Ik wil voor mn zoon een kinderwekker kopen. Ik denk dat analoog beter is om te leren, of niet? En waar kan je leuke (stoere) kopen? Die niet te volwassen zijn? En liefst niet een met zo'n keiharde bel als hij afgaat... maar dan kom je al snel op een digitale wekker denk ik?? Welke hebben jullie?
Als je googled op kinderwekker vind je een heleboel mooie. Maar degene die makkelijk zijn, ook voor kids die nog geen klok kunnen kijken zit je al gauw rond de 40/50 euro... Maar er is genoeg te koop!
Hedma vond ik niks leuks hebben. Die bellen wekker ziet er goed uit, maar ik vrees voor het geluid wat er vanaf komt... De babyzoo heeft hij momenteel, dat is idd een leuke, alleen wil ik die nu doorschuiven naar mn dochter ivm uit bed komen/ blijven. Via google zag ik idd nog een leuke Cars wekker, een glow in de dark klok. Ook met dag en nacht plaatje en nachtlampje in een. Laat hij nu helemaal in de Cars fase zitten... maar 30 euro voor een wekker.... Meer tips zijn welkom!
De gele wekker niet kopen hoor. Dat is een heel klein wekkertje, wat niet erg is, maar hij doet het gewoon niet. Afgelopen week heeft onze oudste er eentje gehad van de sint en kon dus linea recta terug de schoen in voor reparatie Piet. Nu een andere wekker gekocht bij de Blokker (ook een klokje, maar dan een "gewone") en die lijkt het ook niet te doen. Kost niets, maar dan heb je ook niets. Nu zitten we natuurlijk met een probleem, want reparatie Piet en pakjes Piet (die de nieuwe wekker gelukkig had) zijn weer het land uit.
Hoi, Onze dochter heeft pas een Zazu wekker gekregen. Dit is een schaapje. Heeft gewoon een ronde klok. Hij is donkerblauw (kunt zelf aangeven hoelang) als het tijd is om te gaan slapen. Een half uur voor ze op mogen staan word hij groen, zodat ze weten dat het bijna tijd is. Als het tijd is gaan de ogen open en word de klok heel licht blauw. Daarnaast kun je zelf aangeven of hij dan direct met geluid (geluids niveau zelf in te stellen) wakker word of het geluid pas later gaat. Deze wekker is op diverse websites te krijgen. Hij is er vanaf 35,-. En wat ik persoonlijk er erg fijn aan vind hij werkt op stroom dus geen gedoe met batterijen die elke keer leeg zijn. Hopelijk heb je hier iets aan. Succes
Ik vond die van zazu er idd erg leuk uit ziet, maar wel aan de prijs... En ik zoek echt iets met een grote wijzerplaat en cijfers. Ook om te leren klokkijken.
Hier heeft mijn zoontje gewoon een digitale wekker. Leert dar prima mee wanneer het ... Uur is. Als er vooraan een zeven staat mag hij uit bed, ook heeel duidelijk. Hiervoor had hij ook een aap, maar dan vroeg hij nog wanneer het nu tijd was. Hier is een digitale wekker dus juist heel fijn, en voordelig dát hij daar de komende jaren mee vooruit kan en die maar een tientje kost.... Overigens kent hij de analoge klok ook wel omdat ze daar in de klas al wat mee bezig zijn,maar voor de rest vind ik het ook prima als hij die in groep 3/4 leert. Van de wekker vind ik het vooral erg fijn dat hij niet te vroeg uit bed komt!
Duikster: hoe oud is je zoon? Digitaal lijkt me idd ook duidelijker, alleen ik wil wel graag aansluiten bij wat ze als eerste op school leren en dat is denk ik analoog, of niet? Lijkt me verwarrend voor hem om twee verschillende klokken te leren?
Mijn jongste is nu vijfenhalf en heeft vanaf vierenhalf een digitale wekker. Hij snapt dit prima en op school krijgen ze pas echt in groep drie de klok al kijken ze bij de kleuters wel eens naar de hele uren. In groep drie gaan analoge en digitale klok beiden overigens al in de rekenmethode voorkomen.....weet ik van mijn oudste