NOD lijst 16 t/m 31 december 2013

Discussie in 'NOD forum' gestart door Maline, 5 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Hier duidelijk lichter
     
  2. smurf2

    smurf2 Lid

    20 nov 2008
    99
    0
    0
    ja erg he het is me eigenlijk eerder nooit zo opgevallen maar wat deed het zeer:( nou vanavond dan nog maar even klussen :)
    hopelijk voor ons allemaal een mooi kerstcadeau
     
  3. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Denk daarom ook echt dat me ei gister was
    Kstop nu met testen!

    Nu komende 2 weken afleiding zoeken haha
    Bereid jullie voor ik ben een vroege tuur tester :p
     
  4. Koekepeertje

    Koekepeertje Actief lid

    18 nov 2013
    128
    0
    0
    NULL
    NULL
    #364 Koekepeertje, 3 dec 2013
    Laatst bewerkt: 3 dec 2013
    Hoi,
    Aangezien wij al ruim een jaar bezig zijn zonder enig resultaat zijn we toch maar het medisch circuit ingestapt. Zaad goed, eileiders n baarmoeder doorgankelijk alleen mijn eisprong was aan de late kant. Rond dag 21-25. Als dan een bevrucht eitje in de baarmoeder aankomt, schijnt het baarmoederslijmvlies niet meer zo toegankelijk te zijn voor de innesteling. Sommige vrouwen worden wel zwanger met een late eisprong maar het schijnt toch een wat kleinere kans per maand te zijn en door de langere cyclus heb je sowieso minder kansen per jaar.
    Nu deze maand dag 5-dag 9 Clomid 50 mg. geslikt om te kijken of mijn eisprong vervroegt.
    Dan moet je de eerste maand steeds echo's hebben zodat ze kunnen checken of de Clomid aanslaat en ook in hoeverre.
    Ze beginnen met de laagste dosering want ze willen max. 2 rijpe eitjes per maand. De kans op meerlingen is altijd een risico voor moeder en kind.
    Bij mij deze maand dus 2 rijpe eitjes. Nu vrijdag laatste check of ze weg zijn. Zo ja, dan neem ik aan dat deze laagste dosering z'n werk al heeft gedaan. Hopelijk hoef ik volgende maand dan niet weer voor echo's.
    Spannend...
    Zijn hier nog meer meiden die echo's hebben of aan de medicatie zitten? Hoe gaat jullie dat af? Ik kan het wel handelen maar ik vind het toch best intensief. Dat gehannes aan je lichaam de hele tijd. Het is voor het goede doel maar laten we dan maar hopen dat het het wachten en de onderzoeken waard is en een keer beloond wordt...hi.
     
  5. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Koekepeertje hoor wel vaak positieve verhalen over clomid!

    Ff over die online calculators die zeggen idd allemaal wat anders om helemaal gestoord van te worden :p

    Na morgen hou ik maar ff rust denk kunnen we bijslapen haha

    Hoop natuurlijk zwanger te worden maar als t deze maand niet zo is overleef ik t wel zoveel feestjes en sociale verplichtingen komen er aan!
     
  6. Koekepeertje

    Koekepeertje Actief lid

    18 nov 2013
    128
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thanx! Zelfs dat is al bemoedigend! Het is inderdaad een leuke maand met veel feestelijkheden en afleiding. In januari hebben wij onze late zomervakantie en dan gaan we 3 weken naar Florida dus dat is ook een heerlijke afleiding. Het liefst ga ik daarheen met een startend mensje in mijn buik maar ja anders is het ook leuk.

    Wie gelooft in een hogere macht op dit gebied? Misschien zoekt het kindje zelf een geschikt moment uit om geboren (en voorafgaand conceptie) te worden. Zelf heb ik wel vertrouwen in het feit dat het komt wanneer het komt (en dat dat dan ook de bedoeling is). Neemt overigens niet weg dat het soms best even slikken is als weer een vriendin zwanger is. Loslaten en overgeven is ook een vak apart;).

    Nog meer zweverige mensen zoals ik hier aanwezig?
     
  7. Mataraa

    Mataraa Fanatiek lid

    3 mrt 2011
    1.334
    8
    38
    Noord-Holland
    ik zit er klaar voor mams1 ;)
     
  8. kim198

    kim198 Bekend lid

    29 jun 2011
    898
    0
    0
    @koekepeertje; hier geen zwever, maar ik voel wel heel duidelijk dat ik zwanger ben als ik zwanger ben en ik voelde bij de miskraam heel duidelijk dat er iets loos was. Toen het hartje nog niet klopte met 6 weken 5 dagen was dat geen verassing. Toch maar een week wachten en in die week kreeg ik ineens een sterk "gevoel" bij de zwangerschap. Wederom geen verassing dat die week alles in orde leek; goede groei en ineens tóch een kloppend hartje! Dolgelukkig naar huis, maar een paar dagen later sloeg mijn stemming om en wist ik weer genoeg. De volgende echo verraste mij dus helaas wederom niet... Een paar dagen later ee Cytotec genomen. Ik wist vanaf de eerste dag dat er iets aan de hand was..

    Wie weet... Misschien kiezen de beebjes hun moment wel uit. Ik ben een heel nuchter type, maar heb de waarheid ook niet in pacht!
     
  9. Koekepeertje

    Koekepeertje Actief lid

    18 nov 2013
    128
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje, wat bijzonder dat jij dat goed kon aanvoelen. Wel heel naar natuurlijk dat dat toen dus niet goed was.
    Er is duidelijk meer tussen hemel en aarde. Een sterke intuïtie lijkt me.
     
  10. Chriss

    Chriss Fanatiek lid

    27 jul 2013
    1.764
    194
    63
    Vrouw
    Had al eerder op je gereageerd....ik zit ook in ronde 1 van clomid. Word af en toe wel een beetje moe van alles. Niet teveel mee bezig zijn hoor ik dan soms...hmm hoe dan? Als je pillen moet slikken om ongesteld te worden , pillen voor een eisprong en dan om de dag naar t ziekenhuis....

    en zweverig...jeps. 'erger' dan ik dacht. Wat jij zei is een schot in de roos...het kindje kiest jou uit en ook wanneer het komt. Zelf heb ik heel erg het gevoel dat het in januari raak is dus deze eerste maand niet. Gevoel is heel sterk...
     
  11. Chriss

    Chriss Fanatiek lid

    27 jul 2013
    1.764
    194
    63
    Vrouw
     
  12. Koekepeertje

    Koekepeertje Actief lid

    18 nov 2013
    128
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou idd makkelijk gezegd, er niet teveel mee bezig moeten zijn. Geen idee hoe je dat doet. Als je de wens eenmaal hebt, dan is deze er. Het betekent denk ik wel dat je ook de (andere) mooie dingen in het dagelijks leven moet kunnen blijven zien maar het is ook erg logisch dat je er steeds aan denkt, vooral als vrouw aangezien wij ons lichaam voelen, alle onderzoeken ondergaan etc.. Er gaat geen dag voorbij dat ik er niet (als is het maar even) aan denk.
    Er zijn veel vrouwen die er ook aan denken en wel zwanger worden dus dat je minder makkelijk zwanger wordt doordat je er teveel aan denkt, dat geloof ik niet. Wel is het zo dat als je er minder mee bezig bent, de teleurstelling iets minder groot is aan het einde van de maand.
    Ik dacht toen wij ruim een jaar geleden begonnen, dat ik wel even binnen 3 maanden zwanger zou worden. Menstruatie kwam gelijk op gang en ben gezond en slank..maar helaas. Sommige dingen kunnen dus echt niet getimed worden.

    Bijzonder dat jij het gevoel hebt dat het in januari wel eens raak zou kunnen zijn. Ben benieuwd of dat straks ook uit blijkt te komen.
    Ik heb al vaker gedacht dat het 'deze maand wel eens raak zou kunnen zijn' dus ik vind het moeilijk om nog zuiver te voelen en op mijn intuïtie te vertrouwen.
    Jij had ook de laagste 50mg dosering van clomid? Voelde jij er wat van? Ik had het idee wat vaker draaiiering (beetje zeeziek gevoel) te zijn. Nu voel ik me wel goed eigenlijk.
     
  13. Mataraa

    Mataraa Fanatiek lid

    3 mrt 2011
    1.334
    8
    38
    Noord-Holland
    3 dagen niet gekeken op dit forum en ben nu bijna klaar met bij lezen haha :)
     
  14. Chriss

    Chriss Fanatiek lid

    27 jul 2013
    1.764
    194
    63
    Vrouw
    Ja dat is dus het nadeel....je moet je er dan niet teveel op focussen want straks is het toch niet zo en dan is de klap harder. Dus dat is het enge eraan. Toch ben ik er van overtuigd dat ik moet vertrouwen op mn gevoel....t is alleen nu lastig om onderscheid te maken of t intuïtie is of een wens die je projecteert.
    ik heb indd de laagste dosering..heb weinig bijwerkingen, alleen t feit d a t ik echt een labiel wrak ben! Ik ben al een emo kip maar nu heb ik wel 1x per dag een huilbui. ..iets minder prettig maar.ja je moet er iets. Voor overhebben toch? ;)
    Dacht alleen dat eindelijk mn cyclus korter zou worden met clomid. Maar zit nu op dag 18 en nog geen eisprong helaas...
     
  15. Nahlatje

    Nahlatje Bekend lid

    12 jun 2013
    866
    419
    63
    Vrouw
    Leerkracht
    België
    ♥ NOD-Lijst 16 t/m 31 December 2013 ♥


    16. (5) :
    angelea - 33 jaar - ronde 7 - 3e kindje
    Momo81 - 32jaar - ronde 2 - 2e kindje
    Mams1 - 26 jaar - ronde 3 - 2e kindje
    Yaisa - 30 jaar - ronde 6 - 1e kindje
    Bebi34 - 34 jaar -ronde 1 - 5e kindje (1 vlindertje)

    17. (5) :
    elsa84 - 29 jaar - ronde 7 na MK - 1e kindje
    Nahlatje - 20 jaar - ronde 8 - 1e kindje
    Brondy - 28 jaar - ronde 1 - 2e kindje
    Smurf2 - 28 jaar - ronde 13 - 2e kindje
    bloesem -32 jaar - ronde 8 - 3e kindje

    18. (7) :
    Maline - 23 jaar - ronde ? - 1e kindje
    barbara1980 - 33 jaar - ronde 5 na MK (ronde 31) - eerste kindje
    Lizanne84 - 29 jaar - ronde 8 - 2e kindje
    Mop81 - 32 jaar - ronde 7 - 1e kindje
    Dreamer02 - 27 jaar - ronde 6 - 1e kindje
    Liesje12 - 32 jaar - ronde 2 - 2e kindje
    Koekepeertje - 30 jaar - ronde 13 - 1e kindje

    19. (2) :
    napje1986 - 27 jaar - ronde 2 - 1e kindje
    Juul85 - 28 jaar - ronde 5 - 1e kindje

    20. (3) :
    linnie88 - 25 jaar - ronde 4 - 1e kindje
    Furby - 27 jaar - ronde ? - 1e kindje
    Kim198 - 31 jaar - ronde 2 (ronde 1 na MK) - 2e kindje

    21. (2) :
    Dribbel1978 - 35 jaar - ronde 10 - 1e kindje
    Cici86 - 27 jaar - ronde 1 na MK - 3e kindje

    22. (4) :
    Mama0709 - 23 jaar - ronde 2 na MA - 2e kindje
    Ig86 - 27 jaar - ronde 9 - 1e kindje
    2ekindjewelkom - 30 jaar - ronde 8 (ronde 2 na MK) - 2e kindje
    Teyla - 31 jaar - ronde 2 - 1e kindje

    23. (3) :
    Starry - 29 jaar - ronde 4 na MK - 2e kindje
    Jabinca - 25 jaar - ronde 7 - 1e kindje
    dcre - 27 jaar - ronde 2 - 1e kindje

    24. (4) :
    Bibi24 - 26 jaar - ronde 2 na MK - 2e kindje
    Wendy27 - 29 jaar - ronde ? - 1e kindje
    Tessasv - 29 jaar - ronde 11 - 1e kindje
    Ellepel1985 - 27 jaar - ronde 3 na MK - 2de kindje

    25. (7) :
    juf1985 - 28 jaar - ronde 4 - 1e kindje
    Petrouschka - 37 jaar - ronde 7 - 2e kindje
    Goldfishie - 32 jaar - ronde 10 - 1e kindje
    wondertjeinmaak - 25 jaar - ronde 14 - 1e kindje
    Zwangels - 31 jaar - ronde 29 (ronde 20 na vroege miskraam) - 1e kindje
    Moon - 36 jaar - ronde 2 - 2e kindje
    Kitty1981 - 32 jaar - ronde 6 - 2e kindje

    26. (0) :

    27. (5) :
    Eerste - 23jaar - ronde 6 - 1e kindje
    AngelaV - 23jaar - ronde 3 - 2e kindje
    Armanda - 31 jaar - ronde 3 - 1e kindje
    bloem 1988 - 25 jaar - ronde 3 - 2e kindje
    Mamadraakje - 26 jaar - ronde 3 - 2e kindje

    28. (3):
    LIX - 31 jaar - ronde 8 - 2e kindje
    mireille - 39 jaar - ronde 13 (4x MK) - 4e kindje
    Leolientje - 27 jaar - 4e ronde - 2e kindje

    29. (3):
    Louloulo - 24 jaar - ronde 3 na MK - 1e kindje
    AugustusMama - 28 jaar - ronde 8 - 2e kindje
    Flojo - 32 jaar - ronde 1 - 3e kindje

    30. (5):
    S87 - 26 jaar - ronde 4 - 1e kindje
    smnee - 22 jaar - ronde 17 (ronde 4 na MK) - 1e kindje
    Mataraa - 28 jaar - ronde 7 - 1e kindje
    Tientje - ? jaar - ronde 13 (ronde 2 na MK) - 1e kindje
    Joyla - 27 jaar - ronde 1 - 1e kindje

    31. (2):
    Flora01 - 25 jaar - ronde 13 (ronde 8 MMM) - 1e kindje
    Giggle - 28jaar - ronde 1 na MK - 2e kindje

    Datumloos (3) :
    gewoon1meisje - 26 jaar - ronde 1 - 1e kindje
    Tralala89 - 23 jaar - ronde ? - 1e kindje
    Chriss - 28 jaar - ronde 1 MMM - 1e kindje


    Totaal: 63

    Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (4), Negatieve Test (0), Twijfeltest (0)


    WIL JE OP DE LIJST ZET DAN IN KLEUR JE NAAM, LEEFTIJD, RONDE, KINDJE, NOD NEER IN JE POST DAN ZET IK JE EROP!
     
  16. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Klinkt heel mooi, maar ik geloof er niet in. In eerste instantie wel, maar wij zullen wel waardeloze ouders moeten zijn... Nee sorry, een zaadje vind een eitje en vanaf daar heb je geluk nodig :)
     
  17. mams1

    mams1 Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.121
    800
    113
    Koekepeertje
    Bij de eerste wou ik zo super graag zwanger worden (nu ook hoor maar ben wat relaxter komt wat komt)
    En uiteindelijk ons leven btje op zijn kop nieuw huis en kans op een andere baan.....wat denk je....
    29 mei verhuizen 1 juni nieuwe baan starten
    Dag voor verhuizing 28 mei positieve test. Ik geloof er wel wat in als t eerder was geweest had t echt anders gelopen.

    Ook had ik in een andere maand mijn dochter niet gehad. Een gen combinatie komt maar 1x voor

    Hier aan t werk fijne dag!
     
  18. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    En er niet bij mee bezig zijn helpt natuurlijk wel, maar mij lukt het niet.
     
  19. Momo81

    Momo81 Bekend lid

    19 okt 2013
    515
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier behoorlijk steken in mn onderbuik. begon gister al een beetje toen ik in bed lag.
    Ook pijn in mn rug.
    Zit wel rond mn eisprong denk ik, maar zou dit hem ook zijn??
     
  20. Petrouschka

    Petrouschka Actief lid

    2 okt 2013
    378
    0
    0
    Hoi Koekepeertje,

    ik geloof daar ook wel in, dat een kindje zijn of haar ouders als het ware uitzoekt, en dat, als het komt, het de ouders een bepaald leerproces in dit leven meegeeft. Dat leerproces gaat vaak over je 'Zijn", hierbij horen ook zaken als accepteren en loslaten. (Oh my god, nu ik dit nogmaals teruglees, klink ik wel heeeel zweverig....hahaha...valt reuze mee hoor!!).

    Toen ik 5 jaar geleden een miskraam had, kreeg ik van mijn schoonmoeder een prachtig boekje. "Het sprookje van de dood".
    Het hielp mij om de miskraam te verwerken en te accepteren dat het vruchtje niet bij ons kon zijn, en dat dit niet onze schuld was. ( Hoe gezond we ook leefden, je vraagt je wezenloos af of je iets anders had kunnen doen om een miskraam te voorkomen, ook al weet je rationeel dat dit niet zo is).

    Het SPROOKJE VAN DE DOOD is een inspirerend verhaal over een Zieltje dat voor de allereerste keer de reis naar de Aarde gaat maken. Wat gaat daar allemaal aan vooraf en hoe is het voor een ziel om in een mensenlichaam geboren te worden. Hoe wordt een leven op Aarde ervaren door de ogen van een ziel, en tenslotte: hoe ervaart een ziel het sterven, ofwel de terugkeer naar Huis.

    Thuis praten we eigenlijk niet over spirituele zaken. Onze dochter van 3,5 jaar weet ook niet dat we aan het proberen zijn voor een tweede Maar soms heeft ze bepaalde uitspraken die ons versteld doen staan. Dat ze wel graag een broertje wil, en hoe ze er een kon krijgen. en dat ze soms met haar oudere broertje speelt in haar dromen... etc etc.

    Van de week zei ze iets prachtigs:
    " mama, als je dood gaat, word je toch gewoon weer een ander mens?"
    Bijzonder, toch?
     

Deel Deze Pagina