Zal het begonnen zijn??

Discussion in 'Zwangerschap' started by mappel, Dec 28, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chebu

    Chebu VIP lid

    Dec 17, 2007
    7,174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Waarom onzin? Ik heb dat bij onze tweede wel zo ervaren. Dat jij dat niet hebt gehad, zegt niet dat alle vrouwen die bevallen deze ervaring niet hebben? :(
    Of is jouw ervaring waarheid?
     
  2. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    May 18, 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje lezen is lastig..

    Zal het even uitleggen.. De mevrouw waar ik op reageer roept dat je wel weet wanneer je echte weeen hebt en wanneer je twijfeld het gewoon oefent weeen zijn en dat is onzin zeg ik. Niet iedereen herkent echte weeen, helemaal niet wanneer ze alleen in je rug/benen zitten.
     
  3. Joli86

    Joli86 Fanatiek lid

    Feb 13, 2013
    2,070
    97
    48
    Voor ons is het ook het eerste kindje, dus ook alles nieuw! Ik ben ook niet zo snel in bellen, maar in jou geval had ik echt aan de telefoon gehangen al is het maar om advies te vragen. Kan het kloppen dat dit voorweeen zijn? Is er nog iets waar ik op moet letten? Kan ik nog iets doen om het te verzachten? Zo is je verloskundige tenminste op de hoogte!


    Als snachts je huis in de fik staat bel je toch ook 112, ga je toch ook niet denken, het is weekend en al laat ik bel morgen wel als het nog steeds fikt...
     
  4. mappel

    mappel Niet meer actief

    Ja dat vind ik ook heel slordig hoor, heb er niet van geslapen. De volgende morgen belde ik weer, mijn moeder gevoel zat niet goed. Toen kreeg ik een lieve vk aan de lijn, die kwam direct en stuurde me door naar het ziekenhuis. Ze heeft haar collega toen ook gezegd dat ze dat niet goed opgelost had.

    Weetje, het is zo bepalend welke vk je hebt. Laatst was ik op controle bij een hele lieve vk. Ze vroeg of ik voldoende leven voelde, nee niet echt zei ik. Ze vroeg waarom ik niet gebeld heb toen, dus ik zei, dat heb ik wel gedaan, maar jouw collega vertelde dat het bij de termijn hoort (toen 34 weken) En omdat ik er ook geen verstand van heb, heb ik dat voor waar aangenomen. Toen ben ik direct naar het zh gestuurd voor echo en ctg en kwam die hoge hartslag er uit. Bij de volgende controle had ik een andere lieve vrouw, die hoorde mijn verhaal aan en zei 'je kunt ALTIJD bellen hoor, maakt niet uit hoe laat!' Dus dat deed ik dan ook maar 1e kerstdag, had die minder leuke vk dienst;)

    Dus vandaar mijn belangst, als ik de verkeerde tref, geeft ze me altijd het gevoel dat ik bel voor onzin en wil ze meestal ook niet komen.
     
  5. Miek89

    Miek89 Fanatiek lid

    Apr 15, 2013
    1,251
    177
    63
    Ik zou als ik jou was dit toch bespreekbaar maken, dit kan die vlos echt niet malen hoor hoe laks ze met jou om gaat! Echt belachelijk gewoon.
    Zou het echt doen, stel dat je haar treft tijdens de bevalling. Zou me niet op mijn gemak voelen als ze de andere keren dat jij gebeld hebt niet serieus heeft genomen.

    Hoe is het nu met je?
     
  6. mappel

    mappel Niet meer actief

    Morgen ga ik weer voor controle, ik zie ook in dat het beter is om het bespreekbaar te maken.
    Mijn buik is nu weer rustig. Ben heeeeeel benieuwd of de baby nu ook ingedaald is:)
     
  7. Chebu

    Chebu VIP lid

    Dec 17, 2007
    7,174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Jij vindt het onzin. Ik ben het met de mevrouw eens. Ik wist wel wanneer het echte weeen waren. Ik heb 1x voorweeen gehad en toen twijfelde ik idd. Het overgrote deel van de moeders die ik persoonlijk ken, wist idd wanneer het echte weeen waren.

    @Mappel, kin je niet aan de telefoon vragen of je voorkeursvk je kan helpen?
     
  8. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    May 18, 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    En dat is nou net mijn punt!!
    Omdat jij het wel hebt herkent wil dat toch niet zeggen dat alle vrouwen dat hebben.
     
  9. Chebu

    Chebu VIP lid

    Dec 17, 2007
    7,174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Nee maar zoals jij schrijft met "klinkklare onzin" is dan ook niet waar. Want het is geen onzin.
    Klinkklare onzin klinkt mi nogal denigrerend.
     
  10. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    May 18, 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    @mappel
    fijn dat je je vanochtend beter voelt. Jammer natuurlijk dat het niet heeft doorgezet maar ik denk dat het wel.begonnen is en dat is spannend.
    Hopen dat het niet nog 5 weken gaat duren
     
  11. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    Sep 4, 2007
    4,576
    82
    48
    Geloof me, wanneer het écht zover is...dan weet je het echt wel en lach je hier om ;)

    Extreme uitzonderingen daargelaten natuurlijk.
     
  12. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ik begrijp je hoor;) maar zo mag het niet gaan...
    Ze moeten je gerust kunnen stellen en je belt niet voor "stomme" dingen... En al deed je dat wel. Het hoort bij hun beroep.

    Ik zou die mevrouw anders zelf eens aanpreken ?

    Maar laat je door zo'n persoon niet tegenhouden om te bellen he, het gaat om je kindje en wat zi ervan vindt.... Nou dat steekt ze maar in haar achterwerk;)
     
  13. Hysterisch

    Hysterisch Bekend lid

    Aug 24, 2013
    760
    0
    0
    Wat een teef van een VK zeg! Ik zou een klacht indienen en niet meer door haar geholpen willen worden. Echt belachelijk hoe zij haar werk doet.
     
  14. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    May 18, 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Een goeie verloskundige is belangrijk. Je moet haar wel kunnen vertrouwen.
    Bij mijn eerste zwangerschap ben ik ook van de ene verloskundige praktijk overgestapt naar een andere. Ik had een bloeding met 10 weken zwangerschap. Ze waren niet van plan om even langs te komen of een echo te maken. Dat vond ik reden genoeg om een nieuwe vk te zoeken.
     
  15. mvm2008

    mvm2008 Actief lid

    May 18, 2013
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dus wel iets doen met die verloskundige. Zeker aangeven dat je niet door haar begeleid wil worden. Helemaal niet wanneer je bevalling echt begint. Dat is je recht hoor.
     
  16. Lara1985

    Lara1985 Bekend lid

    Feb 24, 2013
    803
    0
    0
    Zuiden van Nederland
    Hoi Mappel. Wat heb jij een rare vk! Ik zou me bij haar ook niet op mijn gemak voelen. Geef dit aan aan een andere vk.
    Bij mijn nacontrole heb ik een keer een vervangster gehad ivm vakantie. Dit was een echte kenau! zelfs de kraamhulp vond haar advies erg slecht. Ik heb toen aan mijn eigen vk aangegeven dat ik haar echt NOOIT meer wilde hebben. Is ook niet gebeurd. Dit wa gelukkig een vervangster.

    Volgende keer gewoon bellen hoor!
     
  17. mappel

    mappel Niet meer actief

    Ik ga het morgen aangeven. Afgelopen jaar is een kennis van mij bevallen van een dood kindje, heeft meerdere malen om doorverwijzing gevraagd, niet gekregen (zelfde vk) Ze had suiker bleek achteraf en dat is nooit extra gecontroleerd. Met 41 weken overleven, 58 cm.groot en 5 kg!! Baby was te groot geworden.....
    Erg he? Ik kan niet overstappen, want ze zijn de enige in ons gebied. 20 km verder zit er pas weer 1...
     
  18. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Jeetje ... Is dat bewezen dat zij fout zat dan? Want zo iemand mag niet meer werken als vk dan...

    Nee die persoon wilde ik dus absoluut niet
     
  19. AuroraM

    AuroraM Actief lid

    May 15, 2013
    167
    1
    18
    Gooi
    Hoe gaat het nu Mappel ?
    What vk. Misschien kijken of je kunt overstappen naar de zorg in het ziekenhuis?
     
  20. mappel

    mappel Niet meer actief

    Nee valt niet te bewijzen. Deze vrouw heeft aangegeven een extra echo te willen, want ze vertrouwde het niet. De vk.zag geen reden, heeft volgens protocol gehandeld.
     

Share This Page