@Bertina: niet vervelend bedoeld, maar er is toch al bloed bij je geprikt? Want wat is de reden dat je zo snel naar de dokter gaat? Voorgeschiedenis ofzo? Ik ben nog nooit naar de dokter geweest ook nu niet nu ik overtijd ben en m'n testen niet donkerder worden. Als ik niet 'ongesteld' wordt bel ik maandag gewoon de verloskundige. Waarom test je maandag gewoon niet nog een keer met ochtendurine? Dan heb je veel meer duidelijkheid dan de dokter je op dit moment kan geven
@ Bertha: Ik heb ook zo een test alleen ik krijg hem niet zo duidelijk op de foto. Enkele dames vroegen om de test in originele kleur. Bij deze de test in originele kleur van 18 december (8 dpo)
Maar dat ik niets zie betekent niet dat de anderen ook niets zien Daarnaast is het altijd moeilijker op foto te krijgen
Haha sorry bedoelde het niet bot... De foto is ook erg onduidelijk bij avond licht genomen. Ik ga zo weer testen halen dus ben benieuwd of mijn lichaam mij zo voor de gek kan houden.
Bloedverlies bij het afvegen, had het al verwacht. Heb echt flinke buikpijn. Miskraam nummer 4 is een feit. Nu wilde ik eigenlijk aan de pil gaan omdat we reis gaan maken over 6 weken. Maar lijkt mij niet verstandig, zit ik helemaal vol hormonen. Hopelijk niet al te lange cyclus dan en dan aan de pil bij volgende menstruatie
Ik moest zowiezo terug komen omdat de klachten maar blijven . Heb september mk gehad dus vandaar. Wil van de klachten af aangezien ik er veel last van heb en ik midden in verhuizing zit ik schiet niks op zo met die hoofdpijn rugpijn en de rest er omheen. Wil het afsluiten echt maar, Omdat ik me zo blijf voelen ( precies als bij mijn eerste zwangerschap ) wil de huisarts me terug zien. Snappen jullie dat .
Ff rekenen hoor je was 11 dagen overtijd toe gaan bloeden nu een week verder duss cd 18 nu? Weet natuurlijk je cyclus niet maar kan het zijn dat je nu een eisprong heb?
R85 sterkte meid ook al zag je het aankomen het blijft verdrietig Hoop voor je in 2014 meer geluk knuffel
Hoeft niet maar kan zeker heb het hier op het forum zo vaak gezien. Mss ook eens een ovu test doen als je die heb? En voor de zekerheid gezellig maken thuis?
Vanmorgen een test gedaan. En.als ik goed kijk zie ik echt den tuur streep. Maar krijg hem niet op de foto