Nod lijst 16 t/m 31 januari 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door bebi34, 16 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chriss

    Chriss Fanatiek lid

    27 jul 2013
    1.764
    194
    63
    Vrouw
    Verdikkie verdorie! Ik net alles uitzoeken en opschrijven om die lijst een keer bij te werken (ik wachtte even t weekend af omdat bebi zei dat ze t zou doen) ga jij t opeens doen! :p
     
  2. Juf1985

    Juf1985 Niet meer actief

    Hey Petrouschka,
    Wij lopen echt gelijk op. Vorige nodronde zat je ook al een dag voor me. Nu deze lijst eens even roze kleuren, afgesproken ;)?
     
  3. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Sorry.....:(
     
  4. Mipsie

    Mipsie Actief lid

    1 dec 2013
    127
    2
    16
    NULL
    NULL
    Ja, mij :D

    Mipsie, 31 jaar, 1e kindje, ronde 1, nod 21 januari
     
  5. Petrouschka

    Petrouschka Actief lid

    2 okt 2013
    378
    0
    0
    Hihi, afgesproken!
     
  6. Chriss

    Chriss Fanatiek lid

    27 jul 2013
    1.764
    194
    63
    Vrouw
    Haha ja indd!! :p nee hoor prima natuurlijk! Maar was helemaal fanatiek begonnen ;)

    Wel jammer om jou ook weer hier te zien!
     
  7. Petrouschka

    Petrouschka Actief lid

    2 okt 2013
    378
    0
    0
    @chriss: ik zie dat je vandaag een echo hebt geraden morgen met Clomid start. Mag ik vragen waarvoor de echo was? En is de clomid om een innesteling te bevorderen of de LF te verlengen?
    Ik overweeg namelijk ook om naar de huisarts te stappen in januari. Wil graag eerst wat extra informatie vergaren van andere meiden hier.
     
  8. MMMarian

    MMMarian Bekend lid

    12 mei 2013
    515
    0
    0
    Ok, hoe vaag is dit dan... Ik ben 8 dagen (!!!) ongesteld geweest.. normaal een dag of 4/5.. nu was het dag 1 minimaal, dag 2 vrij veel en van dag 3 t/m 8 bruinverlies licht.. En omdat mijn vriend er nog steeds van overtuigd was dat ik zwanger zou zijn (is die al 2 weken, hij kan het zien zegt die) en omdat de feestdagen eraan komen (met het oog op een wijntje drinken) toch een test gekocht vandaag. Eind van de dag gedaan en zien we toch ineens na een minuut of 3 een vaag lijntje!!! We doen het er absoluut niet voor en wachten nu een week en testen dan opnieuw.. maar dit is wel de meest duidelijke lijn die we hebben gehad! Maar na een menstruatie? Snap er niets van..
     
  9. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    @ chriss. Ten eerste jammer om jou ook weer hier te zien.... maar je bent nu wel in het mmm beland?
    @ mmmmarian: dit zou zo mijn verhaal kunnen zijn. Ik zou even aankijken met testen en eventueel een digitale test doen. Ik heb precies het zelfde gehad en bleek uiteindelijk een vroege miskraam te zijn. Heb je een foto van de test?
     
  10. Chriss

    Chriss Fanatiek lid

    27 jul 2013
    1.764
    194
    63
    Vrouw
    Hoi! Ja maand 2 is dit! Ik zit aan de clomid omdat ik zelf geen eisprong had....cyclussen van minimaal 45 dagen...ze kwamen erachter dat mn ei maar 12mm werd en niet verder groeide. Vandaar nu clomid om mn ei verder te laten groeien (Ei springt pas bij 18mm)
     
  11. Momo81

    Momo81 Bekend lid

    19 okt 2013
    515
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey meiden
    Wij gaan gewoon voor een goed begin van het nieuwe jaar met zn alle!!!
    Dikke knuf voor iedereen.

    Hier zijn de ovutesten binnen. Daar ga ik deze maand maar eens mee beginnen. Eens kijken waar mn eisprong nou zit.
    Heb de cb digitaal gekocht. 20 stuks dus zodra de ongi weg is gaan we opzoek naar mn ei.
     
  12. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Hier ook testen gekocht, maar ff braaf een tijdje doen... hoop dat ze op tijd binnen zijn!
     
  13. furby

    furby Bekend lid

    14 mrt 2010
    848
    99
    28
    NULL
    NULL
    Ik start deze maand ook weer met ovulatie testen!

    Ik hoop zo dat 2014 voor ons een top jaar word. Dames ik wens jullie hele fijne feestdagen en een roze 2014!
     
  14. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Ik wens iedereen ook alvast een super vruchtbaar 2014 en natuurlijk voor dit jaar nog fijne kerstdagen!:D
     
  15. MMMarian

    MMMarian Bekend lid

    12 mei 2013
    515
    0
    0
    Hoi hoi.. nou bij een vroege miskraam had ik al eerder een streepje moeten hebben toch? Ik heb me suf getest de afgelopen tijd en geen streep te bekennen.. Al zou het een vroege miskraam geweest zijn, is dit voor mij ook al goed.. ik had me er zoiezo al op ingesteld dat het deze ronde niet gelukt was, en als het een miskraam is, dan weet ik in ieder geval dat het allemaal naar behoren werkt ;) we hebben besloten vrijdag nog een keer testen.. We hebben namelijk heel vaak lijntjes op een test.. welke ik ook doe.. alleen die verdwenen de dag erna als die goed opgedroogd was.. nu is alleen maar duidelijker.. ik zal straks proberen om hem op de foto te krijgen.
     
  16. MMMarian

    MMMarian Bekend lid

    12 mei 2013
    515
    0
    0
    En voor iedereen hier heleeeeee fijne dagen!! Geniet van en met elkaar! <3
     
  17. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Ik had idd voor mijn NOD al vage lijntjes. En CB digitaal zei toen NIET ZWANGER. Toen ben ik ongi geworden naar mijn weten. Maar dit hield 7 dagen aan, heel lang voor mij, normaal ben ik maar 3 a 4 dagen ongi. Toen was ik een week later nog misselijk tot overgeven toe. Heb daarna een Action test gedaan en die gaf netjes binnen de tijd een duidelijke 2de lijn. Zo'n duidelijke lijn had ik nog niet gehad zeg maar. En de dag erna een digitale test gedaan en zei: zwanger. Was zonder weekindicatie. Daarna heb ik de huisarts gebeld en echo laten maken. Daarop was helaas niets te zien en bloedtest was 2. Dus geen zwangerschap zeiden ze. Maar waarom ik die positieve testen had, konden hun niet verklaren. Ze denken dan automatisch aan een vroege miskraam.

    Nu wacht ik tot wanneer mijn ongi komt en of alles nog normaal loopt, heb altijd mooie cyclussen gehad. Netjes 28-29 dagen. Eigenlijk moet ik 27 december ongi worden, maar totaal niet het gevoel. Ik heb meer het zwanger gevoel, alleen kan dat niet. Hebben totaal niet bewust geklust, dus lijkt me sterk.:)

    Maar bij jouw ook spannend. Ik zou je echt aanraden om CB digitaal ff te doen. Die geeft gewoon meteen zekerheid, beter dan streepjes kijken!;)
     
  18. MMMarian

    MMMarian Bekend lid

    12 mei 2013
    515
    0
    0
    Hoop dan voor jou ook de 27e een mooie streep! Kan altijd he, je kan de hele maand zwanger worden zeggen ze :D

    De CB digitaal durf ik nog niet.. Ik heb altijd zo'n idee als je streepje zo licht is... en CB heeft meer hcg nodig toch
     
  19. Leeuwinnetje14

    Leeuwinnetje14 Fanatiek lid

    26 sep 2013
    1.907
    0
    36
    Ja ze hebben mij hier op het forum verteld dat CB digitaal zonder weekindicatie een HCG nodig heeft van 50. Dus het is gewoon raar dat ik na een normale ongi op zo’n test positief kan plassen. Dus dat heb ik ook tegen mijn vriend gezegd, ik kan gewoon positief plassen. Mijn bloedtest 5 dagen later was 2. Dus hij is enorm gezakt. Maar ik heb dus na mijn ongi pas positief getest en daarna geen bloed meer gezien. Dus of het nu toch een miskraam was, er was niets te zien op de echo, dus ga er gewoon van uit. Veel HCG om positief over CB test te plassen bouw je normaal niet op.

    Nee zwanger ben ik deze maand niet. We hebben helemaal buiten ovulatiedagen het gezellig gehad. Maar man, wat doet mijn rechterborst zeer. Niet normaal, snap er niets van…..

    Snap wel dat je CB digitaal niet durft hoor… Ik vond het ook heel spannend. De eerste keer was toen ook NIET ZWANGER en toen ik de dag erna ongi werd, was ik zo teleurgesteld in mezelf. Maar ik kan je ook een goed gevoel geven. Je weet dan dat je niet zwanger bent en dan kun je door…….. Al deed ik dat wel, maar een week later positief plassen had ik ook niet verwacht. Toen had ik een dubbel goed gevoel wat er 5 dagen later met tranen uitkwam. :(
     
  20. Zwangels

    Zwangels Fanatiek lid

    22 jun 2012
    3.350
    450
    83
    Vrouw
    Schoonebeek
    Hoi dames,

    Ik mag me hier melden voor het nieuwe jaar, helaas vandaag ongi geworden :(

    Voor de lijst:
    Zwangels (31 jaar), ronde 30 (ronde 21 na vroege miskraam), 1e kindje Nod is 19 januari
     

Deel Deze Pagina