Baby zeer actief !

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door MoOnLiGhTtt, 7 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MoOnLiGhTtt

    MoOnLiGhTtt Actief lid

    10 mei 2013
    267
    0
    0
    hey meiden, ik ben momenteel 21weken zwanger en voel de baby al van toen ik 15 weken was wat heel vroeg is veronderstel ik want het is men eerste kindje en als ik het opzoek kom ik uit da de meeste vrouwen het pas rond de 18 weken het eerst voelen.. nu is dat super leuk dat ik de baby voel maar voel ze echt soms heel de dag bewegen en schoppen soms zo hard dat ik denk dat ze door men buik heen komt heb een beetje bang hoe het gaat zijn als ik 30 weken ben.. men vriend voelt de baby ook al van toen ik 19 weken was. wat ik me eigelijk afvraag is of dat alle baby's die in de buik zeer actief waren dit na de geboorte ook waren of kan ik daar nu nog niet vanuit gaan?
    groetjes
     
  2. Floortje27

    Floortje27 Fanatiek lid

    26 dec 2012
    1.029
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook een echte druktemaker. Mijn buik ging gisteren zelfs op en neer haha. Volgens mij zegt het niks over of de baby na de geboorte ook druk is.
     
  3. MamaNiRo

    MamaNiRo Actief lid

    9 aug 2013
    142
    1
    0
    Vrijwilliger in de dierentuin, werkzaam in het bed
    Ik ben vandaag precies 38 weken zwanger en ook ons kindje is heel actief! Ik voelde het vanaf de 16 weken en mijn vriend vanaf de 20 weken. Maar ik hoor beide, de een zegt van wel en de ander zegt van niet, dus ik denk dat we maar gewoon af moeten wachten tot de kleine geboren is :p ...
     
  4. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Zeer zeker herkenbaar.

    Dochterlief was een geweldige druktemaker in de buik. Die leek ook nooit te slapen. Na de bevalling februari 2013 was het echt een heerlijke baby.
    Wel is ze overal al heel vlot mee. Ze is nu 11 maandjes en rent letterlijk het huis door en doet niks anders dan op en neer springen.

    De jongen die nu in mijn buik zit lijkt ook nooit te slapen, nu 33 weken zwanger. Over een paar weekjes zullen we het weten....

    Kan wel zeggen dat als ze zo veel wakker zijn het zeker aan het einde je wel op breekt. Ik kan er niet door slapen. Zeker niet omdat hij ook continu harde buiken veroorzaakt. Maar jouw baby kan ook best nog een slaapritme gaan ontwikkelen ;)

    Het blijft koffiedik kijken.

    Succes met je zwangerschap!
     
  5. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    1 jun 2011
    3.016
    2
    38
    Het zegt niet alles dat je een drukke baby in je buik hebt. Mijn eerste was ook erg druk in de buik en ook nu na geboorte vanaf het begin een zeer actief ventje. Maar ken ook kindjes die heel druk waren in de buik, maar eenmaal geboren de rust zelve waren ;).
    Geniet van het getrappel!
     
  6. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    #6 Lumiere, 7 jan 2014
    Laatst bewerkt: 7 jan 2014
    Ons mannetje is vanaf 17wk ook zeer aanwezig, zo actief dat de 20wk echo dubbel zo lang duurde omdat ze de orgaantjes door het bewegen niet goed in beeld kreeg. "waar is ie toch allemaal mee bezig....?" zei ze lachend, met als gevolg dat wij lekker lang konden zwijmelen bij de echo :D van ons actieve ventje.

    Vlg mijn moeder waren mijn zusje en ik ook superactief in de buik en al heel vroeg te voelen, wij waren beide hyperactief als kind, huilbaby's, weet niet of je dat wel wilde horen.....:)
    Ik ken ook wel verhalen van mensen waarvan de baby voor de geboorte heel actief was en na de geboorte juist heel rustig en kalm (en andersom).
    En verder, ik moet zeggen dat ik het heerlijk vind dat hij zo actief is, dan weet ik tenminste dat hij er nog is;) haha
     
  7. Sonkal

    Sonkal Actief lid

    24 mei 2011
    294
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha heeerlijk een bewegende baby.

    Bij mijn eerste zwangerschap moest ik elke dag porren...die bewoog nooit en sliep 24 uur volgens mij haha. Als ik in me buik porde dan draaide ze heel geïrriteerd om haha maar dan wist ik wel nog dat ze het deed.
    Na de geboorte hadden we een super kind. Heel makkelijk maar ze is wel heeeeel druk dus zeker niet zoals in me buik haha

    Nu de tweede opkomst...deze is mega mega druk. Ik voel deze dag en nacht bewegen en met de echo's is deze.ook constant bezig haha. Heerlijk gevoel ik weet nu tenminste dat alles nog goed is. Ik ben dan ook heeeeel benieuwd hoe deze na de geboorte is. Ik duim hard net zo makkelijk. Hahaha
     
  8. MoOnLiGhTtt

    MoOnLiGhTtt Actief lid

    10 mei 2013
    267
    0
    0
    vandaag de ' 20 weken echo ' gehad en hier hetzelfde het heeft even geduurd vooraleer ze het hartje fatsoenlijk konde beluisteren en bekijken want ze lag niet stil.. maar alles was wel perfect in orde :) heb het wel gevraagt aan de gyneacoloog en ze zei dat actieve baby's altijd goed zijn liever teveel beweging dan te weinig en ze zei ook da je nu nog niet kan zeggen of het na de bevalling ook een drukke baby gaat zijn dat zal afwachten zijn..
     
  9. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hier was het bij de meiden wel zo... Hoe ze in de buik waren, zo zijn ze nu ook kwa karakter.
     
  10. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Was bij mij ook, vriend vroeg of dat toch wel goed was, toen zei de echoscopiste dat ze ook wel eens baby's ziet die gedurende de hele 20wk echo muisstil liggen,dat ze dat niet zo graag ziet. Beter dat het langer duurt vanwege veel activiteit. P.s Moonlight, wat fijn dat alles goed was, gefeliciteerd!
     
  11. Jeszjuh

    Jeszjuh Fanatiek lid

    22 jun 2013
    1.253
    13
    38
    Ik voel me kindje ook al vanaf 16 weken. Is mn eerste. Ze is echt een stuiterbal. Mn man is zelfs onder de indruk. Mn buik gaat op bed echt alle kanten op. Overal bulten enzo :D veel harde buiken door dat getrap. En als ik dan net lekker lig geeft ze wellis zo n harde trap dat ik echt een stuiptrekking krijg gehehe. Hou mn hart vast als ze dalijk geboren is :p
     
  12. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Ik heb ook een zeer actieveling sinds 17 weken..mn buik beweegt gewoon helemaal mee haha! Tijdens elke echo schopt meneer tegen het apparaatje aan en kan nooit stilliggen ;)
     
  13. Minime3

    Minime3 Bekend lid

    13 okt 2013
    674
    133
    43
    Hier ook zo eentje,lijkt meer te bewegen dan te slapen.
    Volgens mij zegt het niks over na de geboorte hoor.
    zoals deze heb ik nog niet eerder meegemaakt. De vk kon het hartje niet eens beluisteren, telkens als ze hem had, draaide de baby weg;)
    Ik maak me niet druk in ieder geval:D:D
    Behalve pijnlijke ribben heb ik er geen hinder van;)

    Succes met de zwangerschap;)
     

Deel Deze Pagina