Denken wij hier nu vreemd over?

Discussion in 'De lounge' started by MamaTal85, Dec 16, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. knap

    knap Niet meer actief

    Dat is idd ook zo.

    Wel is het misschien handig voor je zelf de gene die gepest is om er een streep achter te zetten. Wat geweest is is geweest.

    Dat programma op rtl4 over pesten. Daar in kwam ook naar voren dat sommige pesters het anders ervaren hebben het zo helemaal niet hebben bedoeld.
    Én de een is gevoeliger dan de ander.

    Dit topic laat weer zien wat het gepeste mensen aan gedaan heeft.

    Vind het voor de man van t.s ook ergens heel erg sneu. Dat hij zich er op dit moment nog niet over heen kan zetten.
    En maakt het te veel los. Wat dat betreft had schoonzus beter een andere jongen kunnen ( uitkiezen)
     
  2. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Maar nogmaals dat is hoe jij er mee om gaat.

    Je kan niet van een ander verwachten dat hij/zij er het zelfde mee omgaat als jij.
    (zou heel makkelijk zijn als dat wel zo kon ) Want dan had je geen mensen met deukjes/rugtasjes ed.
    Ieder doet het op z'n eigen manier tja de een komt er sterker uit en laat zien hoe hij het nu heeft en de ander kon/kan er niet mee omgaan en vermijd het.
     
  3. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    Jun 14, 2013
    5,350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)

    Daar zit iets in persoonlijk vind ik het zonde van je energie en laat je de pesters winnen en dat hoort niet bij het volwassen worden vind ik persoonlijk... maar je hebt gelijk dat is een persoonlijke mening op basis van mijn eigen ervaringen.
     
  4. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Tja noem mij maar onvolwassen dan.
     
  5. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    Jun 14, 2013
    5,350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)

    Ik noem je niet onvolwassen maar ik vind bij het volwassen worden dat je bepaalde dingen moet verwerken en erin niet in moet blijven hangen, je geeft zelf al duidelijk aan dat je psychische problemen hebt, misschien voorkomen die dat je het op een goede manier verwerkt, maar ik heb het over het algemeen kan je hier toch wel over heen groeien (evt met hulp dan) het is zo zonde als je je leven laat beïnvloeden door deze gebeurtenissen...
     
  6. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    Sep 13, 2011
    2,088
    204
    63
    NULL
    NULL

    Juist! Ze had in ieder geval mijn man zijn vervelende gevoel kunnen erkennen.
    Nu heeft ze gezegd dat we niet hoeven te komen, maar dat .. wel komt en we maar normaal hebben te doen. Zoals ik het heb begrepen vroeg man alleen hoe de plannen waren met de cadeaus enzo, en schoot sm meteen in de verdediging dat we normaal moesten doen omdat de relatie heel serieus is... sorry, maar na een week... daarmee wakker je de woede van mijn man alleen maar aan.

    Het pesten ging volgens mijn man zover dat er fietsen (gekregen van zijn opa en oma) werden vernield waar hij vervolgens thuis voor op zijn kop kreeg omdat hij niet durfde te zeggen hoe het kwam.
     
  7. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    Sep 13, 2011
    2,088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Moet je die hulp wel krijgen... man heeft het nooit kunnen zeggen omdat so altojd bezig waren met sz. Ik heb nooit hulp gekregen omdat ze me niet geloofden.
     
  8. Saja87

    Saja87 Niet meer actief


    Oh het pesten an sich ligt ook ver achter me hoor dat is gebeurd daar doe je niks aan.

    Alleen heb ik daar wel een OPS aan overgehouden en daar kom je nooit meer vanaf. Dus get over it gaat hier niet op aangezien ik er nog elke dag mee geconfronteerd wordt of ik dat nou wil of niet.
     
  9. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    Jun 14, 2013
    5,350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)

    Je moet je eigen verwerking niet zomaar laten afhangen van andere, als je geen hulp krijgt van je ouders zoek je het ergens anders van mijn part een goede psycholoog als je partner er NU nog steeds zo mee zit dan ie niet met een van zijn pesters aan tafel wil (kan) zitten dan zou dat voor mij een teken zijn om hier wat mee te doen in plaats van de situatie ontlopen.

    Kijk je hebt zeker een punt je schoonzusje klinkt niet als een makkelijke tante, maar die hulp kan je niet zomaar op gaan wachten kan je ook zelf zoeken (om maar een voorbeeld te noemen)
     
  10. bloempjeroos

    bloempjeroos Actief lid

    Oct 29, 2012
    277
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als de problemen met schoonzusje en familie steeds een herhaling blijkt te zijn. Dan zou ik serieus overwegen of het niet beter is de banden te verbreken als jullie er op persoonlijk vlak zoveel hinder van ondervinden.
    Dit is zonde van je tijd denk ik;)
     
  11. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    Sep 13, 2011
    2,088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Klopt! Maar ik wil die beslissing niet voor hem nemen.

    Hij heeft de beslissing over de kerst nu in ieder geval zelf genomen. Ik kan me er echt wel overheen zetten, ik heb de gave om heel vriendelijk te doen tegen mensen die ik echt, echt niet mag, mijn man helaas niet. Het probleem van so is nu dat ze zichzelf tegenkomen met hun eigen opvoeding. Er is bij hun altijd geleerd dat je gewoon hatelijk kunt doen tegen mensen die je niet mag, of ze gewoon moet ontlopen... nou ja... hier het resultaat dus. :p
     
  12. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Ik denk dat sommige mensen eens even programma gemist moeten gaan kijken en dan naar het programma '' Gepest '' van RTL 4 dan kan je zien dat niet iedereen zomaar '' get over it '' kan zeggen. Mensen nemen het mee hun hele leven. Was het maar zo gemakkelijk als dat sommige hier nu doen voorkomen.
     
  13. bloempjeroos

    bloempjeroos Actief lid

    Oct 29, 2012
    277
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat snap ik, die keus moet hij ook zelf maken. Lastig dit..
    Nou probeer er met je gezin in ieder geval een liefdevolle kerst van te maken!
     
  14. Lucia

    Lucia VIP lid

    Sep 6, 2005
    12,287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Ben het met Saja eens, wat het pesten betreft.
    Het is niet zo makkelijk als 'je moet je er overheen zetten' en als dat niet lukt 'oh dan moet je gewoon hulp zoeken'.

    Als alles zo makkelijk was...
     
  15. auraly

    auraly Fanatiek lid

    Apr 28, 2007
    1,217
    9
    38
    antwerpen
    #135 auraly, Dec 16, 2013
    Last edited: Dec 16, 2013
    tja je over pesten heen zetten .. is maar te zien hoe je zelf als persoontje bent dan natuurlijk
    bedoel, je leest elke dag wel dat kinderen, tieners en volwassenen hun eigen leven nemen omdat ze zo diep zitten dat ze geen einde zien
    niet iedereen ziet licht het eind aan die tunnel

    vind het dus echt wel straf dat mensen hier zeggen dat je je erover heen moet zetten
    net of pesten een loopneus is ofzo .. je erbij neerleggen en doorgaan
    zo werkt het niet
    zou makkelijk zijn maar helaas heeft niet iedereen die kracht
     
  16. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Ja dat is ook weer waar.
     
  17. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    Sep 13, 2011
    2,088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Dank je wel! Dat gaan we zowieso doen.
     
  18. Purified

    Purified Fanatiek lid

    Mar 28, 2013
    1,223
    1
    0
    Ik ben ook mijn gehele jeugd gepest, en ik vind ook wel dat er een moment is dat je gewoon "get over it" moet doen.

    Op een gegeven moment moet je dingen loslaten om naar voren te gaan.. Als je nu nog last hebt van het feit dat je gepest word dan lijkt het me dat je ergens zelf te lang heb gewacht met hulp zoeken.
     
  19. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    mamaTal, ik begrijp jouw man heeeel goed...ik zou namelijk ook 0,0 zin hebben om bij een man aan tafel te gaan zitten, die vroeger blijkbaar het bloed onder zn nagels vandaan heeft gehaald!

    Waarschijnlijk zal je man eerder zin hebben om hem een knal tegen zn harses te verkopen, dan gezellig kerst met hem te vieren.
    En dan zeker als ervoor niet eens een ontmoeting heeft plaatsgevonden..
    En dan die opmerking van zijn bloedeigen moeder.."nou dan kom je toch niet"...jeetje, ik zou me echt in mn wiek geschoten voelen!

    Blijkbaar zit er nog "oud zeer"bij je man, en ik zou hem daarin bijstaan...laat de beslissing aan hem en steun hem daarin...ipv bijv. proberen over te halen, of op andere gedachten proberen te brengen.

    Misschien moet je man het allemaal nog laten bezinken, dat kan ook.
    En dan kan een ander het kinderachtig vinden....dat is het NIET..niemand kan oordelen over gevoelens van een ander.
    Je man is duidelijk gekwetst en dat vind ik erg voor hem...vooral omdat zijn moeder hem zonder pardon laat vallen.
    Succes!
     
  20. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    ik heb zelf in die situatie gezeten, maar dan in de schoenen van de 'nieuweling' in het midden. 2e kerstdag was 1e keer dat ik mijn schoonfamilie zag, had toen net 2weken een relatie met mijn man. gingen met hele familie uiteten, kadotjes, alles erop en eraan. het was geweldig! ze ontvingen mij met open armen, kreeg een dikke knuffel van mn schoonvader(schrok me rot :p) en het was een onvergetelijke ontmoeting. gewoon omdat ze zo lief en open waren en heb hele gesprekken met ze gehad.

    in eerste instantie zou ik een nieuwe vriendinnetje van mn schoonbroertje ook niet zo super vinden(is al eens voorgekomen namelijk) die was toen overal bij opeens terwijl niemand haar kende. maar voor de gene die nieuw om de hoek komt kijken en als eenzaam zielig schaapje tussen een grote familie zit, is het al eng genoeg (ik scheet peultjes :p)

    jouw man heeft een slechte herinnering aan die jongen, maar wie weet valt hij nu wel mee en is hij een heel ander persoon geworden.

    kwa kado kan ik geen tip geven, dat moet je op je eigen gevoel doen wat jou goed lijkt

    edit: ik heb alleen OP gelezen
     

Share This Page