hmhm ik snap het. Maar jullie willen geen draagmoeder in schakelen, of wil jij alleen dat niet en je man eventueel wel?
We weten nu door het traject dat we met de draagmoeder van onze dochter hebben doorlopen wat het voor een impact heeft voor draagmoeder en haar gezin en voor ons en wat er allemaal bij komt kijken en we zijn het er samen over eens dat we dat niet zelf aan iemand gaan vragen om voor ons draagmoeder te zijn, de draagmoeder van onze dochter bood het zelf aan en heeft nu aangegeven dat het daarbij blijft en ze het niet nogmaals zal doen, dat het goed is en ze zich goed voelt bij wat ze heeft gedaan maar dat het daar bij blijft.
ah ok, duidelijk. Maar als iemand zich zou aanbieden, zouden jullie het ook niet direct afslaan begrijp ik. Dan snap ik dat hij zich niet wil laten steriliseren. Lastig hoor...ik snap beide kanten wel...aan de andere kant; wat als je wel zwanger raakt, en je lichaam kan het niet aan? Dan abortus? Lijkt me ook niet echt de juiste oplossing. Wil je wel veel sterkte wensen met alles..
ik denk zelf ( maar ja je weet nooit ) dat ik met al mijn "mankementen" niet zwanger zal raken.. t is tot nu toe nog nooit gelukt iig.. en al 4 jaar geprobeerd en met de ecd wilde het baarmoederslijmvlies niet eens groeien. zo kregen we het aanbod van de draagmoeder van onze dochter. en ja zou het toch gebeuren, dan hoop ik dat mijn lijf het aankan maar dat is iets wat we dan moeten bekijken en dan de juiste keuze moeten maken of we de zwangerschap dan doorzetten of niet.. ( maar verwacht dat die keuze er nooit zal komen, een abortus is inderdaad niet wat je wil natuurlijk, maar goed welk gezond mens weet dat het bij haar wel goed gaat en het lijf het aan kan? iig dank je wel voor je reactie
man en ik hebben afgelopen dagen veel overleg gehad. en we wisselen het af.. soms zullen we wel condooms gebruiken en soms niet. en dan zien we wel. mogelijk dat we over een poosje de condooms de deur uit doen maar voor nu wilde mijn man ze nog achter de hand houden voor het geval hij toch weer de twijfel krijgt.