Utro meiden - DEEL 2!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Sophy, 17 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    De grote finale van de 4mnd sprong? Van middernacht tot vier bezig geweest :( en om zes weer wakker en niet meer geslapen met hoestiemesniffie :(
    Hoeraaaaa hahaha


    Fijne dag meiden!
     
  2. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Werkze betties en tori! Hopelijk gaat de tijd snel en betties hopelijk niet te veel last van je bekken.

    Die Julian wat een grappig mannetje is het toch hihi.

    Hier weer de hele nacht mogen slapen :D denk dat de moeilijke periode nu eindelijk voorbij is :D. Nu nog alleen in slaap leren vallen.
    Vanmiddag lekker zwemmen.
     
  3. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Ha meiden,

    Gisteravond weer even naar het ziekenhuis geweest, had al de hele dag krampen en verloor steeds wat vocht.
    Alles onderzocht, niets te vinden. Vliezen zijn niet gebroken en de kramp waarschijnlijk gewoon voorwerk, pfff. Ook een ctg gehad, beide baby's hebben het nog prima naar hun zin. Vanmiddag mijn normale controle, toch maar even over eventueel inleiden beginnen, mijn lichaam begint het echt een beetje op te geven. Mijn buik begint nu ook te scheuren, ondanks mijn trouwe gesmeer. Gebied rond de navel inmiddels ook gevoelloos.
    Ik probeer meer te doen om het misschien een beetje te trigger en, maar alles doet zeer dus ik hou het niet zo lang vol helaas!

    Betties en tori, werk ze! Ik hoop dat de arbo iets voor je kan doen qua zitten. Hip, leuk lekkervzwemmen, veel plezier! Soph, arme jij. Misschien kun jr vanmiddag als je meisje slaapt ook eventjes een dutje doen anders wordt de dag wel erg zwaar voor je!
     
  4. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Mckenzie, ja dat gevoelloze is echt naar he? En dan scheuren, ai... maar niet zo verwonderlijk met zo'n enorme buik! Gelukkig kleuren die lelijke strepen later wel bij. Je gaat hard op weg naar de 37 weken zeg, wat een topprestatie!

    Sophy, getver wat een pittig nacht dan. Ik denk niet dat jij morgen middernacht gaat halen?? Hopenlijk vandaag een rustige dag. Is manlief ook thuis?

    Hier net oliebollen gegeten, heerlijk! Met al die sinterklaas, kerstverleidingen en nu weer oliebollen ben ik echt in de verkeerde periode zwanger zeg, poeh!
    Nou de ochtend is alweer bijna voorbij. Valt me wel mee en het is vooral erg gezellig. Thuis wachten alleen maar klusjes zoals het hele huis stofzuigen. En dat wil ik helemaal niet doen nu met mijn bekken. Mag manlief lekker gaan doen. Morgenavond komt de familie bij ons. Dus ook kids die bij ons in bed gaan. Betekent dus dat het hele huis op orde moet, want iedereen komt dan overal, getver, haha!
     
  5. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Dusssss.. Gelijk hebben en gelijk krijgen :D:p
    de kleine heks hahaha wij hebben een nieuwe auto :)
     
  6. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0

    Haha goed gedaan!!
     
  7. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Joh lekker genieten van al dat lekkers hoor, je hebt het er straks snel genoeg weer af met twee kindjes :)
    Lekker manlief aan het werk zetten hoor, gelijk heb je anders zit je straks weer met je bekken. En daarbij, jij bent al heel de dag een kindje aan het maken, of dat niets is!!
     
  8. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    haha, thanx Mckenzie!
    Mijn s.zus is dus ook zwanger, nu 15 weken en klaagde tijdens kerst dat er nu toch echt een buikje kwam, en dat terwijl ze in haar xs strakke spijkerbroek zat... en ik moest speuren naar een beginnend buikje. Helemaal niets mis mee natuurlijk, maar ik zit normaal al op 42/44 en voel me inmiddels al een ontpofte olifant!
    Ach ja, lekker boeien! Krijg er een mooi kind voor terug!
    Laat je weer even wat horen na je controle? Ben benieuwd of er een actieplan is nu.

    Sophy, haha! Hebben jullie toch de auto gekregen of een leuk ander aanbod? Top zeg!
     
  9. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Zo even bijgelezen..

    McKenzie heel normaal dat het nu zo zwaar is dat je lichaam er klaar mee is. Al hey gewicht en de kwaaltjes, het wordt gewoon teveel. En dat scheuren oeiii en au! Ik heb tijdens de bevalling (grr echt lastminute dus) opeens 3 mooie striemen gekregen.. Mn oorlogswonden hahaha. Maar met 2.. Je buik staat echt onder hoogspanning.. Doet zeer he. Hoop dat inleiden mogelijk is :) of mss ook acupunctuur voor jou? Knuffel! Je bent er bijna en wat een geweldige prestatie!

    Betties is je huis schoon? Gewoon eten hoor! Je beeb en jij hebben voeding nodig en dat mag best iets lekkers zijn :) en je szus, weet je, als je zwanger bent is een buikje niet om over te klagen maar om,trots op te zijn :) is yoch prachtig hoe je kindje erin groeit en zo"n heerlijke bol maakt :)
     
  10. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Hip heerlijk zeg weer goed geslapen! Je hebt de 8mnd sprong overleefd :D als ik nog een voorstel mag doen, de 4mnd sprong ook maar overslaan en ehhhh de puberteit?! :p ga je morgen met Tess vuurwerk kijken?
    Zit nog met een grote smile naar je banner te kijken.. Bijzonder hoor. En die naam.. Lijstjes kijken en dan vind je vast wat moois!

    Tori was het ok op je werk? Rustig? Jij morgen vuurwerk kijken met Yvi?

    Nou wij hebben tich de auto. Een stationwagon trouwens. Ze hebben die andere mebsen gebeld en een andere auto aangeboden (zij moesten financieren dus goedkoper was beter) en wij dus onze eerste keus :) trots opzij en gewoon accepteren dat we hem alsnog kunnen nemen en niet verder hoeven te zoeken. En war rijdt ie lekker!
    Moppielief had wendag. Beetje gehuild maar eigenlijk vooral heel lief en zoet gespeeld en gegeten en geslapen. Mama is trots en opgelucht :)
    En vanavond vroeg naar bed.. ;) ik zou zoooo graag een goede nacht hebben :)

    Oja mckenzie ze houden je echt goed in de gaten he in het zkh.. Klasse :)
     
  11. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Sophy hopelijk mogen jullie vannacht wat meer slapen, dat is welecht een grande finale he! Laat het er dan eentje van 1 nacht zijn en dan klaar. Hier helemaal geen heftige 4mnd sprong gehad dat was iets van 2x een paar dagen. De 3mnd sprong was wel heftig, maar duurde maar 1,5 week. Zo zie je maar dar elk kindje anders is.
    Ik moet wel een beetje lachen hoor dat jullie toch nog de auto krijgen, gefeliciteerd!
    En wat fijn dat het wennen goed is gegaan.

    Betties lekker eten hoor trek je maar niks aan van die slanke dennen om je heen. Klaagt je s.zusje echt over haar buikje? Is ze er niet trots op? Wat raar!

    Sophy wat gek zeg zo last minute nog wat striemen gekregen. Ik heb er geen benieuwd of dat deze zwangerschap veranderd.

    Mckenzie je zal wel uitgeput zijn van de controle, hopelijk kun je deze week ingeleid worden. Het ziet er wel naar uit dat het 2014 babies gaan worden geloof ik. Je doet het echt zo goed meid! Wat zal het zwaar zijn en je klaagt niks. Respect hoor!

    Tori hoe is het bij jullie? Hopelijk een rustig dagje op het werk gehad. Zijn jullie eigelijk ook al aan het rondkijken voor een andere autostoel? Tess wil niet meer in de maxicosi iedere x hard huilen als ze erin moet. Ze wil rechtop zitten en niet naar achter liggen. Zijn ons nu aan het verdiepen in autostoeltjes die oook achreruit vervoerd kunnen worden omdat dat tot 15mnd aangeraden en sindskort geloof ik zelfs verplicht is en langer eigelijk ook veiliger is. Maar er is weinig in te krijgen echt stom.

    Nou we wilden gaan zwemmen, maar dat is niet gelukt het zwembad hier was dicht wegens onderhoud, beetje raar in de kerstvakantie. Toen doorgereden naar landal, moet je een heel stuk lopen van de parkeerplaats naar het zwembad. Komwn we daar is de balie van het zwembad dicht. Staat er een bordje dat je bij het grandcafe kaartjes gekocht kunnen worden dus hop daar naar toe. Blijkt daar dat je bij de receptie moet zijn aan de ingang van het park bij de parkeerplaats. Ondertussen was het alweer bijna bedtijd voor Tess dus maar weer naar huis :( morgen nog es proberen hihi. Vanavond bij een pannekoekenrestaurant gaan eten was ergleuk met Tess ze keek haar ogen uit naar alle spelende kindjes, helaas was ze tot 21.30 niet in slaap te krijgen zo hyper was ze haha ze stuiterde nog net niet door het huis. Hopelijk slaapt ze wel lekker door.
     
  12. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Hmmm hele reactie getikt, geeft ie een foutmelding, grrr. Controle was ok, moet nu wel 2x pw. Donderdag afspraak met stafarts, hopelijk dan datum plannen voor inleiden, ze stonden er niet negatief tegenover gelukkig.
    Morgen schrijf ik wat uitgebreider. Fijne avond nog allemaal!!
     
  13. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    Oww ik ga geen vuurwerk kijken met Tess, hopelijk slaapt ze lekker door. We blijven ook gewoon thuis met z'n 3tjes. Eerst wilden we een paar daagjes weg gaan, maar alles wat ons leuk leek was vol. Ik ben ook te moe en met vlagen steeds misselijk dus heb geen zin om gezellig te gaan doen met allemaal drukke mensen en lang wakker blijven.

    Betties jij wel een druk feestje morgen veel plezier! En dan heb je nu alles schoon en kun je 1 of 2 jan weer opnieuw beginnen :( laat je man maar stofzuigen en dweilen dat is echt niet goed voor je bekken!

    Gaat de rest nog iets leuks doen?
     
  14. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Goedemorgen! Hopenlijk allemaal goed geslapen en geen 2013 babies!
    Ik kon er vanmorgen echt niet uitkomen, ben inmiddels wel een beetje gewend aan langer slapen in de kerstvakantie. En het is ook zo donker...julian in zijn piratenpak gehesen, vandaag op de bso mogen ze verkleed komen en komt er ook een fotograaf.

    Mijj s.zus is echt wel trots hoor, maar ik had het idee dat zij ook wat aandacht wilde. Aangezien ik echt duidelijk zwanger ben en zij toch ook al 14 weken is maar je dat gewoon nog niet ziet. Verder is ze heel lief hoor en vraagt ze veel. Doe buik die komt echt nog wel haha. Gister een tijd met mijn broer ge-whats appt. Zo grappig hoe hij er mee bezig is, en eigenlijk de helft niet weet maar aan de andere kant het allemaal heel leuk en spannend vindt. Ze gaan 9 jan ook een geslachtsbepalende echo doen en dan 10 jan op vakantie. Ben benieuwd. Ik dacht steeds een meisje, maar zij heeft ook de gekke thuistest gedaan die ik hier van het forum heb. Dan moet je een laag zout in een hoog glas doen en daar urine bijgieten. Afhankelijk van de reactie ( blijft helder of wordt troebel) is dan de voorspelling een jongen of meisje. Net als bij mij gaf dat een jongen... Zitten mijn ouders straks alleen tussen de jongens, oh boy!
    Zo, nu mezelf naar het werk slepen. Korte dag tot max 15.30. Ik kom vast nog wel even buurten hier...
     
  15. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.881
    113
    Noord-Holland
    Mckenzie wat fijn dat er over inleiden gepraat kan worden! Don heb je ook zo goedvals 37w gehaald dus dat is al fantastisch, zijn je meiden echt sterk genoeg :) wanneer zou je dan willen? Meteen vlg maandag beginnen?

    betties succes op je werk! Maak er een rustig dagje van ;) leuk van je broertje.. Mss herkenbaar met hoe nieuw alles voor je man was toen je zwanger was van Julian. Mag hij vanavond beetje opblijven? Vuurwerk afsteken?

    Tori moest jij nou ook werken vandaag?

    Hip je bent wel gedreven om te gaan zwemmen haha. Hoop dat t vandaag beter lukt :)

    Moppie heeft geslapen :) 20-03, 04-07 en toen is ml eruit gegaan om met haar te knuffelen terwijl ik tot 9 kon slapen! Zo lief :)
     
  16. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Julian gaat gewoon naar bed, zalwel laat worden omdat ie vast in de stuiterstand staat. Nichtje en neefje gaan ook naar bed bij ons, en meestal duurt het dan wel even tot ze slapen. Dan maken we ze wakker om vuurwerk te kijken. We hebben zelf geen vuurwerk gekocht. Volgens mij heeft mijn zwager wel wat sterretjes, dus ze mogen wel even in de tuin staan met een sterretje ofzo. Als we ze wakker krijgen... vorig jaar kregen we mijn neefje echt niet wakker en die was de volgende dag heeeeel erg boos dat ie geen vuurwerk had gezien, haha. Dus we beginnen op tijd met wakker maken vanavond ;)

    Zal wel bijzonder voelen vanavond. Wat een raar jaar was 2013. Met een megadieptepunt en een megahoogtepunt en uitzicht op een heerlijk 2014... hoop dat ik het drooghou, haha.

    Hoe kijken jullie terug op 2013??
     
  17. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    2013 was voor ons toch wel een erg bijzonder jaar, kan ook geen dieptepunt bedenken eerlijk gezegd, alleen een beetje jammer dat ik nog geen nieuwe baan heb. Verder alleen maaar mooie dingen. Het eerste kwartaal nog zwanger met alsafsluiter de bevalling van de liefstw en mooiste baby van de wereld :) we hebben ons huisje gekocht en meteen de badkamer en wc helemaal naar onze smaak vverbouwd. De rest van het jaar lekker genoten van ons gezinnetje wat we nu eidelijk hebben.Echt kunnen genieten van alle kleine dingen. En dan als klap op de vuurpijl sluit ik het jaar weer zwanger af :D En niet zomaar een zwangerschap, maar een hele gewone zomaar hoppa raak zwangerschap en daardoor juist heel bijzonder.
    Dus ik kijk graag terug op 2013, maar ook graag vooruit naar 2014 met de eerste verjaardag van Tess, de eerste stapjes van Tess en vast nog veel meer eerste momenten van Tess. Nog een bevalling en al het genieten wat daarna komt, vastveen boel mooie momenten en ervaringen. En wie weet een nieuwe baan. Ik heb der zin in!
     
  18. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    En dan vergeet ik nog al het mooist wat deze zwamgerschap nog gaat brengen de echo's het getrappel en het shoppen :) haha dat word dus weer een mooi jaar 2014 dat kan niet anders!

    Mckenzie gelukkig dat je ingeleid kan worden, heb je voor jezelf al een datum in je hoofd? Wanneer moet je nu weer op controle? Ik hoop voor je dat je volgende week rond deze tijd met je meisjes in je armen zit of mss al eerder!

    Sophy dat is toch een aardig nachtje wat je hebt gehad. Hopelijk word het vanaf nu alleen maar beter.

    Betties lekker rustigaan werken vandaag en vanavond een feestje met je familie! Ach en niet erg toch als je een traantje wegpinkt.
     
  19. betties

    betties Fanatiek lid

    24 feb 2011
    1.954
    168
    63
    Hip, wat mooi om te lezen!

    Nog even een terugblik van mijzelf:

    Na in de zomer van 2012 te horen hebben gekregen dat ik degene was die overplaatsbaar zou worden op het werk, mezelf letterlijk naar 2013 moeten slepen. Ik merkte dat het op het werk allang niet meer ging, met daarbij ook de procedures van bezwaar maken en de zeer negatieve sfeer en backstabbende leidinggevende. Het trok een zware wissel op mij en mijn gezin. Ondertussen startte in januari de aanmelding voor het IVF traject en volgde een laatste mislukte IUI poging.
    En dan stap je definitief in de onbekende en enge wereld van de medische molen. Als je me dat 3 jaar geleden had gevraagd had ik nooit kunnen bedenken dat we daar zouden eindigen... De drempels van medicatie spuiten, de spannende echo's, de invloed op je lijf en gemoed, het was allemaal te veel bij elkaar. En toen we in april groen licht kregen om te starten met de eerste IVF behandeling heb ik eindelijk voor mezelf en voor zoveel mogelijk rust gekozen en me ziek gemeld op het werk.
    De eerste resultaten van de stimulatie waren teleurstellend maar toch meegegaan in het advies van de arts om de punctie en de poging door te zetten. Dit eindigde in het zwartste scenario denkbaar: een helse punctie, zeer minimale oogst en uiteindelijk geen bevruchting en geen terugplaatsing.
    Met nieuwe moed op voor de volgende stap: ICSI. Met een nieuwe punctie, nu op de OK, een oogst van 5 eitjes en het prachtige bericht dat er 3 bevruchtingen waren. De terugplaatsing vlak voor de zomervakantie en toen lekker kamperen met het gezin. En op 5 augustus de toch wel onverwachte positieve test op de plasemmer!
    Een spannende en onzekere periode met bloedverlies en echo's, maar deze beeb bleef zitten en is inmiddels een flink ventje die zich uitstekend vermaakt in mijn steeds dikker wordende buik. Wat genieten we van de voorbereidingen nu en de manier waarop grote broer uitkijkt naar de komst van deze kleine broer!
    Ondertussen ook een grote verandering op het werk. Tegen alle verwachtingen in krijg ik een baan bij dezelfde werkgever, maar dan een andere sectie. Vol nieuwe uitdagingen en bovenal een warme en leuke werksfeer. Tot de dag van vandaag nog steeds een schot in de roos en een ontzettend leuke baan.

    Zo zie je maar, ik heb eindelijk ook zo'n verhaal, dat alles gewoon meer dan goed komt! Wat een verschil met mijn persoontje voor en na de zomer!
     
  20. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Meiden, ik was gisteren aan het werk en vandaag ook ... en zoals gewoonlijk weer veel te veel te doen op het laatste moment!!!
    En ik wilde vandaag lekker op tijd naar huis want het is immers oudjaarsdag! Dat moet dan kunnen vind ik.
    Maar goed, nog even zien of dat lukt. Moet nog een paar dingen echt vandaag doen aangezien ik er de rest van de week niet ben.

    Sophy, gefeliciteerd met jullie nieuwe auto!! Een station, lekker hoor. En je hebt een best wel goede nacht gehad, fijn!
    Kan je vanavond makkelijker wakker blijven tot middernacht ;).

    Hip, wij hebben al twee autostoeltjes gekocht en in gebruik sinds anderhalve week ofzo. We hebben ze via mp gekocht, maxi cosi Tobi. Ze vindt het heerlijk, lekker naar buiten kijken haha.
    En tja... die nieuwe stoeltjes zijn misschien wel beter/veiliger, maar wat je zegt daar is nog niet veel in te krijgen. En op zich vind ik het wel erg fijn als ze over 2,5 week op weg naar Oostenrijk lekker naar voren kijkt, kan ik haar makkelijker troosten als dat nodig is.
    De Maxi Cosi paste ze al een tijdje niet meer goed in, en ze heeft ook de lengte waarmee je over kunt stappen op een andere stoel (laatste keer was ze 70,5 cm).
    Gaan jullie wel voor zo'n nieuwe, of weet je het nog niet?

    Nou... ik ga ff verder en lees jullie terugblik op 2013 vanavond thuis :).
     

Deel Deze Pagina