Ik was denk ik eventjes zwanger, maar...

Discussion in 'Zwanger worden' started by Emily27, Dec 19, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Zoals de topictitel zegt: afgelopen weekend vrij zeker de innesteling gemerkt (zeer moe, lichte kramp, hoge baarmoedermond, en (meest duidelijk) een lichte bloeding (vooral oud bloed)).
    De eerste dagen erna voelde het ook nog wel alsof het nog steeds wat zou kunnen worden, veel rommelende darmen, beetje zwaar gevoel in mijn onderbuik. Maar nu, ongeveer 10 dpo, niet meer. Baarmoedermond is wel nog steeds anders dan in een normale cyclus (namelijk redelijk hoog en zacht en dicht, ipv normaal op 10 dpo hard en laag) maar dat is het enige. Ik heb geen last van mijn liezen, wat ik bij eerder zwangerschappen wel had, en voel me niet zwanger. Overigens is mijn menstruatie nog niet begonnen, dus 100% zeker kan ik nog niet zijn.
    Maar waarschijnlijk in een pril stadium na de innesteling afgestoten? Hebben jullie dit ook wel eens zo bewust meegemaakt? Ik weet dat het niet echt 'telt' (50% gaat immers nog mis voor de 4 weken) en ik had er ook volop rekening mee gehouden, maar toch.
     
  2. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    tsja, of het überhaupt een innesteling heeft plaats gevonden kun je echt niet weten.
    men spreekt pas over een vmk/mk als er ook daadwerkelijk een positieve test is geweest...vind het eigenlijk een beetje raar dat je ervan uit gaat dat je "even zwanger" bent geweest;)

    je bent nog niet ongesteld dus ik zou nog even afwachten!
    daarbij kun je ook licht bloedverlies hebben tijdens je eisprong.
    succes!
     
  3. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    Dec 21, 2011
    17,861
    14
    38
    ik zie dat je vorige maand een mk gehad hebt:( niet leuk!!
    Hopelijk test je over 4dg positief!!;)
     
  4. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Nee, ik weet dat je het officieel niet kan weten, maar toch, ik weet het wel. Ik doe alleen geen vroege testen meer (heb je niets aan) maar wellicht zou een test ook wel licht positief uitslaan als ik die nu wel zou doen. Alleen: geen testen in huis en geen zin om ze te kopen als ik toch over een paar dagen gewoon ongesteld wordt.

    Maar ik weet het echt gewoon 100% zeker (vooruit: 99.99%, want 100% bestaat niet), door die lichte bloeding, door die hoge baarmoedermond, ik kan het niet helemaal uitleggen, maar ik weet het zeker. Ben natuurlijk inmiddels ook al 2x eerder zwanger geweest dus dan begin je het wel te herkennen.

    Eisprong was overigens ook zeker te weten enkele dagen voorafgaand aan die innesteling, kan ik ook altijd duidelijk merken aan rekbaar slijm ;).

    Ik zie het trouwens ook niet als mk hoor, die heb ik inderdaad in september een keer gehad en dat is wel anders. Dit is meer een mislukte innesteling, of zoiets. Gewoon de verkeerde kant van die 50% kans op doorzettende zwangerschap na bevruchting, zeg maar.
     
  5. bloem18

    bloem18 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,463
    0
    36
    Noord-Holland
    Tja of je een innesteling hebt gehad weet je natuurlijk niet en wat je ook niet weet of het innestelen goed is gegaan of niet. Het is niet raar hoor dat je een innesteling voelt en dan daarna geen klachten meer. Dus dat wordt gewoon testen, lopen de streepjes dan mooi op om de dag dan kan je er vanuit gaan dat het dus een innesteling is geweest die goed is verlopen, ik hoop het voor je.
     
  6. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    Feb 16, 2011
    2,448
    1
    38
    Dordrecht
    Ik heb meestal een paar dagen voor ongi wel wat bruin/roze verlies. Dat is op zich geen innestelingsbloeding. De keer dat ik wél een innestelingsbloeding had, was 1 week na mijn ei, ongeveer 1 week voor NOD. Omdat de bloeding op een ander moment kwam, had ik al een vermoeden dat het om een innesteling/zwangerschap ging en niet om menstruatie. Ik bleek uiteindelijk ook zwanger te zijn. Maar je kúnt een late innesteling hebben, en als jij normaal gesproken geen bruinverlies hebt voor je echte menstruatie, dan zou het een innesteling kunnen zijn geweest. Helaas weet je dat alleen zeker door te testen. Waarom denk je dat het nu mis is, als je nog niet ongesteld bent?
     
  7. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hoe kun je nu ergens zeker van zijn als je echt niet kan weten of het zo is?
    Bloedingen komen wel eens vaker voor als we dan allemaal zwanger waren geweest.
    Misschien was het wel een eisprong
     
  8. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    + 1, vind het nogal vergezocht terwijl je het echt niet kan weten......
     
  9. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Nou ja, je kan het op zich wel degelijk weten. De lichte bloeding was overigens 4 dagen na ei. Precies op hetzelfde moment als ik bij mijn vorige zwangerschap een innestelingsbloeding kreeg.
    Zo ver gezocht is het toch niet? 50% van de initiële bevruchtingen mond niet uit in een blijvende zwangerschap, dus het is niet echt een heel erg onwaarschijnlijk scenario.
    Maar goed, omdat bewijs altijd sterker is dan woorden en mijn aannames (ik zou ook sceptisch zijn als ik jullie was) heb ik net toch een k2v5 gedaan en die geeft inderdaad een licht tuurstreepje.
    Ik zal er zo even een foto van maken en posten, als ik het er op krijg.
    Maar goed, nogmaals, ik denk niet dat het wat wordt. Baarmoedermond is ook naar normale hoogte gezakt.
     
  10. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Bewijs ;)
    Maar goed, waar het mij dus eigenlijk om ging was niet of er wel of niet iets is geweest (daar was ik al zeker van) maar dat het waarschijnlijk niks wordt en of iemand dat wel eens zo bewust heeft meegemaakt, terwijl het dus eigenlijk nog zo pril is en niet echt wat is? Krijg je dan de cyclus erna gewoon een normale cyclus?
     

    Attached Files:

  11. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Waarom blijf je nou allemaal roepen dat het niet goed zit?
    Je hebt nu zelfs bevestiging meteen test!
    Je ben gewoon zwanger! Gefeliciteerd!
    Is het een soort zelfbescherming ofzo?
     
  12. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Nee, dat is omdat ik in september ook al een vroege miskraam heb gehad (toen ietsjes verder in de zwangerschap) en toen wist ik het ook al dagen van tevoren maar bleef ik mezelf valse hoop inpraten. Ga ik niet weer doen. Mocht ik ongelijk hebben (graag hoor!) en mijn menstruatie uitblijven dan kan ik wel nog weer een testje doen, die dan ook echt significant duidelijker zou moeten zijn.
    Maar aangezien mijn hele lichaam zegt 'niet zwanger' ga ik even geen gat in de lucht springen bij een licht 2e streepje op een test. En nogmaals; dat er iets gaande was wist ik al, dus dat verrast me niet.
    Maar bedankt voor je felicitaties, ik hoop dat jij gelijk krijgt en ik nodeloos pessimistisch ben ;):).
     
  13. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Sluit me bij Paula aan, een prachtige test! waarom denk je dan zelf dat het niet goed zit? Je hoeft niet altijd wat te voelen he?

    En je had idd gelijk dat je het zo snel wist! Voor nu ben je echt gewoon zwanger hoor.
     
  14. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Waarom ik dat denk...pfff... meerdere dingen: geen zwanger-gevoel, geen symptomen van zwangerschap (zoals liespijn), wel symptomen van aankomende menstruatie (ok, dit gaat ook vaag klinken, maar het is elke ronde toch zo: gloeiende wangen een paar dagen voor NOD), baarmoedermond was heel hoog (=zwangerschapsteken bij mij) maar zit nu weer op normale hoogte, enz. Daarom dus. Ik weet dat het allemaal klinkt als hocus-pocus en 'kun je niet weten' maar ik heb de afgelopen tijd zo vaak dan mijn gut feeling genegeerd en mezelf valse hoop aangepraat met iets, en elke keer weer gedacht; ik had naar mijn gut feeling moeten luisteren. En mijn gut feeling zegt nu dat het niet iets is.
    Maar goed, nogmaals, ik hou me aanbevolen voor een dik vet ongelijk in deze! ;)
     
  15. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Ik ga duimen op een goede innesteling, op hoeveel dpo zit je nu?

    ik lees ongeveer 10 dpo, nou dan is dit een prachtige streep, ik feliciteer je gewoon toch!
     
  16. stamperke

    stamperke Actief lid

    Jun 28, 2010
    391
    0
    16
    het ziet er toch wel heel positief uit zou ik zo zeggen, begrijp ook wel de angst die er zit maar hier had/heb ik bij alle drie de zwangerschappen niks van last ofzo en kijk we zitten ook bijna aan 24 weken.
    het wil niet zeggen omdat je niet veel tekenen hebt ofzo dat het daarom altijd fout loopt hoor.
    maar ergens begrijp ik je ook wel.
    hopelijk heb je binnen 2 dagen opnieuw een duidelijker testje in handen, maar nogmaals het ziet er echt wel goed uit ;)
     
  17. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Ik weet het niet helemaal zeker hoor, kan ook eventueel 11 dpo zijn. Maar zoiets, 10 a 11 dpo. Bedankt voor je felicitaties en het duimen, ik zal het nog wel laten weten in dit topic over een paar dagen wat dan de stand van zaken is ;).
     
  18. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Dank je :). Ik weet dat het niets hoeft te zeggen, maar toch. Ik heb verder bij mijn dochter's zwangerschap ook niet veel kwaaltjes gehad, maar wél in ieder geval het 'ik ben zwanger!'-gevoel en dat ontbreekt nu volledig. Denk dat dat het probleem is.
     
  19. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Meid ik heb bij deze zwangerschap ook heel duidelijk mn innesteling gevoeld puur omdat ik dezelfde symptomen kreeg als bij de eerste.
    Daarna niets meer nergens last van.
    Jou streep is nu op 10/11dpo al beter als de mijne toen was.
    Ik heb goede hoop voor je! En ik hoop dat je ongelijk heb over je gevoel!
    Zal voor je duimen iig.
     
  20. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    Nov 14, 2011
    2,616
    2
    0
    Dat is lief van je :). We gaan het maar gewoon afwachten, zoals altijd. En tot die tijd maar eens verder met werk, in plaats van op zp rond te lummelen! :D;) *geeft zichzelf trap onder de kont*
     

Share This Page