3G op vakantie

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by Tese, Dec 23, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tese

    Tese Niet meer actief

    Wij gaan vandaag op vakantie naar België. Hoe zit dat met m'n 3G? Kost het veel geld als ik die aan laat staan? Ik kan er niet duidelijk wat over vinden op Google.
     
  2. Marnatman

    Marnatman Fanatiek lid

    Jun 17, 2010
    2,382
    206
    63
    Male
    Bedrijfsleider
    In Grunn
    Als je je limiet aan hebt staan kost het max ongeveer 60 euro per maand. Alleen als je na 2 uur door de limiet bent (50MB ongeveer) heb je de rest van de vakantie geen internet meer.
    Het beste kan je een bundel activeren voor gebruik in het buitenland. Daarmee voorkom je iig erg hoge kosten. (2000 euro extra kosten komt regelmatig voor en wordt niet kwijtgescholden)
    Of puur en alleen gebruik maken van wifi.
     
  3. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Ik zou ff de kleine lettertjes bij je provider erop naslaan. Internet in het buitenland is doorgaans reteduur. Mijn iPhone zet roaming en 3G automatisch uit zodra ik de grens over ga. Ik zoek wel een wifi ergens of ik internet gewoon niet op vakantie. Wel lekker rustig ;)
     
  4. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    Ik zou je roaming zowieso ff uitzetten. Kost je een hoop geld! En verder duidelijk navragen bij provider EN kleine lettertjes lezen. Event. idd een bundel voor het buitenland aanvragen.

    Ik heb via de playstore een 3G watchdog er opgezet. Ik stel mijn limiet in en ik check regelmatig of ik er al aan zit. Zo kom ik niet voor een verrassing te staan. Heb nl eerder al een rekening gehad van 350 euro.
     
  5. Zonnestraal2

    Zonnestraal2 Bekend lid

    Jul 28, 2009
    793
    0
    0
    Wat ik altijd doe is ik koop een prepaid kaart met internet van het land waar ik.ben heb je vaak voor 20 euro de hele maand internet.
     
  6. GFH

    GFH Fanatiek lid

    Dec 27, 2010
    3,539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Even op de site van je provider kijken.
     
  7. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    Apr 16, 2013
    4,184
    1
    0
    Ik hoor altijd van mijn moeder dat het enorm duur is. Zij doet de omgekeerde tour overigens van België naar Nederland ;).


    Ik heb zelf geen internet op mijn telefoon - ik heb heel bewust geen smartphone - en ik mis internet niet op vakantie.
    Thuis zit ik vaak op mijn laptop, maar op vakantie moet ik echt niet te vaak internet hebben (bij een lange reis check ik 2 keer per week mijn mail in een internetcafé).

    Overigens ... als je op hotel zou gaan in Vlaanderen hebben de meeste tv's wel Nederland 1, 2 en 3. Die geven ook nieuws :).
    (In Wallonië ben ik er niet zeker van.)
     

Share This Page