Hoe lang vliegen voor een beetje zon in meivakantie

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by Mamishka, Dec 30, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamishka

    Mamishka Bekend lid

    May 20, 2012
    600
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij willen graag samen als gezin in de mei vakantie er tussen uit.
    Kinderen zijn dan 7, 5 en tweeling van 20 maanden. Aangezien de kleinsten bij ons op schoot gaan zitten willen we zo kort mogelijk vliegen maar wel ergens naar toe waar je eind april/begin mei kan zwemmen in de openlucht. Wat zijn de opties?
    Dacht zelf aan (Noord) Italie, portugal, malta of Ibiza

    Denken jullie dat je rond die maanden daar al lekker (zwem)weer hebt?
    Verder ideeen waar we naartoe kunnen?
     
  2. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    Aug 4, 2013
    3,162
    2,544
    113
    Zijn de Canarische eilanden geen optie voor je? Daar is het in die tijd al lekker weer! ;) Turkije misschien? Egypte?
     
  3. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    Apr 16, 2013
    4,184
    1
    0
    Ik zou ook denken aan Lanzarote ofzo.

    Turkije en Griekenland ga je mogelijk wel 20 à 25 graden hebben, maar is meestal net te fris begin mei om echt zwembadweer te hebben.
     
  4. Mamishka

    Mamishka Bekend lid

    May 20, 2012
    600
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zijn de canarische landen niet 5 uur vliegen?
    Dat vind ik veel te lang met een kleine op schoot...kan ook niet vragen of mijn man even mijn zoontje op schoot neemt
    Omdat hij al de andere twin op schoot heeft :)
    Ideale reis zou max 3 uur duren
     
  5. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Nee, alle landen die je noemt zijn dan nog weeronzeker/te koud. Egypte en Canarische eilanden zijn wel weerzeker maar het is langer dan 3 uur vliegen.
     
  6. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    4,080
    65
    48
    Zoetermeer
    Ik heb zowel in Griekenland eind april/ begin mei eens dik 25 graden gehad als in Algarve, Portugal, maar beide zijn niet zeker zonnig en warm rond die tijd.
     
  7. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    Mar 15, 2012
    4,592
    20
    38
    Female
    Noord Holland
    Ik ben twee weken in Turkije in mei geweest. Was lekker warm alleen wel veel regen... En buiten zwemmen was wel heel koud.

    Zou toch gaan kijken voor Canarische eilanden Egypte wellicht een leuke actie dat je een stoel extra neemt zodat je de tweeling kan afwisselen ??

    Succes!!
     
  8. Mamishka

    Mamishka Bekend lid

    May 20, 2012
    600
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb eigenlijk altijd al naar Egypte willen gaan maar is het daar wel veilig?
     
  9. Mamishka

    Mamishka Bekend lid

    May 20, 2012
    600
    0
    0
    NULL
    NULL
    Is er iemand weleens in april/mei in Tunesie geweest?
    Hoe was het weer...en is het een mooi land?
     
  10. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Niet naar Tunesië wel afgelopen meivakantie naar Turkije voor 1 week. Wij waren naar Lara geweest daar was het de hele week rond de 32 graden. Hebben gewoon in de zee kunnen zwemmen (en zwembaden daar).
     
  11. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    Jun 18, 2007
    14,894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Tunesie en Egypte zijn langer vliegen dan bijv de Canarische eilanden.

    Wij zijn afgelopen mei vakantie naar Gran Canaria geweest en daar echt heerlijk weer gehad die week, lekker warm maar zeker niet te warm. Wij hebben er geloof ik iets van 4 uur over gevlogen.

    Afgelopen zomer zijn wij naar Egypte geweest en dat was echt langer vliegen, volgens mij hebben we er toen zeker 5/5.5 uur over gedaan. Terugweg hadden we ook nog een tussenstop wat de terugreis nog langer deed duren.

    Tunesie ben ik nooit geweest, trekt me niet. Maar ik moet zeggen dat ik ook niet meer terug zou willen naar Egypte haha terwijl me dat juist wel trok vooraf. Canarische eilanden gaan we waarschijnlijk wel weer naar terug, wss komende zomer. Ik wil ook zeker niet te lang met het vliegtuig namelijk. Turkije daar weet ik niet wat het weer is in mei, maar hierboven iemand wel, niet zo geweldig dus, maar kwa vliegduur was dat wel kort volgens mij maar iets van 3/3.5 uur.

    Misschien zijn de Griekse eilanden iets om eens naar te kijken, dat was volgens mij ook niet heel ver vliegen, maar das te lang geleden voor mij haha dat weet ik echt niet meer. Gelukkig is de duur van de vliegreis ook wel het eerste wat ik weer vergeet na een vakantie :). Ik moet wel zeggen dat ik erg goede ervaringen heb met het vliegen met de kinderen. Wat je eventueel ook nog zou kunnen doen is een extra stoel bijboeken, als dan het vliegtuig niet is volgeboekt heb je een extra stoel voor de kinderen, zomaar een tip :).

    Succes met de zoektocht iig, hopelijk vinden jullie iets naar jullie zin.
     
  12. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Nee, hoor, Tunesie is maar 2,5 a 3 uur vliegen, Turkije ongeveer 4 a 4,5 uur.
     
  13. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Ook Tunesie is in april nog weeronzeker, helaas. Wij zijn daar in september geweest, de vakantie was ok.
     
  14. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Ik zou het wel doen. Wij zijn ook aan het kijken voor Egypte in maart/april.
     
  15. eline20

    eline20 Niet meer actief

    Wij zijn in de zomer naar Egypte geweest, beide keren kregen we tijdens het vliegen (gratis) een extra stoel voor ons zoontje zonder er om te vragen.. En het is er heerlijk weer!
     
  16. Amarens

    Amarens VIP lid

    Dec 24, 2009
    11,523
    3,772
    113
    Was het niet te warm in de zomer?
     
  17. Luppy

    Luppy VIP lid

    Dec 1, 2007
    7,170
    2,283
    113
    In 2012 zijn wij in van 28-4 tot 5-5 op Kreta geweest. Was heerlijk weer, elke dag 25 graden of meer, zonnig, lekker buiten ontbijten en eten, zelfs zwemmen in zee kon prima (aan de zuidkust zaten we wel). Afgelopen jaar heb ik uit nieuwsgierigheid even gekeken en toen was het er hetzelfde weer in die week.
     

Share This Page