het echte leven gaat Beginnen mijn peuter wordt kleuter.

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door senta, 7 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. senta

    senta Niet meer actief

    Nog een paar uur dan moet ik mijn kleine man afleveren bij de juffrouw. Hij heeft er zoveel zin in. Nu mama nog Ik zie er zo enorm tegenop.

    Kleine jongens worden groot.
     
  2. nijntje5

    nijntje5 Bekend lid

    23 jun 2012
    739
    1
    18
    mijn kleine lieve manneke
    zuid-holland
    Oeh spannend! Veel succes!
     
  3. palmie37

    palmie37 VIP lid

    8 jun 2009
    5.294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Ah wat leuk, nog een maandje dan is het bij ons ook zover, succes!
     
  4. Evvie

    Evvie Fanatiek lid

    13 feb 2012
    1.118
    30
    48
    Ik leef met je mee, ik heb nog drie weken een peuter...
     
  5. Jale

    Jale Fanatiek lid

    8 nov 2006
    1.687
    359
    83
    Hier nog 2,5 week een peuter in huis... die vandaag voor het eerst aan het wennen is op school....;)
     
  6. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    hier duurt het nog wel wat langer, maar ik voel de bui ook al hangen... wat een verandering he.. !
     
  7. senta

    senta Niet meer actief

    Ik vond het z o erg gelukkig kon ik mij ondanks alle hormonen toch behoorlijk inhouden, kleine man heeft niets van mama's traantjes gemerkt.

    Hij ging heel enthousiast de klas in en liet de juf zijn mooie nieuwe tas zien, zij vertelde welk plaatje van hem is en hij ging zoeken, zijn jas opgehangen en zijn stoeltje gezocht. Een ander kindje liet hem het toilet zien hij ging gelijk zelf plassen en kwam terug mama, jij mag wel gaan het lukt zelf wel. En daar ging deze moeder van een lieve grote jongen.

    Om 12 uur kwam die huppelend aan de hand van een andere juf naar buiten (zijn juf was door familieomstandigheden naar huis toe) Ook dat was niet erg hij vond deze ook lief (dit wordt ook enkele dagen ind e week zijn juf ter ondersteuning) Hij vroeg nog wel even mag ik nog een keer vandaag. Maar thuis storte hij in, alleen het drinken en een liga eten had die niet helemaal begrepen, ach dat komt wel ik zal het maandag even melden bij de juf dan letten ze daar wel op.

    Ik ben blij dat het zo goed gaat.
     
  8. takhen

    takhen Fanatiek lid

    13 nov 2009
    2.386
    0
    0
    medusch secretaresse
    Leiden
    Bij ons was het 2 maanden geleden zo ver maar eerlijk gezegd snap ik het probleem niet zo? Ik bedoel niets slechts hoor :) Maar ikzelf vond het heerlijk om te zien hoe mijn meisje een echte meid wordt :D Haar zelfstandigheid vind ik echt heel mooi. Ja ik heb geen kleine baby meer maar deze fase vind ik ook zo leuk en mooi :)
     
  9. palmie37

    palmie37 VIP lid

    8 jun 2009
    5.294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Dit heb ik dus ook, geweldig dat mijn meisje straks naar de basisschool gaat en al zo groot word en zijzelf is ook helemaal trots en praat er heel veel over, zo mooi om te zien en horen hoe enthousiast ze is:)
    Tuurlijk vind ik het wel heel spannend maar tegelijkertijd ook heerlijk dat ik straks wat meer tijd heb om ook mijn eigen ding te doen;)
     
  10. senta

    senta Niet meer actief

    Er staat toch ook nergens dat ik een probleem heb? Ja ik heb een problerm dat ik hem los moet laten bomvol hormonen omdat je ruim 7 maanden zwanger bent. Hij nooit ergens anders is geweest als psz omdat ik thuisblijfmoeder ben.

    Ik kan mij niet voorstellen dat er moeders zijn die die eerste dag weglopen van hehe rust. Je sluit toch wat af. Een baby peutertijdperk. Als mama ben je niet meer de belangrijkste de juf is heilig.

    Ik had zoveel bedacht te doen. Maar ben maar met de hond gaan wandelen en op de koffie gegaan bij schoonouders. Tijd kroop.

    Ben allang blij dat het super ging. Wij kunnen hem wel vrij vinden maar nu gaat het echte leven beginnen. Wat vinden hun. Dat soort dingen. Waar je al niet wakker van kan liggen?
     
  11. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Als mama ben je nog steeds de belangrijkste hoor!!
    Het is zeker dubbel, maar eerlijk gezegd was ik er zelf ook echt behoorlijk aan toe ;)
    Dus nee, absoluut geen traan gelaten, alleen maar leuk voor haar en ook voor mij!!
    En ondertussen is dat moment alweer bijna een jaar geleden, maar ik vind het nog steeds héérlijk :).
     
  12. senta

    senta Niet meer actief

    Ik ben al nooit de belangrijkste geweest dat we mijn man vanaf dag 1 Ik zeg nog altijd dat het komt doordat mijn man vanaf moment 1 met hem samen wad en ik pas een halve dag later.

    Maar hun is er ook zeker aan toe. Hoe hij zo mooi mijn hand vasthield maar super trots naar binnen stapte en ging zitten van t is goed. Wow mijn binky daar werd ik emotioneel van. Hoe die naar buiten kwam zo enthousiast dat was Nog veel mooier.
    Ik kon alleen maar denken dat hebben wij goed gedaan.

    Ben benieuwd komende week.
     
  13. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Hier de eerste twee dagen al gehad! Lange dagen, maar ze vind/doet het super. Ik vind het zelf ook niet erg. Heb er zelf opgezeten en ken veel ouders van vroeger en van de kerk dat scheelt veel!

    Succes!
     
  14. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    4 jul 2010
    3.420
    17
    38
    Mijn zoontje gaat over een maand of 4 naar school en ik heb er gewoon nu al buikpijn van.. Kan wel janken als ik er aan denk..:)

    Ik merk aan hem dat hij er wel aan toe is en ik denk dat het hier in huis ook een hoop rust geeft en soms ben ik ook echt blij dat hij over een paar maanden niet meer de hele dag om me heen hangt, maar over het algemeen kijk ik er niet echt naar uit..
     
  15. joycje

    joycje Fanatiek lid

    21 aug 2009
    1.079
    0
    0
    hey dames,

    Mijn zoontje is deze week voor het eerst volledig gegaan. Hij vind het spannend, begint s ochtends al dat hij buikpijn heeft, dat hij verkouden is, dat de juf schreeuwt en dat hij het vooral erg lang vind duren voor ik hem weer kom halen.

    Kortom hij moet wennen.. Zoals er in een andere post van mij staat vind ik het ook wat moeilijk.. Ik moet ook wennen. Maar uiteindelijk komt hij wel huppelend uit school en heeft hij het toch leuk gehad.. Dus.... Waarschijnlijk is dit bij jullie kindjes straks ook zo. Wanneer ze eenmaal gewend zullen zijn dan weten we hopelijk niet meer waar we nu zo tegenop gezien hebben.. Toi toi!

    Grtjs joyce
     

Deel Deze Pagina