Hallo allemaal, Ik ben nieuw hier en 36.6 weken zwanger van mijn derde zoontje, broertje van Tobias en Jasper. We hebben al heel lang gezocht, maar we komen er niet uit en de tijd begint nu toch echt te dringen. Welke naam vinden jullie nou het allerleukste bij Tobias en Jasper? Maakt niet uit hoeveel letters, hoeveel lettergrepen, beginletter etc. Alleen geen rijmende namen (Lucas, Oliver, Thomas). Alvast bedankt! Gladiola.
Simon, Arthur, Daniël, Benjamin en Nathan vinden we wel leuk, maar te "standaard". Benjamin niet, maar we willen wel meer dan 3 kinderen (we weten dat het niet zomaar te plannen valt, maar het is wel de bedoeling dat er nog meer komen). De rest wordt moeilijk. Ben even vergeten te vermelden dat de jongens half Amerikaans zijn, we spreken de namen dan ook uit als [to-bai-es] en [djes-per]. Had ik gelijk moeten vermelden, sorry! Namen waar we aan hebben gedacht zijn Flynn, Elijah, Daniel, Samuel, Vincent etc.
Alle namen die je noemt stonden op ons lijstje , dus wie weet vind je iets tussen de rest: David Ruben Casper Arthur Robin Oscar Abel Adam Benjamin Boris Felix Simon Daniël
gezien de amerikaanse uitspraak zou ik gaan voor iets in de trend van: - Arthur - Victor - David - Samuel
Wat leuk! Mijn man heet jasper en ik vind tobias ook erg leuk. Mijn zoon heet julian en deze tweede gaat (juist wel benjamin heten. Mijn voorkeur voor een tweede naam is olivier. Ik snap je opmerking over namen die rijmen niet, want die je noemt rijmen toch niet allemaal? We vinden dus hetzelfde leuk! En julian kun je ook op zijn engels uitspreken (al vind ik dat zelf irritant als iemand dat doet, hihi)
Haha, wat toevallig zeg! Julian is inderdaad een hele leuke naam, die ga ik eens even bespreken. Gek dat ik daar steeds overheen heb gekeken, Julian hoor je toch eigenlijk best veel! O en over dat rijmen: Lucas en Thomas rijmen op Tobias en Oliver rijmt (niet helemaal, maar lijkt te veel) op Jasper. Zo bedoelde ik het, maar het was inderdaad misschien een beetje onduidelijk, sorry! Van de andere namen vind ik Robin en Oscar heel leuk, dus ook die ga ik eens even door manlief laten keuren.
Helaas vindt mijn man Robin en Oscar niet zo leuk bij de namen van de andere jongens. Wel oké, maar niet super. Julian [djuu-lie-jun] vindt hij wel heel leuk, maar hij zit een beetje met 1x beginletter T en 2x beginletter J. Zouden jullie dat erg vinden?