Och jeetje... Ik begrijp die mensen nooit. Ik heb zelf ook schoonmaakwerk gedaan - niks mis mee - maar je kunt toch wel op zijn minst je advertenties controleren op spelfouten? Ik zie het in de supermarkten ook vaak. Ik vind dat je daarmee een verkeerd signaal afgeeft van jezelf. Het is wel het visitekaartje. Ik ben overigens zo'n miep dat ik alleen een schoonmaakster aan zou nemen die haar advertentie zonder (voor mij zichtbare) fouten heeft geschreven.
Misschien is het wel iemand die wat ouder is en niet zo vaak achter de pc zit. Ik zou iemand daar niet op afkeuren. Waar ik wel naar kijk is de naam.
Nou 'cleanhouse' zou ik niet op reageren. Brechtje Smit wel. Advertentienaam.. of als er in het bericht ook geheimzinnig wordt gedaan over de identiteit.
⥠Kleine partij strings ( gedragen ) - Ondergoed en Lingerie - Marktplaats.nl Dit vind ik dan gewoonweg ieuwwwww.
Hahaha gaan weg omdat ze beginnen te slijten. Die verkoopt ze volgens mij bewust voor de geile creep.
ik durf niet te kijken naar die strings zitten er remsporen op? gele vlekken? ben bang dat ik mn eetlust verlies als ik die advertentie zie hahaha
Ik koop en verkoop sowieso geen tweedehands ondergoed/sokken...jekkediebah! Ik zou er niet aan moeten denken hoor om een onderbroek aan mij kont te trekken waar andermans poes ook al in heeft rondgezworven