Yep, heb de 60mg pcm uit de apotheek. Bij de drogist krijg je alleen 120mg. Daarnaast gehoord dat je de plek niet moet koelen, maar moet masseren als ze er last van hebben.
Ja het wordt in de spier gezet in principe toch? Wee dat ik zelf dan ook last heb van inentingen... Maar als ze het al eens langzaam inspuiten scheelt dat wel weer... Masseren zou ik persoonlijk niet doen lijkt me pijnlijk. Troosten en lekker bij je houden... Of in de draagzak dat lijkt me weer fijn dan
In de oktobermama's groep zeiden meerdere dat het masseren goed werkt. We zien het wel. Tijdens de hielprik was M. ook koelbloedig.
Spannendddd joy. Heeel veel sterkte. Hoop dat je een goede en spoedige bevalling mag hebben en je J snel in je armen mag sluiten!!! Ika succes bij dr prikjes. lies laatste werkdag op het examen na!!!!!! En bouwjaar ben jij thuis ah werk of in het bedrijf?? Geniet er van dames. Tis jullie gegund. Lizzie hoe is het meis?? Losje leuke fotos op fb lov al wat afgesproken met s zus??
Aaaaaaaaah joy nou binnen een paar dagen is hij er Hoe en wat was het gebeurd? In bed? Mgbk nou ze schreef op FB ergens wanneer we moeste afspreken, ze reageerd totaal niet op het hele bloed prikken verhaal maar wel op den shop verhaal. Nou ze weet mijn nummer dus ze belt maar,maar natuurlijk hoor ik niks. Ben er klaar mee! Ook kwa kerst. Heb al vaak aangegeven of we nu iets samen gingen doen bij iemand, vorige kaar ging het ook al zo en achteraf ivm de mk maar goed dat ik nergens heen hoefde. Maar niemand laat gewoon iets weten en doen allemaal maar alsof ze gek zijn. En ik ben altijd boos en verdrietig ieder jaar. Nu vindt ik het goed geweest!! Hoe is het me jou lieverd?
De rest van de set is zeg maar legergroen dus neit zoals die serie hoor Irritant dat er niet op je kerst berichtjes wordt gereageerd! @ika succes bij de prikjes, blijft toch niet leuk voor een kind @mgbk ben op mn werk. Anders kan ik niet afronden Hoe gaat t met de pijn?
Hihi zo set zou ik ook nooit gekozen hebben, die mc "ken de deur mee uit" vind ik, niet alles hoeft neutraal
Nee is ook zo Meiden nieuwe buikfoto staat in mijn album voor de geïnteresseerde Hier hebben we voor de eerste toen een bruine beige mc gekoch met een printje, nou hij doet het er maar mee
Ow sorry bj dat had ik ff niet meegekregen. Werk ze deze laatste dag. Lov vind t rot voor jullie dat ze zo passief zijn. Ik zou er ook klaar mee zijn. De pijn van mn kies is flink gezakt. Doet nog zeer met bukken enzo maar niet merr die intense pijn. Buik doet vooral zeer als ik veel in beweging ben bv met poetsen nu. Ga morgen weer werken. En idd bouwjaar de gyn heeft afgeraden om seks te hebben. Dinsdah echo bij de gyn.
We waren nog vrij laat beneden gister omdat Dilan maar bleef hoesten en niet wilde slapen.. Ik sta op van de stoel en pats.... Heel m'n broek en sokken zeiknat rond half 2 vannacht. Vk komt zo maar nog geen verandering hier. Af en toe een pijnlijke harde buik maar totaal geen regelmaat.
Balen dan joy als er niks gebeurt, normaal laten ze je 24 uur lopen. Bij mij zeiden ze toen zelfs 72 uur
Morgen , Dido, jij maandag op echo leuk! Joy , toi toi toi , ben benieuwd wanneer hem zal komen ! Bouwjaar , de laatste werkdag vandaag yes ! Je Mc is toch mooi? Ik denk dat die hoorde bij de quiny versie papillon. Antraciet kan overal bij e. Mamsie alles goed daar , beter geslapen? Mooie foto's van E. Op Fb! Mgbk , hoe is het daar? De 35 weken echo goed, kortstondig om hartje te bekijken en horen. Vruchtwatercheck. In orde, op naar 20/12! Liefs x
Bedenk me net ineens dat vorig jaar op 5 dec de eerste positieve test er was..... Paar dagen later begon het bloedverlies... Ben er niet emo onder maar wil er toch even bij stil staan...
Ja bij D begon het ook met het breken vd vliezen en zeiden ze idd binnen 24 uur moet het geboren zijn... Maar las op internet dat ze je ook tot 72 uur erna kunnen laten doorlopen.. Pff Ik hoor zo t plan vd verloskundige
Lizzie, hoe ben je de nacht doorgekomen? Fijn dat de operatie goed gelukt is meis Joy, oeehhhh spannend! Moet je nu binnen 48 uur gaan bevallen i.v.m. infectiegevaar? Succes hoor! Fijn dat sinterklaas leuk was, wel vervelend dat D. koorts had gisteravond. Hopelijk is hij vandaag weer aan de beterende hand. Edit: ook pas net jouw bericht gelezen. 72 uur is nog wel lang zeg. Ben benieuwd wat de vk ervan zegt. Bouwjaar, jeeeeee laatste dag Voelt goed he! Ik ben ook heerlijk mijn to-do lijst aan het afstrepen, word er helemaal blij van Hoewel ik dinsdag nog even moet reanimeren en daarna nog naar mijn werk ga om gedag te zeggen en spullen te pakken, voelt vandaag wel echt als de laatste echte werkdag. Fijn zo'n mc voetenzak voor een leuke prijs! Dido, je klinkt heerlijk zwanger Fijn dat je nu lekker over kindjes kunt kletsen wetende dat je zelf een wondertje in je buik hebt groeien. Hoop nogmaals dat je een mooie echo gaat krijgen dinsdag. Mgbk, hihi ik hoef gelukkig geen examen te doen hoor Ik krijg wel accreditatiepunten voor de aanwezigheid en mijn best doen, maar ik word niet echt beoordeeld. Wordt de pijn al ietsje minder? Hoe is het met je bloedverlies? Denk aan je, hoop dat je maandag meer duidelijkheid krijgt. Edit: heb je laatste bericht net gelezen. Fijn dat de pijn wat minder wordt. Ika, uitkloppen van de navelstreng is inderdaad standaard begreep ik. In mijn bevalplan heb ik ook vrij standaard dingen staan. Ben er eerlijk gezegd ook een beetje te nuchter voor, het komt zoals het komt. Succes met de eerste prikjes voor M.! Lov, zou ook wel klaar zijn met je schoonzus zeg Liefoe, fijn dat alles goed is weer! Ik wilde nog op meer reageren, maar ik ga nu lunchen Kom vanmiddag nog wel even.