grootste miskoop en grootste aanrader?

Discussion in 'De babyuitzet' started by mamavanshawn, Jan 2, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. souries

    souries Fanatiek lid

    Sep 5, 2011
    2,578
    0
    0
    Zuid-Holland
    aanraders:
    Voedingskussen, voor tijdens zwangerschap heerlijk om mee te slapen
    dr. Brown flessen,hoef niet zes keer per dag kleding te wisselen na het voeden :)
    Hydrofiele doeken, liggen door het hele huis
    philips avent babyfoon,makkelijk met de camera functie

    miskopen:
    avent flessen,wat een kliederboel en werkt niet echt bij krampjes
     
  2. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    Jan 5, 2012
    4,525
    2
    36
    Ik vind het sensormatje ideaal. Heb dat van Luvion en in ruim twee jaar nog geen enkel vals alarm gehad. Dat is echt een onzinnig broodje aap. De set bestaat uit twee matjes die je kunt koppelen. In de wieg gebruik je er 1, in het ledikant gebruik je er 2. Vandaar geen vals alarm want ze liggen onder het hele matras.

    In het begin vond ik het erg fijn dat je een groen lampje ziet knipperen bij elke ademhaling. Dat scheelt 20 keer per nacht panisch boven de wieg hangen :p. Nu is het vooral nog fijn als ze ziek is, een extra geruststelling zeg maar.

    Babyfoon hebben we dan weer niet. Dochterlief heeft geen zacht stemmetje :D.
     
  3. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    Jan 5, 2012
    4,525
    2
    36
    Medela freestyle! Krachtig, dubbele kolf en op accu kolven. Ideaal.
     
  4. femku

    femku Lid

    Nov 24, 2013
    78
    0
    6
    #2944 femku, Dec 3, 2013
    Last edited: Dec 3, 2013
    volg dit topic al een tijdje, vind het een goed topic.

    lees dat meerdere dames de Medela freestyle aanraden/ goed vinden, ik ga daar eens naar opzoek.
    vraagje is het slim het 2e hands te kopen, bijv. via marktplaats en wat is dan een goed bod?

    ook veel dames die de manduca draagzak goed vinden, is het alleen de verschillende kleuren?
    zie bijvoorbeeld de carrystar die veel extra's heeft, o.a. een verstelbare capuchon, twee afneembare slabbetjes en een zijvak voor opslag van kleine spulletjes.
    heeft de manduca ook extra's?

    wil de baby mee onder de douche nemen, wat raden jullie aan?
    een bad zitje, wat voor 1 is aan te raden?
     
  5. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    Een kolf kun je beter niet vooraf kopen. Beter eerst 1 huren en kijken welke bij jou past. Sommige vrouwen willen alleen maar dubbelzijdig, andere lukt dat niet en weer anderen kunnen alleen kolven met een handkolf. Bovendien heb je de eerste tijd een heel sterke kolf nodig om je productie op gang te krijgen. Daarna kun je toe met een minder sterke (en dure!) kolf.

    Zou alleen een kolf 2e hands kopen als je alle onderdelen waarmee het melk en jezelf in contact komt, kunt vervangen.
     
  6. femku

    femku Lid

    Nov 24, 2013
    78
    0
    6
    okee Mykelti Mykelti bedankt voor de tip, eerst huren daarna kan ik er altijd nog een kopen. ik snap het.
     
  7. Memvan4

    Memvan4 Actief lid

    Oct 14, 2013
    212
    1
    0
    NULL
    NULL
    Kolf huren is alleen nodig als je in het begin alle melk moet afkolven. Normaal gesproken gebruik je een kolf als je werkt of weg bent. Als je sporadisch kolft, is een dure kolf niet nodig. Ga je regelmatig kolven dan is dubbelzijdig sowieso heerlijk. Ik ben ook fan vd freestyle

    Manduca kan je nog niet vanaf de geboorte gebruiken. Ik zou niet naar de extra's kijken want die heb je echt niet nod
     
  8. Memvan4

    Memvan4 Actief lid

    Oct 14, 2013
    212
    1
    0
    NULL
    NULL
    Kolf huren is alleen nodig als je in het begin alle melk moet afkolven. Normaal gesproken gebruik je een kolf als je werkt of weg bent. Als je sporadisch kolft, is een dure kolf niet nodig. Ga je regelmatig kolven dan is dubbelzijdig sowieso heerlijk. Ik ben ook fan vd freestyle

    Manduca kan je nog niet vanaf de geboorte gebruiken. Ik zou niet naar de extra's kijken want die heb je echt niet nodig. Belangrijker is het dat de draagzak ergonomisch is. Dat is voor je kindje het beste en draagt voor jou ook veel fijner. Dus geen babybjorn, stokke, chicco, enz.
    Wij hadden eerst een bondolino. Vanaf de geboorte en zo handig! Beste koop ooit. Daarna manduca en tula geprobeerd. Wij vinden de tula het fijnst. Gebruiken hemn
     
  9. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Das echt geen broodje aap.. Ken sowieso 2 mensen die dat ding eruit gedaan hebben vanwege valse alarmen. Onderzoeken naar slaapapneu gehad en alles ;)
     
  10. Kiwi25

    Kiwi25 Niet meer actief

    Een Bumbo stoeltje! Kunnen ze vanaf 3 maanden zelfstandig inzitten.
     
  11. Liese78

    Liese78 Lid

    Nov 27, 2012
    75
    0
    6
    juf
    Erg leuk topic blijft dit en ook grappig dat de meningen zo verschillen.

    Aanraders:
    -Mutsy 4 rider single spoke met luchtbanden. Klapt handig in ( als je het trucje kent) rijdt heerlijk grote boodschappenmand.
    -Ik heb ook de luiertas, bijpassend bij de kinderwagen, geweldig veel verschillende vakken lekker groot alles kan mee en aparte vakjes voor je eigen spullen.
    -hydrofiel luiers gaan er gemiddeld 5/6 door op een dag
    -De gratis Aventspeen uit een van de boxen (ze kan niet zonder)
    -Bambino sokken van het kruidvat ( gaan niet uit)
    -Wieg naast je eigen bed ( een stap uit je bed, speen erin en weer verder slapen)
    -De medela swing borstkolf
    -Rompers van de hema ( die rekken lekker mee)

    afraders:
    -sokken van een anders merk dan bambino
    -kleding van lief is erg stug, ziet er erg leuk uit maar is een gevecht om het aan en uit te krijgen.
    -overslagshirts met lintjes i.p.v drukkers

    En vast nog een heleboel dingen die ik vergeet
     
  12. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    Jun 1, 2011
    3,016
    2
    38
    Bumboo stoeltje zou ik juist een afrader vinden, ergonomisch gezien..... Kindje is met 3 maanden nog helemaal niet geschikt om te zitten.
     
  13. Lappie

    Lappie VIP lid

    Aug 27, 2012
    5,599
    1
    0
  14. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Die van Bambino (kruidvat)

    Sock-ons zijn zo lelijk!
     
  15. mamavansuus

    mamavansuus Actief lid

    Jul 26, 2010
    194
    0
    0
    bambino nu in de aanbieding bij de kruidvat..
    hema ribsokjes blijven ook aan
     
  16. Lappie

    Lappie VIP lid

    Aug 27, 2012
    5,599
    1
    0
    Ik dacht aan witte sokjes en dan witte sock ons... dat is toch niet zo lelijk?
    Maar zal binnenkort eens naar de Kruidvat gaan.
    Bedankt.
     
  17. Lappie

    Lappie VIP lid

    Aug 27, 2012
    5,599
    1
    0
    Thanks! Op naar de Kruidvat dus...
     
  18. Kiwi25

    Kiwi25 Niet meer actief

    Ergonomisch is er nog wel een beetje over nagedacht (kont lager dan knieen), maar ik zou hem met 3 maanden inderdaad ook niet al gebruiken om een kind per se te laten zitten als het daar nog niet aan toe is. Wel waar de vraag over ging, wat handig was om je kind mee onder de douche te nemen, in mijn geval 2x per week. Soms heb je dan nu eenmaal even je handen nodig. De 2 minuten dat ik mijn haren was zit mijn dochter in het Bumbo stoeltje, daarna pak ik haar weer op. Vervolgens zit ze nog 1 minuut in het stoeltje met de kraan aan als ik snel mijn ondergoed + nachthemd aanschiet (hou haar in de gaten). Dan haal ik dochter er onder uit en ga ik haar aankleden. Ideaal! Wat mij betreft dus wel een grote aanrader. Maar meningen verschillen, blijkt ook al wel uit dit topic :D
    Hieronder dochters eerste keer onder douche met 3 maanden en 1 week. :)
     
  19. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    Jun 1, 2011
    3,016
    2
    38
    Ah kiwi.....voor dat korte en.praktische gebruik snap ik het. Maar als hulpmiddel om te kindje vroeg te kunnen laten zitten terwijl het daar lichamelijk nog niet aan toe is niet.
    Als je alleen bent en met de kleine onder de douche moet kan zoiets inderdaad wel een aanrader zijn, je moet toch een beetje creatief zijn als er geen andere helpende handen zijn ;)
     
  20. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    Jan 5, 2012
    4,525
    2
    36
    Moet je het goeie merk kopen. :D Wat ik zeg, hier al ruim 2 jr in gebruik zonder vals alarm. En zo ken ik nog veel meer tevreden gebruikers. En neeee, helaas geen aandelen ;).
     

Share This Page