Idd charmed het is fijn dat er actie word ondernomen en naar mijn gevoel word geluisterd. Na de eerste echo hoor ik vanzelf wat het verloop zal zijn.
Ja hoop het ook heb geen idee hoelang zoiets duurd?? En er zit oud en nieuw tussen dan doen ze die dingen vast niet. Werken je maagtabletten goed nu?
Ik denk dat voor 1januari lastig wordt, misschien 2 of 3? Heb je m tegelijk met mij. Heb geen last meer gehad van maagzuur en ben gek genoeg al sinds gisteravond niet meer misselijk geweest..... Echt bizar Hoe gaat het met jou verderz?
Hallo meiden, hier nog een as moeder..... 11 februari uitgerekend van een meisje en heb al een meid Verder gaat het hier best goed op een uitpuilende bekkenbodem en slecht slapen door veel plassen na. Alleen nu al enkele dagen hoofdpijn, maar zal wel minder worden nu.
Meid wat fantastisch! Hopelijk hangt die misselijkheid samen met dat maagzuur en als dat zuur over blijft jaar misselijkheid ook weg dat zou echt super zijn! Ja wie weet heb geen idee hoe snel je meestal terecht kan als je belt we will see! Verders gaat het wel okee slaap redelijk enkel als ik plassen moet meestal rond half 4 kan ik niet meer in slaap vallen. Maar hey ik ben bekkenpijn vrij maagzuur onder controle dus mag niet klagen haha Enkel heerlijke beurse ribben van een enorm druk kereltje♥ maar hey liever dit dan zorgen omdat ik hem niet zou voelen. Zoals mijn man zegt alles voor de kinderen haha
Paula wat fijn dat ze er naar gaan kijken. Ik ben benieuwd. We wilden eerst een andere boom maken (op internet gezien) maar dat was toch niet zo mooi. Dus is het deze geworden. Een deel van internet en een deel zelf bedacht. De ballenbaan is wel zelf bedacht en de planken (boeken en commode) ook. Reb wat fijn dat je je eindelijk beter voelt! Tigermommy, jullie waren toch ziek of ben ik nu in de war? Hoe gaat het? Heeft iemand nog wat was Yasmin gehoord?
Vandaag heb ik een drukke dag gehad. Eerst kapper, daarna op visite en toen nog naar de bouwmarkt. En ook nog een lamp gekocht. Zo'n wolken lamp kennen jullie die? Een lamp met groot licht en allemaal kleine lampjes. Nu even op de bank zitten. Als het goed is word de babyfoon zo bezorgd. En zo even de eerste babywas opvouwen.
Welkom Sandana! Gezellig! Standaard om half 4, das wel gek haha. Maar wel fijn dat je de andere dingen onder controle hebt. Trouwens, heb de lijst even niet bij de hand, maar had jij niet binnenkort ook een liggingsecho? Logo, veel plezier met de babywasjes Isofix staat in de auto, wat een makkelijk ding zeg! Voorlopig staat hij even bij ml in de auto, maar zodra ik alleen met mevrouw op stap ga komt hij standaard in mijn auto. Leuke besparing zo via marktplaats in ieder geval. Pompom, groundhog day komt op tv, zo'n heerlijk foute film..... ♡♥ Maarja, gaan we niet kijken want ml kan het niet aan (zou de derde keer dit jaar zijn, lol).
Ja klopt 7 januari liggingsecho die doen ze hier standaard (eigen apparatuur) Wat fijn dat je isofix nu al bevalt en nog een koopje ook helemaal mooi! Groundhog Day is een super film vind hem zo leuk! Wij hopen nog op Turbo Man met arnold swazenegger die zien wij graag haha
Ooohw eigen apparatuur, dacht wellicht kunnen ze hem ruilen zodat je eerder de groei-echo hebt... Maar gaat dus sowieso niet. Hahaha die film verbaast me niks, als ik zie wat voor spiermassa's ik soms voorbij zie komen op facebook
Haha lol! Wij moeten altijd zo lachen om zn accent its turbo time! Nee dat gaat niet groeiecho is in het ziekenhuis en liggingsecho doen ze zelf.
Vandaag heeft mijn zus gebellypaint...zo goed gelukt hihi. View attachment 368022 View attachment 368023
Wauw, wat een mooie bellypaint! Supercute! Liggingsecho was goed gisteren. Ons meisje ligt lekker met haar hoofd naar beneden. Ze is nog niet ingedaald, maar ik heb nu het gevoel dat ze daar vandaag mee begonnen is. Weet niet of het klopt...
Wauw Wendy, wat mooi zeg! Ik meld me weer even na de feestdagen, weinig te melden hier. Ga nu eerst eens even alles bijlezen!