Ik zou werkelijk zot worden als ik nu pas een idee had van de geboortekaartjes ofzo! Dat van ons ligt al vast sinds september of oktober ofzo... Nuja, ik maakte het ook zelf en ik wou het achter de rug hebben! Heel het huis is inmiddels spik en span *trots* en mijn naaiprojectje is ook af! Hoera! NU mag mijn water breken seh!
Nou die vrienden boffen maar met jou Tielo. Jouw naaiproject is weer prachtig! Ikzal voor je duimen dat je vliezen breken.....duim, duim, duim!
Ik kom heel trots vertellen dat wij iets over half 5 hele trotse ouders zijn geworden van een lief, klein meisje. Ze heet Niké Florine en weegt 2750 gram. Omdat ze 4 weken te vroeg is blijven we nog een paar dagen in het ziekenhuis.
Gefeliciteeerd Cinderellea! Ben benieuwd naar je verhaal maar eerst lekker genieten. Mooie naam hoor!
Cinderella gefeliciteerd met jullie meisje! Geniet van elkaar en hopen dat jullie snel naar huis mogen! @tielo: wat is het dekentje leuk geworden! Echt superschattig met die uiltjes! Kan me wel voorstellen dat het voor jou frustrerend is dat iedereen al aan het bevallen is terwijl jij bovenaan stond. Maar nog even geduld, zo lang zal het vast niet meer durven! Hier druk dagje gehad, allemaal winkels afgeweest. Heb maar vast de klossen gehaald, nog klitteband om de letters van de naam aan de muur te bevestigen en wat kleine dingetjes. Ben echt gaar nu. Ook nog 3 wassen gedraaid en de kamer van de jongens (samen met hun) opgeruimd. Beetje nesteldrang denk ik. Nu maar ff rustig aan doen en morgen ook een wat rustiger dagje.
Waaauw Cinderellea, wat is dat snel gegaan bij jou zeg! Daar teken ik voor! Geniet ervan meid, een dikke proficiat!
Goedemorgen meiden, Hoe gaat het met jullie? Allemaal een beetje een goede nacht gehad en nog weekendplannen..
Gefeliciteerd Cinderella! Wat snel Gisteravond half 11 begonnen de eerste harde buiken weer om de 10 min. Al gauw werden het echt heftige krampen om de 2-3 min. Na een uur maar even gaan douche omdat de vorige keer toen alles weg was. Kwartiertje gedouchte maar bleef om de 2-3 min komen. Uit eindelijk om 1 uur de vk gebeld die om half twee er was. Zij naast mij gezeten om het bij te houden. Flinke krampen maar de weeen hielde na een half uur steeds korter aan. Na inwendig onderzoek geconstateerd dat er weer geen ontsluiting was ontstaan.. 😔 Uiteindelijk afgesproken om maar te gaan proberen te slapen en het aan te kijken en evt energie op doen. Nu weer stukken rustiger. Wat is dit frustrerend.
Bean, dit is idd frustrerend! Mijn gyn zegt altijd: als je het kan verhelpen met een Dafalgan of als het van voorbijgaande aard is, dan is het oefenwerk en moet het echte werk nog komen... Erg frustrerend!
Ik vraag mij ook echt af of het nu alsnog gaat doorzetten of dat het weer gaat overwaaien. Volgens de vk is dat het grote raadsel van moeder natuur.
Goedemorgen, hier ook een onrustige avond en nacht gehad. Flink last gehad van rugweeën, onder de douche gestaan en zakte niet af, de vlos gebeld, maar moest toch nog ff afwachten en proberen te slapen. Heb 3 uurtjes geslapen en het is iets afgezwakt. Dus het rommelt hier flink! Nu hopen dat het door gaat zetten...