1-15 Januari 2014 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Liefoe, 26 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    cartje idd even een quote maken en zelf aanpassen.

    kleinesam het is geen geheim hoor. ze gaat j.enthe heten. hihi
     
  2. dmj

    dmj Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.266
    0
    0
    provincie groningen
    mooie naam :D
     
  3. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    DMJ: dank je, vinden wij ook;)
    Hoe gaat het in het nieuwe huis? Heerlijk rustig zeker? :)

    Voor de dames die hun tas al hebben gepakt: hebben jullie luiers, kraamverband en handdoeken bij jullie?
     
  4. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    20 apr 2011
    8.087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Zeg cartje kom je ook nog meepraten of wil je alleen maar in een lijstje staan en praat je over jezelf? Heb je wel eens naar je voorgaande berichten in dit topic gekeken?

    Op 28 juli postte je dit:
    Op 17 augsutus dit:
    En op 5 dec dit:
    Mijn eerste reactie was op 5 dec was huh praat je mee dan? En toen ik eens ging kijken had ik niet echt de behoefte je erbij te zetten.
    Sorry hoor een topic gaat toch om t dingen met elkaar te delen en met elkaar "praten". Da' s wat meer dat een paar dingen erin smijten en dan vragen waarom je niet in de lijst wordt gezet.
    Ik zou t leuk vinden als je dan ook de moeite neemt om op anderen te reageren. En echt niet iedereen hoeft altijd op alles te reageren, maar jouw berichten spreken me niet aan.

    @puzzel t lijkt me echt raar als iedereen de naam al weet. Bij ons weet niemand t en we weten zelf t geslacht niet eens :)
    Tas ga ik morgen pakken. Luiers, kraamverband en handdoeken moet je dat meenemen dan?
     
  5. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    bouwjaar: ja dat was bij onze eerste zwangerschap ook niet zo hoor:) Maar dit is echt geen leuke tijd nu en zo maken we het een beetje leuker:)

    Nee, ik heb het niet mee, maar het staat op alle lijstjes die ik tegenkom:S
     
  6. kleinesam

    kleinesam Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    1.409
    0
    0
    Ik heb ook het ook niet in de tas zitten. Dat hebben ze allemaal in het ziekenhuis. Heb het wel allemaal in huis uiteraard.

    Wat een super leuke naam Puzzelstukje! In Spanje is het ook vrij normaal om de naam te delen zodra je het geslacht weet. Wij wisten het ook van een neefje dat nog geboren moest worden. Wij houden de naam nog even geheim. Er wordt al druk geraden ;)
     
  7. FirstTimer

    FirstTimer Actief lid

    18 mei 2013
    355
    81
    28
    rotterdam
    Hallo dames!

    Ben ik weer even na een lange tijd. Heel stom lees wel altijd mee maar gwn te druk met de laatste dingetjes om te reageren.

    @Sweetangell wat spannend zeg het eerste kindje van de groep! wat gaat het snel ineens he allemaal.

    @dmj Fijn je nieuwe huisje en hopelijk ook wat rust kan je lekker richten op de kleine in je buik die het na het lezen van je berichten toch behoorlijk goed maakt.

    @puzzel j..enthe vind ik echt een hele mooie naam voor een meisje, nog even en dan is zij er ook. Voel je je na de bevalling wel beter gelijk of duurt dat nog even voordat je lichaam weer aangesterkt is.

    @bouwjaar ik weet niet hoe jij het volhoud! ik zou zoo nieuwsgierig zijn naar het geslacht. Lekker aan het genieten van je verlof? ik moet ook altijd met de trein naar het werk dus ik weet hoe irritant ns is! gelukkig de komende tijd even geen omkijken meer naar

    @kleine sam lekker maar ook spannend dat je al weet wanneer de kleine spruit komt ga je nog wat extra´s doen de komende weken beautyfarm ofzo?

    @christea al besloten wat voor lekkers je gaat maken voor het kerst diner? ik zou er ook niet teveel werk van maken misschien een soesjes toren? en daar een kerstsfeer aan geven?

    @liefoe hoe is het met jou meis? en hoe ging de 35w echo?

    @tas- heb ik nog niet klaar gezet maar de luiertas heb ik wel soort van klaar heb er een aantal luiers in, billendoekjes, speentje en verder wil ik er nog kleren in zetten en een dekentje. Mijn eigen tas is nog niet klaar omdat ik einde van de week een dagje met me lief naar duitsland ga en ga daar lekker goedkoop pyama´s onderbroeken e.d inslaan. Ik beval toch in het kraamhotel en je hebt daar geen kraampakket voor nodig je krijgt daar alles al.

    @kleren wassen. ik ben vandaag begonnen met het wassen van alle kleertjes afgelopen weekend een babyshower gehad en ontzettend verwend zal straks wel even een foto plaatsen, ook de babykamer is eindelijk af en ik ben zo blij! tis uiteindelijk een Jungle thema geworden en het is echt heel gaaf als zeg ik het zelf haha. Niet te druk, simpel maar wel mooi.

    @naam hebben wij althans wij, mijn vriend had een naam die gaat het ook worden en daarnaast nog 2 andere namen samen bedacht maar niemand weet het bij ons nog. Aankomende week ook een fotoshoot en erkenning regelen. Doen jullie ook een zwangerschapsfotoshoot?
     
  8. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    kleinesam: dank je. Wij wilden het ook eerst stil houden maar we merken dat we het prettiger vinden om over haar te praten op deze manier met iedereen. Bij Y.una hadden we het geheim gehouden.

    Firsttimer: lang geleden! Leuk kleertjes wassen!:) Ben benieuwd naar de foto! Maar je bent dus goed verwend?:) Naja, jullie:D

    Hier geen fotoshoot, ik zie er nml uit als een zombie, haha dus die sla ik over;) Wel leuk dat jij dat gaat doen.

    Ooh ja, en na de bevalling is mijn misselijkheid gelijk over, kan ik alles weer eten, zodra J.enthe eruit is. Maar mijn lijf is heel erg dun geworden, ik weeg dan waarschijnlijk 55 kg en moet een paar kilo aansterken. Conditie heb ik ook niet meer:(
     
  9. FirstTimer

    FirstTimer Actief lid

    18 mei 2013
    355
    81
    28
    rotterdam
    @puzzel jeetje 55 kg dat is niks, wel goed dat zodra je bevallen bent je je in iedergeval beter voelt. Wat hebben jou kids leuke namen. y.una vind ik echt heel mooi apart hoor je niet vaak?
    Nee ik kan me voorstellen dat je dan geen fotoshoot gaat doen. We zijn inderdaad goed verwend veel kleertjes, voedingkussen e.d gekregen.
     
  10. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Firsttimer: wauw, je bent mooi zwanger zeg!:) Je straalt ook helemaal, prachtig. (Zo zie ik er dus niet uit;)) Echt leuke foto's. Veel cadeautjes zeg! Leuke herinneringen zijn dit soort dingen altijd.

    Nee, 55 kg is niet veel. Krijg waarschijnlijk ook extra kraamzorg.
    Bedankt voor het compliment over de namen. Y.una (uitspraak JUUNA) hoor je bijna nooit inderdaad. Als je het hoor is het DJOENA. En J.enthe vinden we er mooi bij passen.
     
  11. dmj

    dmj Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.266
    0
    0
    provincie groningen
    hier gaat het goed in nieuwe huis echt rustig! moet nog wel veel gebeuren qua opruim werk en spulletjes die nog aan de muur moeten enzo , gelukkig komt me mams aankomende week 2 dagen om te helpen aangezien het lichamelijk sinds een paar dagen niet meer wil met mij , komt ook omdat ik zo ziek ben geweest , maar ja kan je niet voor zijn helaas!

    @Tas
    heb alleen kleren voor mezelf en kleding voor de uk ingepakt en uiteraard toiletspullen etc , luiers enzo laat ik mooi thuis :D :p

    @naam
    Nou vooruit zal de naam van onze 2e zoon ook verklappen
    hij gaat Rychson heten :D vernoemd naar zijn papa
     
  12. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    DMJ: ja lijkt me heel zwaar om nu te moeten verhuizen. Pff, heftig hoor, maar gelukkig ben je van je buren af nu! Hopelijk snel alles klaar en rustig...

    Een mooie naam, heb ik nog nooit van gehoord, hoe spreek je het precies uit, even voor mijn idee.
     
  13. dmj

    dmj Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.266
    0
    0
    provincie groningen
    Je zegt het als rych= Rich van richard en son erachter
    komt er eigenlijk op neer betekenis van de naam rychson: Richard 's zoon hihi alleen dan even een twist eraan gegeven :D

    en nee niet ingewikkeld hoor hahahaha
     
  14. FirstTimer

    FirstTimer Actief lid

    18 mei 2013
    355
    81
    28
    rotterdam
    @puzzelstukje bloos!! dankjewel hoor meis! ja ik vind het echt mooie namen apart hou ik wel van, apart maar niet moeilijk om uit te spreken

    @dmj wat een mooie naam ben ook heel benieuwd hoe je dat uitspreekt.
     
  15. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    DMJ: okay ik snap het. Ik sta voor de klas, maar deze naam nog nooit gehoord! Past wel bij Deylano. Leuk hoor!

    Firsttimer: dank je. Ik houd ook van een beetje apart maar niet te lang en niet te moeilijk uit te spreken. En doordat ik voor de klas sta wordt het helemaal moeilijk. Vorig jaar wel een J.enthe gehad, maar dit was een leuk meisje, dus kan t wel;)
     
  16. Latte

    Latte Lid

    1 dec 2013
    50
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Sweetangel: heel veel succes bij de inleiding! Spannend hoor! Voel je je verder wel goed, ondanks de stijgende bloeddruk?

    @Ziekenhuistas: qua kraamverbanden en luiers hebben ze daar alles in huis. Zou alleen je eigen spulletjes meenemen, zoals kleren, cremetjes en eigen verwennerij. En natuurlijk kleertjes voor de baby!

    Nu we het daar over hebben, moet dat ding nog steeds inpakken. Ben er dit weekend niet aan toe gekomen vanwege een buikgriepje.
    Lijkt wel of ik deze zwangerschap alleen maar ziek of onderweg ben. Herkennen jullie dat?
     
  17. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    13 mei 2010
    11.413
    2.718
    113
    Latte: ja ik herken dat wel, hihi. Helaas.
     
  18. dmj

    dmj Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.266
    0
    0
    provincie groningen
    nee kan wel kloppen dat je de naam nog nooit gehoord heb , heb heel wat speurwerk verricht via google enzo hihi
    wij zijn wat dat betreft echt van de aparte namen zo hebben we dat ook met deylano gehad , dylano ,delano hoor je heel veel , bij deylano zeg je eig Day ipv dey en dan lano erachter .....
    maar goed ondanks dat heeft deylano met zijn 2e en 3e naam wel gewone namen : Michael Jesse
    Nu weten jullie ook waar me forumnaam vandaan komt hihi dmj;)
     
  19. dmj

    dmj Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.266
    0
    0
    provincie groningen
    hier netzo 1e zwschap van Deylano nergens last van gehad weet nog wel dat ik toen zei van zo'n zwschap wil ik nog wel een keer
    alleen helaas te hard geroepen

    hier vanaf het begin goed misselijk geweest ,geen eetlust etc
    paar keer goed de griep te pakken gehad ( netzo als op dit moment) ik zei al hoop niet dat 1 deze dagen de kleine zich aanmeld .... aangezien ik me kapot hoest en buik etc gewoon zo pijnlijk erdoor is!
     

Deel Deze Pagina