discussie in 'De lounge' gestart door Strijkkraal, 29 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Ben ik nou de enige met een rare tik?

    Altijd als ik allebei mijn handen niet vrij heb, voornamelijk nu met het voeden van Eva, dan steevast gaat er iets kriebelen aan mijn hoofd. ALTIJD!! En niet 1 keer ... nee, de hele voeding lang. Zo vreselijk irritant is dat!

    Het zit volgens mij tussen mijn oren, maar ik vraag mij af, ben ik de enige die zo raar is?:D:D
     
  2. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    Toevallig heb ik het de laatste week ook. Heel irritant!
     
  3. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Och ik heb zoveel rare tics :D Je bent echt niet de enige ;)
     
  4. Kiekies

    Kiekies Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.264
    0
    0
    Leerling VIG
    Waar liefde is
    Hier ook allemaal rare tiks. Zal ze maar niet opnoemen ;)
     
  5. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.092
    7.843
    113
    Ik moet altijd met mijn nagels krassen over van dat dikke glossy papier van tijdschriften. Zo irritant want het voelt afschuwelijk, en dat weet ik ook. Dus waarom ik het doe :(
     
  6. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    Ik loop met me tong uit me mond als ik ergens mee bezig ben.
    dezelfde tik heeft me zoontje ook..
     
  7. namoli

    namoli Bekend lid

    27 jan 2012
    697
    0
    0

    Ik ook :D
     
  8. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Ja, ik krijg ook altijd jeuk op het moment dat ik écht niet kan krabben.

    Verder:
    - altijd alle traptredes tellen. Ook thuis, terwijl ik inmiddels echt wel weet hoeveel het er zijn ;)
    - het volume van de (auto)radio en tv moet op een even nummer staan, behalve 5, 15, 25 etc, dat "mag" ook
    - kopjes moeten op de juiste manier opgeborgen worden in de kast, dus altijd op dezelfde plek en kopjes met dezelfde printjes bij elkaar. Niet het kopje met het ene printje in/op een kopje met eeh ander printje

    En vast nog wel meer, maar daar kom ik zo even niet op...
     
  9. Aylen

    Aylen Niet meer actief

    Allerlei tics, vanwege een obsessief-compulsieve stoornis. De ergste hiervan is mijn trichotillomanie :(
     
  10. kirst78

    kirst78 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    4.760
    0
    0
    Whaha iedereen heeft zo zijn tics :D

    Mijn dag begint niet goed op het moment dat ik niet met een wattenstaafje in mijn oren heb zitten wroeten :). En ja ik weet dat dat heel slecht is :p.
     
  11. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    hier dus het zelfde :p die verdomde trappen ook altijd. weet bij iedereen in mijn omgeving hoeveel treden er zijn maar ik blijf ze eigenwijs tellen haha.

    hier moet alles ook even-getal zijn. hubby had keer mega leuke bekers gezien. had er 2 gekocht, 1 sneuvelde en heb dagen niet lekker in mn vel gezeten als ik die verrekte beker weer zag staan in zn eentje. toch maar een 2de gekocht :D

    hier moet ook alles recht en symetrisch zijn. vooral fotolijstjes. net verhuisd dus hier hangt nog niks aan de muren. maar bij mn schoonmoeder is het echt een hell voor mij want zij hebben tientalle lijstjes en geen een hangt recht.

    en wat mijn man t ergste vind is dat ik mn benen niet stil kan houden. vooral savonds in bed. ik móet altijd mn voet ofzo bewegen en heb t zelf eigenlijk nooit door. dan krijg ik weer een diepe zucht naast me of een por ;)

    en heb lichtelijke smetvrees-achtig iets ;) dat is voor mezelf maar voor mijn man ook vreselijk irritant
     
  12. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.938
    58
    48
    Heftig! Kun je hier met therapie iets aan doen?
    Dit is niet echt een onschuldige tic, waar je af en toe ene beetje last van hebt. Lijkt me heel vervelend om dit te hebben.
     
  13. Aylen

    Aylen Niet meer actief

    Met therapie kom je een heel eind. Ik heb ook al met veel dwangmatigheden afgerekend (skinpicking, tellen, automutilatie), maar deze... hij is het ergst en het hardnekkigst :(
     
  14. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Je pikt ook precies de tics eruit waarmee je jezelf iets aan doet...
    Heel vervelend lijkt me.

    Alles tellen heeft niemand echt last van tenslotte... en de persoon zelf tja.. Die komt er ook wel overheen.
    En manliefs tic mbt hoe kopjes in de kast moeten staan heb ik me maar gewoon bij neergelegd.. Er tegenin gaan kost veel meer energie dan de kopjes in de juiste rijtjes met de juiste aantallen in de kast parkeren.

    Wat dat betreft hebben we hier allemaal een beetje een sorteertic.. Das wel wat onhandig als je met z'n 3-en woont :)
    Ik weet bijv precies wie er het laatst gedoucht heeft.
    Dit kun je probleemloos aflezen aan de stand van tandenborstels, zeep en tandpasta. Volgorde, lokatie.. :)
     
  15. Mowtom

    Mowtom Fanatiek lid

    22 aug 2006
    3.530
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster kdv
    Omg eindhoven
    Ziek;):D:D
     
  16. knap

    knap Niet meer actief

    #16 knap, 1 dec 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 1 dec 2013

    Sorry weet het ben blond maar wat is trichotillomanie?

    Ik altijd vingers in mijn mond velletjes er af halen. Altijd in mijn haren zitten frunniken stil zitten kan ik eigenlijk niet.

    Gevonden wat het betekend.:)
     
  17. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik heb ook altijd jeuk als ik niet kan krabben! En dan altijd aan mn gezicht haha.

    Ik moet op alle witte strepen van een zebrapad lopen.
    Als ik voor een stoplicht sta zet ik d versnelling in zijn 1 dan wacht ik even haal hem er uit in zn vrij en weer terug in zijn 1.
    Tijdens het koken MOET ik altijd een hapje proeven.
    Het volume van de tv of radio moet altijd een even getal zijn.
    De koffiekopjes moeten op een bepaalde manier op gestapeld zijn.
     
  18. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik heb altijd jeuk als ik stil moet zitten.
    Of dan lig ik bij mn vriend op de bank tv te kijken, legt hij zijn arm om te heen en dan krijg ik net jeuk op de plaats waar zijn arm ligt.
    Dan krijg ik ook altijd te horen of ik niet eens 2 seconden stil kan zitten.
    Dylan heeft hetzelfde probleem. Wij kunnen niet samen lekker relax op de bank liggen want we kunnen beiden niet stilzitten
     
  19. Niekepiek

    Niekepiek Niet meer actief

    Ik heb een tik met mijn wenkbrauwen.
    Ik epileer ze echt iedere dag, en ik vind het verschrikkelijk als ik ook maar 1 stoppeltje voel:p.
    Daar zit ik dan serieus continu aan te frunniken totdat het geïrriteerd raakt.
    En dan moet ik echt van mezelf naar boven om het stoppeltje er met een pincet uit te halen.:D
     
  20. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle

    Ik heb dat ook :) mijn oren maak ik iedere dag schoon, ik vind ze zo vies brrr
     

Deel Deze Pagina