Waahhh we hebben een andere naam haha. Geweldig! Moeten we er alleen straks deel 2 van maken Micchan gelukkig is jullie meisje stabiel. Hier blijven mijn kaarsjes voor jullie branden. Het is een mooi meisje. Cupcake kan me voorstellen dat je het lastiger vind vooral omdat je zelf net zolang zwanger bent. MRCD ik denk dat je de kans berekening pas krijgt na alle onderzoeken. Het kan zijn dat alles goed is jullie nog een half jaar zelf moeten proberen. Dat moesten wij hier ook. We kunnen nu in maart waarschijnlijk met een behandeling starten. Dit hangt af van het laatste zaadonderzoek. Wij moesten na alle onderzoeken een half jaar zelf proberen, dit is een normale tijd. Ookal denken wij daar anders over Onze kansbrekening is 40% onder de 30 gaan ze je helpen. Kim jeetje wat een heftige bevalling. Wat een mooi mannetje is het, hij lijkt al wel wat ouder. Bolkje fijn dat alles goed is bij jullie! Lekker zo'n vrolijk mannetje. 9 weken alweer wat gaat de tijd snel hihi. Hier begonnen met afvallen, mocht wel weer iets af haha. Vanmorgen was ik alweer 1,5 kg lichter. Maar dat zal wel meer vocht zijn.
Oh ik heb wel iets gemist zie ik!! Micchan al bevallen?! Hoe ver was je? Ze is wel stabiel zie ik.. Hopelijk komt alles goed met jullie meisje! Hoe is het met jou?
Wat een schatje! Wat kijkt hij wijs zeg. Heftige bevalling, ben blij dat alles toch goed is afgelopen. En nu lekker genieten!
Bedankt voor je bericht. We zullen wel zien wat ze gaan zeggen... Als het moet, dan moet het, maar blij zal ik er niet van worden. Afvallen. Daar ga ik maandag ook mee beginnen! Even 10-15 kilo eraf! En daarna nog 5, dan ben ik helemaal tevreden.
Nee ik werd er ook niet vrolijk van maar helaas is dat in werkelijkheid wel zo dat ze je dan terug naar huis sturen. Zou super zijn als je zoveel afvalt. Wat ga je er voor doen? Ik door gezonder te eten en wat combinaties van dieeten, dus meer op gevoel haha. We proberen om 3x per week te gaan sporten.
Ondanks dat het wel de verwachting was, waarschijnlijk toch nog even een moment van teleurstelling..knuffel voor jou. Nu in elk geval de bevestiging, want ik kan me zo voorstellen dat er steeds van die kleine momentjes van 'zou t dan toch??' waren als je iets voelde bijvoorbeeld.. Ik heb zo'n 'boek met alle antwoorden' gekregen van mijn zusje.. Dan stel je een vraag en sla je op gevoel een bladzijde open en daar zou dan het antwoord staan.. Nou ben ik niet zo spiritueel ingesteld, maar we deden even een testje.. Vraag: word ik zwanger in 2014? Antwoord: schrijf alle redenen op om het niet te doen Hm lekker dan.. Nou is m'n lijstje met redenen om het niet te doen gelukkig snel klaar haha, ik heb lang met een kinderwens gelopen terwijl er nog redenen waren voor ons om het niet te doen (studie, baan, verhuizen, etc), maar op dit moment kunnen we niet de kleinste reden verzinnen om er niet voor te gaan nu nog een beetje geluk
Wat zijn jullie goed bezig met afvallen wondertje en MRCD! Ik hoop straks snel mijn 12 extra kilo's die ik nu ben aangekomen kwijt te raken. Als ik eenmaal op mijn oude gewicht zit wil ik er nog wel 3 ofzo kwijt Succes meiden! Jammer toch van je test wondertje Pommepom, ja ik ben ook wel benieuwd wanneer ik hier leuk nieuws kan melden Hm zo'n antwoord is niet erg bevredigend dan haha. Gelukkig is je lijstje kort. Ik hoop dat je veel geluk zult hebben dit jaar! Bolkje, heerlijk zo'n voorbeeldig mannetje!
Pommepom ik geloof er ook niet echt in haha. Ik hoop gewoon dat we snel weer een aantal zwangeren hebben hier. Test was wel een teleurstelling maar wel te verwachten. Lies ben benieuwd wanneer je gaat bevallen. Net lekker aan het sporten geweest. Nu eten haha
Zal hier ook nog even melden dat vannacht om 0.30 uur mijn vliezen zijn gebroken in bed Heb nu al een tijd weeën, maar ze zijn nog niet echt krachtig. De verloskundige komt zo even langs, denk dat ik nog niet veel ontsluiting zal hebben.
Ohhh spannend Lies! Zet hem op! Hoop dat je eem goede bevalling hebt en we horen wel wanneer je nieuws hebt
Dank jullie wel Ik wil graag thuis bevallen, hopelijk gaat dat door. Heb nu 2 cm ontsluiting en ben gestript om de weeën echt goed op gang te brengen. Jullie horen het wel hier