nee ze hadden het afgesproken, blijkbaar vanmiddag al. leuk hoor! ik ben altijd nogal een heethoofd geweest en heb sinds zoontjelief er is mezelf voorgenomen om altijd tot 100 te tellen, en het lukt nu eigenlijk wel aardig. best trots op mezelf
Wauw.! Was jij een heethoofd.? Nou dan kan je zeker trots zijn.! Als ik dit zou meemaken had de OP er heel anders uit gezien..
wow dit zou ik totaal niet pikken zeg.. knap dat jij zo kalm blijft! Uberhaupt zou ik t al niet leuk vinden als wij hadden afgesproken uit eten te gaan dat ie dan ineens zou komen om met zn moeder uit eten te gaan.. dan zou ik al zeggen ja hallo... wij zouden al..
daar zou ik op z'n zachtst gezegd ook niet blij mee zijn... Sterker nog, zou ontploft zijn (maar heb momenteel wel een extreem kort lontje )
Ik zou echt kwaad geweest zijn! Dat hij het gewoon ongegeneerd zit te vertellen dat het supergezellig was met zijn zus en haar gezin!!! En ook omdat jullie eigenlijk uit eten zouden gaan...pff hij mag wel met n hele dikke bos bloemen komen vd week
" " Ik ben gewoon sprakeloos! Wat een stomme actie!! En wat ben jij mild zeg Ik zou echt NOT amused zijn! (en dat ook wel laten merken)
haha ik was ook 'not amused' hoor, maar ja.. heeft toch geen om boos te worden, hij kwam thuis en ik zag dat hij zich echt rot erover voelde. (ik heb hem wel een beeetje de cold shoulder gegeven hoor) hij had er echt niet aan gedacht, maar dat vind ik nog het ergste, dat hij er ECHT niet aan gedacht had.. is toch geen goed teken? maargoed, tis gebeurd en als hij nog zoiets flikt dan komt wel het monster in mij los hoor
Wat ben jij kalm!! Mag ik daar een beetje van? Ik was ontploft, en dat is een understatement. Eerst met mij afspreken om vervolgens met zijn moeder zónder mij te gaan.. En dan wel met zus en gezin. Pffff
Wow, hier zou ik ook echt niet blij van worden Hij mocht iets heel leuks bedenken om het goed te maken