Compleet in de war, help!

Discussie in 'De lounge' gestart door Neve, 5 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. rums

    rums Niet meer actief

    Dat snap ik. Maar als je het lef hebt om vreemd te gaan heb dan ook het lef om je vriend op de hoogte te stellen. Zeker als het al langer speelt.
    Daar heb je toch geen forum bij nodig!
     
  2. SDonya

    SDonya Niet meer actief


    Eens!! Ts ik hoop dat je snel een keuze kan maken...
     
  3. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    nee, maar wel een goed begin. hoe langer jij nu wacht, hoe harder dat mes in zn hard gedrukt word straks
     
  4. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ik keur het ook af. Alleen ik ben wel zo reëel om te beseffen dat dit iedereen kan overkomen. Dit maakt je niet tot een monster. Ts is ook een dochter van iemand, een zus, een buurvrouw of een vriendin van iemand.
     
  5. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ik neem aan dat ts intelligent genoeg is om te beseffen dat ze wel veilige sex moet hebben met haar minnaar.
     
  6. Nyn

    Nyn Fanatiek lid

    14 jan 2013
    1.008
    0
    0
    NULL
    Arnhem
    Volgens mij hebben de meeste mensen die zo principieel reageren gewoon zo'n situatie niet meegemaakt..
    Ik ook niet, maar wel genoeg andere om te weten dat de wereld en vooral iemands emoties niet zo zwart wit in te delen zijn.

    TS, hoe het op mij over komt, is dat je eigenlijk altijd al hebt getwijfeld, maar vooral vond dat je gelukkig moest zijn (ipv echt zijn). En heb je daarom steeds de volgende stap gezet in de hoop dat het echte geluk zou komen. Totdat er nu een trigger kwam die ervoor zorgde dat de twijfel dubbel zo hard naar boven kwam.
    Ik twijfel er niet aan dat je van je huidige vriend houdt.
    Ik denk ook dat dit soort situaties een teken zijn dat je zo niet verder moet.
    Ik twijfel er wel heel erg aan of jou en man 2 een lang leven is beschoren.. Man 2 vult nu iets in wat jij mist in je huidige leven; op het moment dat je je leven omgooit en dat gemis ook niet meer hebt, is de kans groot dat hij dan ook niet meer zo goed bij je past.

    Naar mijn mening is deze affaire een gevolg en geen oorzaak; je twijfelde al, dus kon dit gebeuren. Het is niet dat omdat dit is gebeurd, je bent gaan twijfelen.

    Daarbij ben je nog relatief jong en heb je al jaren deze twijfel: stel je nu eens voor dat je de aankomende 50/60 jaar nog door moet leven met deze twijfel.. Volgens mij blijft het dan niet bij deze affaire, en dat wil je je vriend niet aandoen denk ik.

    Succes, het lijkt me erg lastig, hoe dan ook ga je iets op moeten geven..
     
  7. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    dus als jou huidige vriend/man nu zegt 'schat ik ga al een langere tijd vreemd' dan kan jij dat begrijpen? dan eet ik mijn schoen op!

    *maakt alvast de veters los om aan de schoenen-maaltijd te beginnen*
     
  8. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Nee jouw reactie verdient een schoonheidsprijs :cool:
    Als TS zo gevoelloos was zou ze hier geen topic openen en om hulp vragen. Blijkbaar heeft ze toch een hart :$ ;)
     
  9. Neve

    Neve Niet meer actief

    Dank je Kletskoek.

    En inderdaad, ik weet dat ik het moet zeggen, vroeg of laat. Liever eerder dan later.
    De reden dat ik dit topic startte was ook niet om te vragen of ik het wel of niet zou moeten vertellen, maar in hoeverre ik achter mijn gevoel of verstand aan moet gaan. Ik weet gewoon niet meer wat 'waarheid' is op dit moment.
     
  10. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Meid, je schrijft dit in je openingspost:

    Geen geldzorgen komt op mij over als financiele zekerheid, en niets opbiechten en zelf de keuze maken in plaats van de keuze aan je partner over te maken, vind ik makkelijk, ja.
     
  11. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    4 dec 2010
    3.250
    1.009
    113
    Zuid-Holland
    Helemaal mee eens! Gebruik per direct anticonceptie en neem een besluit met wie je verder wil!
     
  12. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Dat hoop ik maar.. Maar dan nog kan er altijd iets scheuren, afglijden e.d. :)
     
  13. Neve

    Neve Niet meer actief


    Je slaat de spijker op zijn kop. Dit is precies waar ik nu mee worstel.
     
  14. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    TS: ik denk dat je vanzelf achter je waarheid komt zodra je vriend de situatie weet. jij kan wel beslissen dat je verder met je huidige vriend wil en je toch onwijs veel van hem houdt en niet van je lover. maar wie zegt dat hij ook nog achter de relatie staat? de kans is er dat hij je zal vergeven en hij verder met je wil. dán is het de tijd om te bedenken wat jij wil. maar de kans is groot dat hij zegt Toedeloe! en dan hoef je niet eens na te denken wat jij zou willen, want dan heeft je vriend al de keuze voor je gemaakt

    trek die pleister eraf en Go with the Flow!
     
  15. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Ik sluit me hierbij aan.

    En daarbij, TS je gaat er maar op 1 manier achterkomen. Wil jij echt blijven hangen in een relatie waarin je niet 100% gelukkig bent? Wil je je altijd blijven afvragen of je minnaar niet degene was met wie jij gelukkig oud kan worden?
    Een scheiding is altijd pijnlijk maar jij bent verantwoordelijk voor je eigen geluk. Wel ben ik van mening dat je je huidige partner daarbij met respect moet behandelen. Heeft hij niet het recht om te weten hoe jij op dit moment in deze relatie staat en daar zelf conclusies uit te trekken?
     
  16. Liedx

    Liedx Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    1.890
    404
    83
    Nederland
    Ik heb een ontzettende hekel aan vreemdgaan en alles wat daarmee te maken heeft. Ik vind dat je het op moet biechten. Hoe kun je leven in een relatie en eventueel later in een huwelijk met een leugen? Hoe durf je na dit alles je man nog in de ogen te kijken?
     
  17. Erzi

    Erzi Fanatiek lid

    21 jun 2010
    1.463
    676
    113
    Vrouw
    Zuid-Holland
    #97 Erzi, 5 dec 2013
    Laatst bewerkt: 5 dec 2013
    Ik kan je vertellen, ik zat in hetzelfde schuitje 2,5jr geleden,
    Had een lieve vriend, huis gekocht, samen opgeknapt, leuke vrienden groepen, maar zo saai leventje.. Hij werd ook zo saai.. Ook geen geld zorgen enz.
    Totdat ik mijn eerste vriendje ( nu mijn man ) weer tegen het lijf liep. Studeerde nog met bijbaantje en stage, woonde in een studio en had geen nagel om aan zijn kont te krabben..
    We werden weer verliefd en van t 1 kwam t ander..
    Toen moest ik die keus maken.. Verder gaan in ( inderdaad ) mijn saaie leventje of helemaal opnieuw beginnen ( dus weer terug bij mijn ouders wonen want bij hem wonen wilde ik niet ala minute ) met enorm veel liefde.. Ik koos uiteindelijk om opnieuw te beginnen!
    Ik heb het hem wel allemaal eerlijk verteld met als einde van het verhaal dat hij niet hoefde te kiezen om de relatie te verbreken, want die keuze had ik al gemaakt!
    Bij me ouders gaan wonen voor 3 maanden en toen bij hem gaan wonen, half jaar later had hij zijn studie af en vaste baan, 3 maanden daarna hadden we nieuw huis en bleek ik zwanger te zijn, afgelopen juni getrouwd en is onze prachtige dochter geboren!!! En weet je.. Tot op de dag van vandaag heb ik geen spijt!!!!! Ik ben al mijn vrienden kwijt geraakt maar als ze echt vrienden waren hadden ze mijn keuze geaccepteerd.. Maar dat hebben ze NIET gedaan! Aju paraplu! Ik ben super gelukkig en het is mijn beste beslissing ooit!!!!! Zoek de liefde!!!! Zoek niet in materiële dingen!!!!! Volg je hartje en zoek je geluk...
     
  18. LiveLaughLove

    LiveLaughLove Niet meer actief

    Ooit in een grijs verleden heeft mijn man met een ander gezoend.. toen hadden we ong 3 jaar verkering maar het is het laagste wat je je partner aan kan doen.. Wij zijn er uit gekomen. Maar had hij gedaan wat jij nu doet dan had ik hem tot in het diepst van mijn hart gehaat en nooit weer willen zien.

    Je hebt maar 1 optie.. eerlijk zijn alles opbiechten en als hij het dan nog wil samen vechten voor jullie of samen een punt erachter zetten. Maar hier zijn de woorden SAMEN EERLIJK en OPEN erg belangrijk. Hij moet ook een keuze hebben, dit is gewoon oneerlijk,
     
  19. LiveLaughLove

    LiveLaughLove Niet meer actief

    En helemaal nu je samen voor een kind gaat! Stel je voor je word zwanger en het komt dan uit.. dan is het drama 100 keer erger
     
  20. LiveLaughLove

    LiveLaughLove Niet meer actief

    Ooo en denk aub niet dat een kind 'krijgen'alles oplost.. het mogen/kunnen krijgen van een kind kan een relatie die slecht is echt niet helpen.. vaak is het juist nog meer het einde!
     

Deel Deze Pagina