kan niet blij zijn voor me zus grr wat erg

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door sem frummel, 5 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    21 okt 2011
    2.386
    1
    36
    verzorgende ig
    vorige week te horen gekregen dat me zus zwanger is
    opzich wel leuk maar kan niet blij zijn
    ze is 3 maand geleden gestopt met de pil,
    hun basis is erg onstabiel voor een kindje vinden wij allemaal
    iedereen doet nu alsof ze t helemael geweldig vinden,zal op een manier ook wel zo zijn maar ik kan t niet
    en ik vind dit zo erg van mezelf,hoe kan ik dat veranderen
     
  2. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Don't be so hard on yourself! Ik lees dat je bezig bent vanaf 2011 en dat ze ook nog eens niet weten wáárom het zo lang duurt en nu moet je van heel dichtbij meemaken hoe iemand anders krijgt wat jij zo ontzettend graag wil in een situatie die jullie niet optimaal vinden. Natuurlijk is dat confronterend!

    Misschien wen je vanzelf wel aan het idee, maar je kunt jezelf nu eenmaal niet dwingen dolenthousiast te zijn.. geef jezelf de tijd!
     
  3. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Wat moeilijk zeg :(
    Ik denk niet dat je dat gevoel echt kan veranderen. Sterkte!
     
  4. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    I know te feeling.... Vorige week te horen gekregen dat mijn jongere zusje een ongelukje heeft..... Pfff hier lukt het lastig misschien wel mmm alles zo goed voor elkaar en daar... Tis niet eerlijk

    En je gevoel voel ik ook. Het wordt beter maar tis niet leuk! Sterkte meid
     
  5. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    21 okt 2011
    2.386
    1
    36
    verzorgende ig
    dat is hier ook wij werken allebei ik parttime
    hebben een eigen huis en alle financieen op rit
    hij werkt niet,zij werkt wel maar is pas 22 dus verdient niet zo veel,ze wonen in een inieminie appartementje en hij gebruikt drugs en dit kindje is ook nog gepland
     
  6. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0

    Zuur hè! Pfff als het gepland is dan ben je niet helemaal goed bezig lijkt me....
     
  7. FridaK

    FridaK Lid

    19 jun 2013
    29
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ken het gevoel, toen ik tegen mijn broer zei dat ik en mijn vriend al een tijdje bezig waren een kindje te krijgen reageerde hij blij maar zei er meteen bij dat hij en zijn
    vriendin daar nog niet mee bezig waren. Iets later zag ik een pot foliumzuur
    bij hen op het aanrecht staan. Binnen 3 maanden bleek ze zwanger te zijn.
    Het deed erg veel pijn en ik kon er helemaal niets mee. Pas toen mijn neefje geboren werd kon ik blij zijn. Ondertussen ben ik nog niet zwanger en hebben we de ziekenhuis bezoekjes even gestaakt.
    Op het werk raakt de een na de ander zwanger en dat blijft moeilijk vooral als erbij verteld wordt dat het meteen raak was. De opmerkingen dat mijn tijd nog wel komt
    komen je op een gegeven moment ook de neus uit. Of dat het bij ons waarschijnlijk
    niet lukt omdat we er te veel mee bezig zijn.
    Probeer gewoon om te gaan met de zwangschap van je zus en je mag best zeggen dat je het moeilijk vindt omdat je zelf ook zo graag zwanger wilt zijn.
    Ik snap hoe moeilijk het is! Sterkte!
     
  8. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Ik snap ook niet waarom sommige mensen dat er per se bij moeten vertellen. Ze weten niet dat je hier iemand mee kan kwetsen!

    @ts ik begrijp je gevoelens wel. Denk niet dat je er iets aan kan veranderen, je voelt je zoals je je voelt. Als je er eerlijk en open over bent tegen je zus, zal zij misschien ook begrip voor jou kunnen opbrengen.
     
  9. hartmannetje

    hartmannetje Actief lid

    20 jul 2011
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik snap best dat dat een rotgevoel is,ik heb hetzelfde gehad(wij waren al een paar jaar bezig)maar mag ik er ook eerlijk bij zetten dat ik uiteraard wel snap dat het steekt,maar je kunt niet iemand beoordelen op hoe hun financiele(of persoonlijke) situatie is en daarom het raar of ondoordacht vindt dat ze zwanger zijn....wij leven van een gezinsuitkering van net 1200 in de maand en ik heb al 2 kids van 7 en 11(uit ander huwelijk) en nu een kleintje,wij moeten ook al het geld drie x omdraaien,maar dat betekend niet dat wij geen kindje zouden mogen krijgen,met zulke opmerkingen over financieel het voor elkaar hebben en en eigen huis etc slaat nergens op,want dat zou dus betekenen dat kinderen krijgen alleen voor de welgestelde mensen zou mogen zijn ...beetje belachelijk:(.
     
  10. Sythara

    Sythara Actief lid

    3 jan 2014
    209
    55
    28
    Vrouw
    Stay at home mama en Pedagoog.
    Doorn
    Ik herken dit ergens ook wel. Ik wil ala heel lang zwanger worden, alleen eigenlijk nooit echt geprobeerd omdat iedereen zei dat we dit nog niet moesten doen, eerst studie afmaken en een veilige basis. Nu is het voor ons eindelijk zo ver dat we zeker weten dat we er klaar voor zijn (al vinden een aantal nog steeds dat we het niet zouden moeten doen) Word mijn zus onverwacht zwanger, uiteraard ben ik wel blij maar ook ergens jaloers. het gevoel gaat neit zo maar weg maar ik hoop wel dat ik blij ben als ze eenmaal een kindje heeft.
    Daarnaast blijkt ineens het zusje van mijn vriend ook zwanger.. goh we hadden altijd gedacht dat wij samen de eerste in beide families zouden zijn. Uiteraard voor haar ook blij maar zoals ik al eerder zei, t is best lastig. Wij moeten nog afwachten of eht eze maand raak gaat zijn. wie weet..
     
  11. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    21 okt 2011
    2.386
    1
    36
    verzorgende ig
    als je goed leest zijn t niet eens de financieen maar t feit dat hij drugs gebruikt
    en idd ik vind niet dat zulke mensen een kind moeten krijgen want t kindje is daar altijd de dupe van
    ze hebben nu al een knipperlicht relatie en dat gaat niet veranderen als er een kindje komt
     

Deel Deze Pagina