Fijne voedingsBH

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Mopje, 10 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Dames, ik ben op zoek naar "de" voedingsBH. Ik heb bij mijn eerste BH's van Anita gebruikt, wel ok, maar niet super. Ik wil een BH die niet te dik zodat je hem makkelijk kan omklappen. Zwanger droeg ik de BH's van noppies, maar die hebben een beugel en zijn best dik, ze voeden niet fijn. Verder heb ik een nacht BH van mammae, lekker dun, maar die geeft nauwelijks steun nu de eerste weken voorbij zijn heb ik dat wel nodig.

    Dus, wat zijn jullie favorieten? Het mag wat kosten, ik ben van plan wel even door te gaan met voeden! Oja, ik heb maatje F!
     
  2. Corry

    Corry Bekend lid

    14 aug 2012
    622
    0
    0
    Ik heb D maar ik zweer bij de mammae.
    Ze zijn fijn en zitten super. Het gedeeltje om open te klappen vouw ik altijd dubbel en dan zit dat niet in de weg. Ik vind sommige andere BH's zo hoog uitgesneden en die zie je zitten bij sommige truitjes, dat is bij deze niet zo. En ik vind ze ook mooi :) En je borsten lijken er niet uit te vallen, wat bij sommige bh's wel zo is. Hoe ze zitten bij een F cup? geen idee!

    sommige mensen vinden ze onhandig omdat het gedeelte om open te klappen soms los schiet? Daar heb ik dan weer geen last van.
     
  3. Nele87

    Nele87 Fanatiek lid

    24 feb 2012
    1.286
    9
    38
    Vrouw
    Ik vind Mammae ook de fijnste Bh's. Ze zijn ook mooi :)
     
  4. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Ik heb tijdens de voedingsperiode van mijn oudste een mammae gekocht. Een plus, maatje 85G, andere BH's heb ik 90F. Mijn broer trouwde en ik wilde wel een mooie BH onder mijn jurkje! Nu past deze wel, maar de beugel prikt onder mijn oksel. en dat gaat snel irriteren! Ik vraag me af of de maat wel goed is en de cup niet te groot? Ik heb hem in een winkel gekocht en daar leek hij lekker te zitten. Nu ligt hij dus ongebruikt in de kast:(
     
  5. Corry

    Corry Bekend lid

    14 aug 2012
    622
    0
    0
    Dat is wel heel jammer! Ik heb geen last van een beugel die onder mijn oksel prikt gelukkig. hij zit precies goed net als mijn vorige BH's toen ik nog cupje a had. alleen deze heeft nu iets meer om bij te houden ;)
    En de maat is altijd moeilijk vind ik bij BH's en dan heb ik nog niet eens zo'n grote cup..
     
  6. Eefie2

    Eefie2 Bekend lid

    17 jul 2012
    804
    0
    0
    Hier ook een grote cup. Ik heb er 1 van freya, 1 elomi en een mammae. Die laatste zou ik niet nog een keer kopen. Als ik hem net aanheb zit hij goed maar in de loopvan de tijd komen mijn jjongens er toch uit piepen ;).
    Die van elomi is het fijnste. Dunne stof, a structuur dus ook tijdens het voeden steun.
    Deze dus. Ook via deze site besteld....
    Grote Maten voedingsbeha Elomi | GroteCupmaten.nl

    H
     
  7. natascha1

    natascha1 VIP lid

    1 sep 2009
    8.421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Hier 2 voedings bh's van hotmilk zonder beugel zijn echt top.
     
  8. Zolief

    Zolief Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.413
    44
    48
    Onderin Nederland
  9. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Mijn maat is natuurlijk uitverkocht... Zag er wel goed uit!
     
  10. Eefie2

    Eefie2 Bekend lid

    17 jul 2012
    804
    0
    0
    Gewoon even een mailtje sturen! Bij mij was hij er ook niet maar een paar dagen later wel! Vind hem trouwens wel ruim vallen hoor, dus misschien mag hij zelfs een maat kleiner. Je kunt hem gewoon passen en mocht het niet goed zijn terugsturen voor een grotere maat.
     
  11. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    18 apr 2011
    2.753
    1
    0
    Friesland
    Goede tip! Ik heb op ook nog andere BH's gezocht en vaak zijn ze uitverkocht...

    Ik ga ook nog een nieuwe Anita bh kopen denk ik.
     
  12. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.049
    0
    0
    Hier inmiddels 3 elomi's zitten echt super! Draag ze ook snachts!
    Hotmilk zit in mijn grote maat waardeloos en krijg ik BO van...
     
  13. natascha1

    natascha1 VIP lid

    1 sep 2009
    8.421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Snoefdeboef ik heb cupF van hotmilk en nergens last van.
     
  14. Shandy

    Shandy Fanatiek lid

    14 jan 2012
    2.603
    18
    38
    Zelf e cup en flinke omvang....
    Bij de Otto hebben ze voedingsbh's met en grote cup. Had er twee voor rond de 38 euro geloof ik. Maar nauwelijks keus. De bh's waren zonder beugel, de hele borst zit er in en een strikje erop.
    Heerlijk ook om s nachts aan te houden
     
  15. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.049
    0
    0
    Ik heb nog wel een paar grotere liggen ( maat I geloof ik) :D
    Van mezelf had ik al een 75 f/g cup, en nu dus een 80 H.
    Maar bij mij gaan ze doordat er geen beugels in zitten tegen elkaar aan zitten/ liggen/ plakken ;).
    Dat geeft dan die ontstekingen....:(.
    Hier moeten ze dus echt wel een beugel hebben, anders gaat t niet goed.
     
  16. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Heb maar een D cup, maar het liefst draag ik voedingsbh's van de Hema. Kosten maar iets van een tientje en hebben geen beugel die irritant zou kunnen gaan prikken. Ook zijn de flapjes heel makkelijk om te klappen.
     
  17. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Dat had ik dus ook! Ik was er van overtuigd dat de maat verder wel prima was, maar idd die beugel die in je arm/oksel prikt is niet fijn!
    Heb er net eentje geprobeerd van Noppies (geen voorgevormde), maar die geeft voor geen meter steun met grotere borsten (G).
    Heb ze wel van Freya, die geven goed steun, maar daar zit geen beugel in. En ik wil graag gewoon weer twee borsten in plaats van een :) (ligt niet aan freya, maar aan mijn natuurlijke voorliefde voor beugelbh's )
     
  18. Eefie2

    Eefie2 Bekend lid

    17 jul 2012
    804
    0
    0
    Ik heb een gewone freya met beugel laten vermaken tot voedingsbh. Heb je ook wat meer keus....
     
  19. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Ja, zit ik nu ook over na te denken. Weet alleen nog niet waar ik die knipjes kan vinden. Op de markt waren ze niet in ieder geval, en de site die iedereen aanbeveelt, bestaat niet meer...
    Waar heb jij het laten doen?
     
  20. Eefie2

    Eefie2 Bekend lid

    17 jul 2012
    804
    0
    0
    Ik heb een nieuwe bh gekocht bij naron en voor 9 euro maakten ze r een voedingsbh van....
     

Deel Deze Pagina