Gaan praten met een bouwbedrijf of een architect. Die hebben mooie ideeën en kun je ook wat brochures mee nemen.
De uitvoering hoeft niet door een bouwbedrijf gedaan te worden en bij een architect ben ik bang dat de advieskosten vrij hoog worden. De bedoeling is om het zover mogelijk "zelf" te realiseren (natuurlijk om kosten te besparen) Vandaar dat ik ideeën zoek
Wij hebben sinds een paar jaar een serre. Wij zijn langs bouwbedrijven langs geweest voor offertes en inspiratie. Uiteindelijk bij serbo een serre bouwer de knoop doorgehakt. Daar hebben ze ook modellen klaar staan om te kijken. Fijne service geweest, nog geen moment spijt gehad. Het is een prijzig geheel maar erg blij mee. Wordt nu wel snel warm dus een zonnescherm is geen luxe san.
Google afbeeldingen ben ik al "door" Ik vind het eigenlijk raar om met een bouwbedrijf te gaan praten als we bij voorbaat al weten dat we geen gebruik gaan maken van hun diensten.