Hoi allemaal, Ik ben op zoek naar iemand die mijn verhaal herkent. Mijn vriend en ik zijn iets meer dan een jaar bezig om zwanger te raken. Sinds juli krijg ik elke keer pijn aan mijn rechterschouder wanneer ik ongesteld moet worden/ben. Hiervoor neem ik dan ook ibuprofen in, anders is de pijn niet uit te houden. Nu lees ik op internet over een zeldzaam iets endometriose aan het middenrif. Wie herkent mijn verhaal? Wie heeft endometriose aan het middenrif? Kan je er zwanger mee worden? Ik hoop dat er iemand is met antwoorden/ herkenning! Groetjes Laura
Ik heb geen endometriose, maar herken de pijn wel. In je buik zitten zenuwen die doortrekken naar je schouders. Bij mij is de pijn er altijd rond de eisprong, omdat m'n eileiders dan tegen die zenuwen aan zitten te beuken. Dit zorgt voor een stekende pijn aan de voorkant van m'n schouder, net onder het bot. Waar zit de pijn bij jou? Ga in ieder geval niet gelijk van het ergste uit
Ik weet in ieder geval dat het niet normaal is dat ik ineens zoveel pijn heb rond mijn menstruatie.. De pijn is zeurend en zit rondom mijn schouder..
Het is inderdaad niet normaal nee, maar het hoeft ook niet meteen endometriose te zijn. Ik zou dit even oppakken met je huisarts of gyn. Die kan ook wat dieper doorvragen Maar nogmaals, ga niet uit van het ergste. Endometriose heeft namelijk nog veel meer symptonen waar je misschien helemaal geen last van hebt. Dat weet alleen een arts. Ik heb zelf, toen wij na anderhalf jaar doorgestuurd werden naar de gyn, om een wat uitgebreider onderzoek gevraagd dan de simpele testjes, omdat ik ook bang was voor endometriose. En omdat ik heel graag wilde dat er een reden was waarom het zo lang duurder. Niks gevonden en een jaar later heb ik nog steeds pijn, maar weet ik dat het niks ernstigs is en zijn we eindelijk zwanger
Ik wil ook zeker niet van het ergste uitgaan..maar deze pijn is echt ondraaglijk.. A.s. vrijdag heb ik "gelukkig" een afspraak staan bij de gyn. Wat ontzettend leuk voor je dat je na een lange tijd wachten zwanger bent! En hoe is de pijn nu je zwanger bent?
Hey Laura ik had exact hetzelfde! Sinds 2 cycli heb ik die rechterschouderpijn! Echt helemaal ineens gekomen en de eerste keer heb ik mijn man bijna naar spoed gesleurd, zo hevig was de pijn! Ik heb dan ook een afspraak bij de gyn gemaakt omdat het bij ons nu langer duurt om zwanger te worden voor een 2de en ik dacht dat ik misschien nu toch ook endometriose ofzoiets had sinds de bevalling van mijn dochter, maar de gyn heeft me helemaal gerustgesteld en ben zeker dat hij dat bij jou ook kan doen. Tenzij je al jaren heel veel last hebt van je menstruatie is er echt geen reden om te denken dat je endometriose hebt. De gyn heeft mij gezegd dat het wellicht is omdat er wat bloed in de buikholte terechtkomt en dan worden de zenuwen daar geprikkeld zoals prettymuffin hierboven ook zei. En die zenuwen zijn verbonden met een regio in de rechtershouder, vandaar die pijn. Bij mij is het onder controle met ibobrufen en dafalgan. Ik hoop dat mijn bericht je wat kan geruststellen en succes bij de gyn.
Dank je wel voor je reactie Lizanne.. Ik heb Verder helemaal geen last van mijn menstruatie.. Geen krampen.. Geen buikpijn.. Alleen die schouderpijn.. Ik slik hier ook ibuprofen voor, verlicht iets maar zeker niet al de pijn.. Is dafalgan ook een pilletje? Slik je dat samen met ibuprofen?
Hey, ja dat is dus hetzelfde als bij mij. Ik had vroeger meer last van buikkrampen. Nu niets van dat maar wel die hevige schouderpijn. Nu voel ik al een dag op voorhand dat ik ongesteld ga worden. Dus volgens mij ga je net zoals mij ook geen endometriose hebben maar gevoelige buikzenuwen . Ivm dafalgan = paracetamol. Ik neem daar 1000mg = 1 g van tesamen met ibuprofen als het te erg is. Maar misschien eens aan jouw gyn vragen wat je best neemt als de pijn echt niet te harden is. Ik heb ook al van anderen gehoord dat een warme douche kan helpen. Ev met een kersenpittenzakje proberen ook?
Dat heb ik ook gelezen inderdaad.. Een warme douche.. Ik ga zo maar eens in bad.. Ik ga sowieso vragen of er een ander medicijn voor is om te slikken.. Ik lees op internet ook iets over aleve feminax.. Wellicht helpt dat? Gevoelige buikzenuwen.. Prima, maar die schouderpijn is echt niet fijn.. Ik lig 's nachts wakker van de pijn
Ja bij mij ook savonds laat begonnen en werd s avonds ook elke keer erger. En het was vooral als ik moest inademen en werd erger als ik ging liggen. Ik dacht eerst dat ik iets aan mijn hart ofzo had maar gelukkig is ML dokter en wist hij me te kalmeren . Over Aleve feminax weet ik niets maar ik zou het zeker aan de gyn vragen. Ik hoop dat de pijn snel mindert!
Ik laat het je vrijdag weten! Na mijn menstruatie zal de pijn over zijn pff duurt nog even.. Dank je wel voor je berichten en de geruststelling!!
heel graag gedaan hoor ben eerlijk gezegd ook blij te horen dat er nog iemand dit heeft want ik dacht ook onmiddellijk aan endometriose etc. En ik hoop dat we allebei gewoon snel zwanger zijn want dan is er geen menstruatie en dus ook geen pijn meer haha!
Hallo, Wat toevallig, ik had dit afgelopen zaterdagavond. Rechts aan de achterkant rond het schouderblad. Alsof er een zenuw klem zat. Ik werd de volgende ochtend ongesteld. Helaas heb ik wel de rotziekte endometriose.
Vervelend gevoel he :x Heb je dan alleen pijn aan je schouder of ook buikpijn etc..?? De pijn wordt minder moet ik zeggen.. Gelukkig!!
Jaa ik ben ook erg blij te horen dat jij ook zo dacht gelijk terwijl het helemaal niet zo hoeft te zijn Hopelijk zijn we zsm zwanger.. Ik zeg 2014!! Ik wil 2013 zsm vergeten.. Veel meer minder leuke dingen gebeurd.. Op naar een nieuw jaar, nieuwe kansen!!
Ik had de dag voordat ik ongesteld werd al menstruatiekrampen. Ik had het alleen de dag voordat ik ongesteld werd. Daarna was het weg en kreeg ik de pijn van de mesntruatie.
Ik heb toevallig gister gelezen dat als je zwanger bent of wil worden je geen ibuprofen moet slikken, paracetamol mag wel.. google maar eens...
Mijn gyn heeft nochtans gezegd dat ik ibuprofen mag slikken als ik dat voel want op dat moment ben ik natuurlijk niet zwanger aangezien het enkel tijdens de menstruatie zo pijn doet. Eenmaal zwanger is ibuprofen wel af te raden ja.