Goh leuk om te lezen. Onze zoon woog met 17+2 tijdens de pretecho 209gram, vlg echoscopiste boven het gemiddelde, maar het kon zijn dat hij net een groeispurt doorgemaakt had en dat hij nu weer wat langzamer groeit, en bij de officiele 20-wk toch gewoon gemiddeld is. Vriendlief was een "dikke-brok-baby" vlg mijn schoonvader van 4000gr, ikzelf was 2830 bij 41wk. Ben benieuwd, 30-12 hebben we de 20wk!
Vandaag bij 19+4 ongeveer 300gr, ze zei dat ze het niet precies kon zeggen maar het was keurig in orde
Ik heb gister een echo gehad (18+3) (lang verhaal) en toen zij de gyn dat hij 350 gram was Als ik dat zo lees dat de meeste rond de 300/350 zitten met de 20 weken echo krijg ik dan een flinke kerel??(heeft mn moeder straka toch nog gelijk) Mn vriend en ik hebben wat knuffelvlees maar ik was van mijn broer en zus de lichtste. Vriend weet ik niet hoeveel die woog.
Gister 20 weken echo gehad met 29+2 weken Baby woog 346 gram.. Iets zwaarder dus! Kwam overheen met 20 weken en 3 dagen ofzo
Wij hadden de 20 weken echo met 18.6 weken. Ons kindje is geschat op 320 gram. Ook de lengte van het kindje was bovengemiddeld. Ongeveer op 20 weken.
Hier precies gemiddeld met 21+2w en 425gr, dus zit jullie kindje nét iets boven gemiddeld maar valt verder volgens mij wel mee... (overigens hier met 28+2w tegen bovengrens groeicurve aan )