Verjaardagscadeau 6jarig meisje?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door MamaZE, 11 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Goedemorgen meiden,

    Mijn dochter heeft van een meisje uit haar klas een uitnodiging gekregen voor een verjaardagsfeestje, hartstikke leuk natuurlijk:)

    Maar...ik kom net om de hoek kijken als moeder van een schoolgaand kind, en heb geen idee wat nou leuk is om te geven:(
    Mijn dochter is 4, dus die zit net even in een andere fase. Vindt Dora nog helemaal geweldig, maar ook dingen die al voor wat oudere kindjes zijn.
    Dus neem aan dat een meisje van net 6 weer andere dingen leuk vindt..

    Mama's met meiden van die leeftijd? Tips zijn welkom:D
     
  2. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Ik geef eigenlijk altijd iets om te knutselen. Bij de hema kan je van die doosjes kopen met iets te knutselen erin (bijvoorbeeld een tas versieren, houten poppetjes schilderen etc.) Vaak in de leeftijd van 5 tot 8 geloof ik.

    Bij de speelgoedwinkel heb je ook genoeg knutselspul, helemaal voor meiden. Kettingen maken, armbandjes maken, nep-cupcakes versieren, strijkkralen etc.
    Je hebt trouwens ook een heel leuk boek wat 'create your sweet home' heet. Daarin staan allemaal lege huizen en kunnen ze met stickers helemaal inrichten. Vindt mijn dochter van bijna 6 helemaal geweldig:)

    Voor jongetjes vind ik het veel moeilijker:)
     
  3. sonja

    sonja VIP lid

    5 mrt 2006
    5.270
    0
    0
    bejaardenzorg
    DenHelder
    ik vraag het altijd aan de moeder van het kind wat ze wil hebben
     
  4. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    17 jan 2010
    3.076
    0
    0
    In speelgoedwinkels vind je spullen van style princess, een echte rage voor meisjes: My Style Princess assortiment | Feestartikelen feestreus.nl. Slingers, ballonnen snoep en meer!

    Kraaltjes doen het ook vaak goed, bij bart smit hadden ze voor 7,50 een roze hondje dat kon lopen en blaffen. Een zoekboek is een groot succes bij mijn dochter maar misschien kan zij al een beetje lezen en is een beginnend leesboekje ook leuk. Bij de AH heb je voor 6 euro een mooi boek (gouden boekje) met een verzameling van 4 boekjes in een. Er staan erg mooie plaatjes in vind ik.

    Je hebt ook lego friends, kleine zakjes voor 3 a 4 euro met een poesje/hondje/konijntje/hertje etc. Kleine dieren doen het sowieso goed. Mijn laatste idee is een cd/dvd met dansmuziek. bijvoorbeeld kinderen voor kinderen. Voor de laatste verjaardag gaf ik een zelfgemakate kopie aan het zusje van de jarige.
     
  5. Catou

    Catou Fanatiek lid

    11 okt 2013
    3.683
    1.860
    113
    Leuke tips: zou alleen met dat blaffende hondje niet zo blij zijn :D.

    knutselspul doet het altijd goed.

    Dora zou je mijn bijna 6-jarige geen plezier meer mee doen, daar is ze wel uit. Wel prinsessen of k3.
     
  6. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    17 jan 2010
    3.076
    0
    0
    Laat nou net dit hondje een heel bescheiden blafje hebben, ja echt! :D
     
  7. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hier ook heel vaak knutselspulletjes of iets heel erg roze.
    Pakketje strijkkralen, armbadnjes maken, vilten diertjes o m zelf te maken...
    Je hebt van die doosjes met een heel DIY-poppenhuis van karton erin voor een paar euro.

    En even vragen is ook altijd goed natuurlijk.
    En niet te veel geld uitgeven... 5€ is echt wel prima.
     
  8. MamaZE

    MamaZE Niet meer actief

    Wat een leuke tips zitten ertussen! Ik ga eens kijken voor wat leuke knutselspulletjes. Bedankt meiden! :)
     
  9. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Emma heeft dat in de dierentuin versie. Dat is echt leuk! Kunnen ze hun creativiteit in kwijt.
     

Deel Deze Pagina