Hier net aflevering 3 afgerond, erg leuk inderdaad, al mag het van mij af en toe wel een tikkie minder ranzig.
Yes! Ik zit al met smart te wachten op het tweede seizoen Heerlijk vond ik het! Ranzige bitsjfights (als ik het goed schrijf, wordt m'n post vast niet goed gekeurd ), die schattige bewaker, maar ook de humor en bizarre scenes, te leuk!
Me2, al gezien afgelopen augustus! Ik wacht met smart op seizoen 2. Weet je wat erg was? Ik moest met om-de-vijf-minuten-weeën naar het ziekenhuis... Maar ik heb eerst nog een aflevering van Orange is the new black gekeken, ben uitgebreid gaan douchen en daardoor kwam ik pas in het ziekenhuis toen het om de 2-3 minuten was Ik zie mezelf nog tegen het ziekenhuis aanleunen toen mijn partner de auto op de parkeerplaats zette... Helemaal in de ban van die serie
Eer gisteren de laatste aflevering gekeken. Het lijkt op de Nederlandse ( vrouwenvleugel) Wel natuurlijk op zijn USA maar het was echt een leuke serie. En ik wacht ook op deeeeeeel 2.. De vrouw die Red speelt is Kaptein Janway van Star trex Voanger. ( i now my Englishe is verwey baddd). Gave serie. Echtwel.
Hmm, heb een klein stukje gekeken maar al vrij snel af gezet, toen ze over die kleine borstjes begon. Ik dacht, waar gaat dit naar toe... Ben nu toch wel nieuwsgierig geworden
Ik vond de 1e afleveringen wel leuk, maar de spanning gaat er snel vanaf en dan wordt het gezapig vind ik.
Zo'n toffe serie! Ik ben echt helemaal verslaafd.. Een vriendin van mij wees me erop, maar zei dat je wel minstens 2 moest kijken om m echt leuk te vinden. Nou nee hoor, ik had aan de eerste wel genoeg, wat een toffe serie!!