Zo vroeg al bewegingen kunnen horen met een angelsound?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door LCLL, 5 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LCLL

    LCLL Bekend lid

    14 jan 2010
    845
    0
    0
    NULL
    Hoi allemaal! Ik hoor vanaf week 10.5 al de hartslag van mijn baby. Nu ben ik precies 12 weken en gaat dat zoeken naar de baby steeds makkelijker. Ook hoor ik nu, wanneer ik al naar het luisteren ben naar de hartslag, heel vaak een soort van plof geluid, maar dan heel hard (volume heb ik overigens altijd op maximaal staan) Alsof er "iets" tegen de angelsound schopt. Kan dat al de baby zijn? Lijkt mij niet dat het mijn darmen zijn iets boven het schaambot.. ;) Ik weet dat de angelsound heel gevoelig is met bewegingen die jij, wellicht per ongeluk, maakt maar op die momenten houd ik 'm altijd stil..
     
  2. mysteriousgirl1

    mysteriousgirl1 Fanatiek lid

    23 sep 2013
    1.303
    0
    0
    Amsterdam
    Ik heb dit ook inderdaad. Geen idee wat ik hoor. Maar ik moet wel zeggen dat ik het nog niet hoorde vóór de hartslag hoorbaar was.
     
  3. Olifantje

    Olifantje Fanatiek lid

    25 sep 2008
    3.327
    298
    83
    Ik denk dat het je darmen zijn. :)
     
  4. twoboys

    twoboys Fanatiek lid

    30 mei 2013
    3.707
    35
    48
    Zorg.
    Zeeland.
    Als het van die ploffen zijn kan het heel goed de bewegingen zijn van je beeb. Ik hoorde die bij de verlos idd rond de 12 weken ook al.
     
  5. mysteriousgirl1

    mysteriousgirl1 Fanatiek lid

    23 sep 2013
    1.303
    0
    0
    Amsterdam

    Nee, dat klinkt anders. En ik hoorde het eerst nooit, en nu wel.
     
  6. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Ik hoor het nu sinds 2 weken..
     
  7. LCLL

    LCLL Bekend lid

    14 jan 2010
    845
    0
    0
    NULL
    Ik hoorde het inderdaad ook nog niet bij 10.5 weken. De baby lijkt nu minder diep te liggen (hoef minder hard te duwen ook) en nu hoor ik die plofjes ineens..
     
  8. Bloem4

    Bloem4 Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.627
    779
    113
    Vrouw
    Ik luister ook met de angelsound, maar ik kan duidelijk de bewegingen van het kindje horen. Omschrijf het als een woesj en pok geluid haha. Ik zeg dan altijd dat de kleine meid weer heerlijk aan het spelen is :D
     
  9. LCLL

    LCLL Bekend lid

    14 jan 2010
    845
    0
    0
    NULL
    Ja een pok geluid, zo klinkt het! En dat klinkt best hard door de angelsound! :D
     
  10. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Als je met de angelsound je baby hoort bewegen is het alsof je geborrel in water hoort. Als je dan de rand van de baarmoeder hebt en de baby beweegt is het net zo'n golfplaat die beweegt bluwbluwb hihi
     
  11. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Haha bij mij is het zeker mn kleine uk..ik hoorde dat met 14 weken voor het eerst en nu nog steeds en mn Uk is ontzettend beweeglijk en schopt tegen de angelsound aan haha! Voel m gewoon ertegen schoppen ;)
     
  12. LCLL

    LCLL Bekend lid

    14 jan 2010
    845
    0
    0
    NULL
    Gisteravond hoorde ik het ook weer en het zijn echt mijn darmen niet. Dat klinkt heel anders namelijk.. Ik zal het over 1,5 week eens vragen aan de verloskundige.. ;)
     
  13. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    het zou de navelstreng kunnen zijn;) kindje is nog wel heel klein om duidelijk te schoppen denk ik.. maar het zou kunnen.

    vraag het inderdaad eens aan de vk. die weet er meer van:)
     

Deel Deze Pagina