Ik heb ongeveer 2,5 maand na de bevalling van ons zoontje een Mirena spiraal genomen. Nu meer dan 1,5 jaar later was ik het ding spuugzat! Dus ben naar de huisarts gegaan om het eruit te laten halen. Maar nu was ze aan het zoeken, wroeten en doen maar ze kon m niet vinden?! Heeft iemand hier ervaringen mee? En is dat ding ook weer ergens opgedoken of gewoon verdwenen? Mag over 1,5 week naar de gyn voor een echo. Maar maak me best zorgen
T kan zijn dat t spiraaltje helemaal in je bm zit. Incl t touwtje zo maar eruit vallen lijkt mij niet het geval. Maar goed, zeg nooit nooit! Bij mij hebben ze ook en keer goed moeten zoeken. Net voordat ze er mee zou stoppen om te zoeken, vond de arts t touwtje. Met een echo kunnen ze m vinden en eruit halen. Succes!
Vind dat je best lang moet wachten voor je voor een echo terecht kan! Ik heb het zelf ook gehad, maar spiraal zat bij mij nog gewoon in de baarmoeder, alleen dan iets te hoog waardoor deze en het touwtje niet zichtbaar waren. Bij een echo was de spiraal goed te zien. Het spiraal moest bij mij in het ziekenhuis verwijderd worden maar kon gelukkig zonder een ingreep. Succes!
Bedankt voor de reacties, ik hoop dat ze de spiraal donderdag bij mij ook kunnen vinden. En dat het uithalen allemaal wat meevalt
Ook gehad, hij was wat gekanteld en het touwtje was mee naar binnen gegaan. Was er bij de gyn in een oogwenk uit. Maf dat je niet meteen langs kon komen. Je weet nu niet eens of je zwanger bent of kan worden toch? Raar.
Ik zelf niet, maar bij iemand die ik ken.. Zij was de Mirena verloren, en nu dus zwanger van hun 4e...
Bij mijn moeder. Hij is kwijt. Nooit gevonden. Alle mogelijke echo's e.d gehad.... Ze is hem niet verloren iig...
Je kan hem verloren hebben maar hij kan ook zijn gaan zweven ik zou dus echt wel even een beetje vaart achter de afspraak zetten
Had ik ook! De huisarts zei doodleuk hij zit er niet meer in, ga maar even een test doen. Na aandringen toch door gestuurd naar het ziekenhuis. Daar hebben ze hem eruit "gevist"
Heb ik ook gehad! Huisarts kon het niet vinden. Door naar de gyn.... kon het ook niet vinden. Uiteindelijk via de operatie kamer het eruit gevist! Was verschoven, gekanteld. Succes! Hopelijk kunnen ze het makkelijk vinden.